Septembar 29, 2024, 06:28:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: OFF  (Pročitano 4493 puta)

Zoka

  • Gost
Re: OFF
« Odgovor #15 poslato: Jul 27, 2006, 05:32:46 pre podne »
..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: OFF
« Odgovor #16 poslato: Jul 27, 2006, 05:37:58 pre podne »
Citat: Papageno
Mislim da je ok da se brisu svadje, postovi koji se ponoavljaju i naravno prevelike slike (ili da se smanje) al ne slazem se sa tim da moderatori previse cesto koriste "gumicu"...
Vec sam to vidio na jednom forumu i neminovno dovodi do svadje i prepucavanja tipa "samo se meni brisu postovi" ili "on ti je prijatelj pa njemu ne brises"...
Ne vidim zasto ima potrebe brisati postove sa 1 rijecju... ili mozda 3... 4... mislim ko ce to sad odredjivati...
Takodje zaboravljate da moderatori ovo rade na dobrovoljnoj bazi i stvarati im obavezu da neko stalno bude prisutan i da kontrolise svaku upisani rijec po meni i nije bas ok...
..niko nece nikome risati postove sa 1 recju ili samo sa smajlijem jer BAS IZ TOG RAZLOGA SE OVAJ FORUM RALZIKUJEOD DRUGIH....


ali isto tako ako bude 19 postova od recimo 2 ljudi koji se samo gadjaju smajlijima i to jedan za drugim..e to se brise...

a ovo oko toga da neko stalno bude pristuna na forumu..ma to necu ni da komentarisem.....sve si rekao sam....samo em znaima da li uospte na svetu postoji tako nesto..hahahhah

Zoka

  • Gost
Re: OFF
« Odgovor #17 poslato: Jul 27, 2006, 05:41:29 pre podne »
..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: OFF
« Odgovor #18 poslato: Jul 27, 2006, 08:45:24 pre podne »
Citat: Papageno
jebote jesam pametan, nekad uplasim samog sebe :)
..heheheheh...nemoj stari..

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: OFF
« Odgovor #19 poslato: Jul 27, 2006, 06:33:07 posle podne »
Citat: Papageno
Mislim da je ok da se brisu svadje, postovi koji se ponoavljaju i naravno prevelike slike (ili da se smanje) al ne slazem se sa tim da moderatori previse cesto koriste "gumicu"...
Vec sam to vidio na jednom forumu i neminovno dovodi do svadje i prepucavanja tipa "samo se meni brisu postovi" ili "on ti je prijatelj pa njemu ne brises"...
Ne vidim zasto ima potrebe brisati postove sa 1 rijecju... ili mozda 3... 4... mislim ko ce to sad odredjivati...
Takodje zaboravljate da moderatori ovo rade na dobrovoljnoj bazi i stvarati im obavezu da neko stalno bude prisutan i da kontrolise svaku upisani rijec po meni i nije bas ok...


Sorry Papageno al ja sam jedno vojno grlo tako da sam u toj firmi naucio da je tu uvek jedan odgovoran ali posto si ti izneo cinjenice koje stoje shvatam da sam pogresio! 8)

Zoka

  • Gost
Re: OFF
« Odgovor #20 poslato: Jul 28, 2006, 06:36:58 pre podne »
Ma ja samo iznosim svoje misljenje i to poucen iskustvom jednog drugog foruma na kojem je jedan moderator zaboravio da je on tu radi foruma a ne forum radi njega...
Meni se pravo svdija kako rade ovde moderatori, ne namecu se, da ne kazem ne kurce se, a opet je sve pod kontrolom :)