Septembar 22, 2024, 07:27:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Lesnar najbolje plaćeni MMA borac  (Pročitano 3011 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Lesnar najbolje plaćeni MMA borac
« poslato: April 22, 2011, 08:56:53 pre podne »
Lesnar najbolje plaćeni MMA borac: Koliko je zaradio?

Prema podacima ESPN-a, bivši UFC-ov prvak najbolje je plaćen sportaš u slobodnoj borbi.Brock Lesnar je nabolje plaćen MMA borac. Tako je izračunao ugledni ESPN koji je u svom istraživanju obuhvatio zarade u 30 najpoznatijih sportova. Lesnar je navodno u 2010. od sponzora, PPV-a i UFC-ove plaće utržio čak 5.3 milijuna dolara što ga plasira na sam vrh liste svih MMA boraca. Ako gledamo ukupnu ljestvicu svih 30 sportova, onda je njegova plaća na 13. mjestu. Naravno, košarkaši, hokejaši, igrači američkog nogometa, bejzbolaši...svi su oni mnogo bolje plaćeni od bivšeg UFC-ovog prvaka.

Kada je ESPN objavio točnu cifru Lesnarove zarada, odmah su se oglasili dežurni "dušebrižnici". Jedan od njih je i Dan Hardy. Britanac je na svom Twitteru ustvrdio da bi se i on borio protiv Brocka Lesnara, ali za 5.3 milijuna dolara.


www.nokaut.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me