Jun 26, 2024, 03:20:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: B I S E R I  (Pročitano 33831 puta)

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: B I S E R I
« Odgovor #105 poslato: Februar 10, 2007, 05:15:47 posle podne »
MOzda... :lol:

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: B I S E R I
« Odgovor #106 poslato: Februar 20, 2007, 07:11:28 posle podne »
E ovo sad vec postaje zabrinjavajuce, pita mene lik koliko dizem iz beca i ja reko 72kg a on kaze ma to je nemoguce, jer ja koji pijem TOPLE INEKCIJE ne mogu toliko da podignem. Ja reko a sta su ti tople inekcije on kaze ma to su ono inekcije samo sto ja ne volim iglu pa ih pijem to su topli kokteli........
Liberte toujours

Van mreže muskulus

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: B I S E R I
« Odgovor #107 poslato: Oktobar 24, 2010, 11:03:07 posle podne »
Tema je stara ali mislio sam da je opet pokrenem jer mislim da blamovas u teretani ima i previse i pogotovo kod pocetnika.

Evo bas pre neki dan sam se tako izblamirao da sam iz tog razloga morao da pokrenem ovu temu opet jer sam samo hteo malo da se spustim na zemlju u nadi da nisam jedini.

Petak teretana i ja krecem da radim dead lift za zadnju lozu ispruzenim nogama. Krecem da radim sa 60kg i trener me gleda i kao: ,,Sine spusti to, ne valja ti to nista''. Takvim je tonom rekao da me je buikvalno isprovocirao i naterao me da pocrvenim i da me cela teretana gleda. Naravno kakav sam, ne dam na sebe pa sam nadrkano odgovorio da mi je vezbu pokazao drugi trener i da smatram da radim pravilno. Nije mu se svidelo sto mi ledja nisu navodno prava. I pored ubedjivanja da ne mogu ravnije jer fizicki je nemoguce i da zbog ispruzenih nogu ne mogu da ih ispravim on je samo rekao kao: ,,radi kako hoces''.
Ne znam za vas ali me je bio blam da me neko malo bezobraznim stavom spusti pred svima,a da pri tom covek ne znam nista osim treninga 3x nedeljno najosnovnijeg split treninga...

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: B I S E R I
« Odgovor #108 poslato: Oktobar 25, 2010, 04:08:02 posle podne »
Ranije dok smo trenirali na vracaru stari gazda te teretane kaze meni i drugaru "AKO VIDITE DA SE NEKO GLEDA U OGLEDALU A IMA BICEPS MANJI OD 40 SLOBODNO MU TRESNITE SAMARCINU HAHAHAHAHA"
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: B I S E R I
« Odgovor #109 poslato: Oktobar 25, 2010, 05:03:27 posle podne »
Ranije dok smo trenirali na vracaru stari gazda te teretane kaze meni i drugaru "AKO VIDITE DA SE NEKO GLEDA U OGLEDALU A IMA BICEPS MANJI OD 40 SLOBODNO MU TRESNITE SAMARCINU HAHAHAHAHA"
pazi ne znam ko je taj,ali sam 100% siguran da je BUMBAR jedan,znaci ruka oko 50cm a masti koliko hoces.jel tako?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: B I S E R I
« Odgovor #110 poslato: Oktobar 25, 2010, 10:36:13 posle podne »
Ranije dok smo trenirali na vracaru stari gazda te teretane kaze meni i drugaru "AKO VIDITE DA SE NEKO GLEDA U OGLEDALU A IMA BICEPS MANJI OD 40 SLOBODNO MU TRESNITE SAMARCINU HAHAHAHAHA"
pazi ne znam ko je taj,ali sam 100% siguran da je BUMBAR jedan,znaci ruka oko 50cm a masti koliko hoces.jel tako?
Sloba stari takmicar, a izgleda ko zverina bar je tad izgledao bio je odlican a imao je te radove po teretani " ALO DECKO NEMOJ OPET DA TI JE ISPALA TA BUCKICA JA ZBOG NJE NISAM ISAO DVE GODINE NA MORE AXAXXAXA "
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: B I S E R I
« Odgovor #111 poslato: Oktobar 25, 2010, 10:39:30 posle podne »
" ALO DECKO STA SE BRE GLEDAS U TO OGLEDALO " ovaj mali odgovara " pa gledam kolika mi je ruka "  Sloba " STA TI IMA DA GLEDAS KOLIKA TI JE RUKA VIDI KOLIKA JE MOJA PA SE NEGLEDAM" AAAAAAAHAHAHAHAHAHAAH ! To su bila vremena a ne ko sad svako pile se ku..i po teretani
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: B I S E R I
« Odgovor #112 poslato: Oktobar 25, 2010, 11:02:32 posle podne »
kako me nerviraju ti likovi... sta njega boli djoka sto se neko gleda u ogledalo...
The training is nothing, will is everything.

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: B I S E R I
« Odgovor #113 poslato: Oktobar 25, 2010, 11:27:42 posle podne »
" ALO DECKO STA SE BRE GLEDAS U TO OGLEDALO " ovaj mali odgovara " pa gledam kolika mi je ruka "  Sloba " STA TI IMA DA GLEDAS KOLIKA TI JE RUKA VIDI KOLIKA JE MOJA PA SE NEGLEDAM" AAAAAAAHAHAHAHAHAHAAH ! To su bila vremena a ne ko sad svako pile se ku..i po teretani

hahahahaha tu si u pravu primetio sam da sto je žgoljaviji to više mlati pločama bahato

nit manjeg gonceta, nit većeg galamdžije, ovi koji su ogromni i sa stažom, ne lupaju i prave galamu zajedno kao jedan malecni pičvajz ...  
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2010, 11:46:59 posle podne marelli »
Samsung NX1000

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: B I S E R I
« Odgovor #114 poslato: Oktobar 26, 2010, 08:50:08 pre podne »
Djeluje mi kao nafuran neki lik, bar po prici...

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: B I S E R I
« Odgovor #115 poslato: Oktobar 26, 2010, 02:43:04 posle podne »
Ako je Slobodan Spasojevic u pitanju,covek nije bas za zajebanciju,sto po naravi,sto po izgledu :D

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: B I S E R I
« Odgovor #116 poslato: Oktobar 26, 2010, 03:06:12 posle podne »
i to mu daje za pravo da vredja ljude?
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: B I S E R I
« Odgovor #117 poslato: Oktobar 26, 2010, 03:19:25 posle podne »
uzas...
The training is nothing, will is everything.

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: B I S E R I
« Odgovor #118 poslato: Oktobar 26, 2010, 05:11:47 posle podne »
Ako je Slobodan Spasojevic u pitanju,covek nije bas za zajebanciju,sto po naravi,sto po izgledu :D
Da :)
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: B I S E R I
« Odgovor #119 poslato: Oktobar 26, 2010, 09:44:13 posle podne »
i to mu daje za pravo da vredja ljude?

Nisam to rekao,ne slazem se sa takvim ponasanjem,i sam ne shvatam potrebu ljudi da maltretiraju nekog bez razloga.