Septembar 20, 2024, 06:27:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Sta da dokupim?  (Pročitano 7694 puta)

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Sta da dokupim?
« Odgovor #15 poslato: Januar 29, 2007, 04:04:21 posle podne »
Svaki kreatin monohidrat jednostavno MORA da radi!!!  Vrlo je verovatno da nisi ispostovao neka od pravila koriscenja..npr...treba da znas da se keatin jako lako razgradjuje u zeludcu pa tako ako ga uneses posle obroka jako mala ili nikakva kolicina kreatine ti nece dospeti u krvotok, jer ce ga zeludacna kiselina razloziti jos u zelucu...znaci sacekas min 2 sata posle obroka ili ako ga uneses min 30 min ne trevba da imas obrok...takodje i coffein ni u kom obliku ne dolazi u obzir za vreme kreatinske kure DEKS obavezno uz svako uzimanje CRE. ishrana bogata UH i belancevinama...najbolja varijanta pogotovoi kao PWM je 5-7 gr CRE uz glutamin 10 gr i 60-70 gr deksa....neko dodaju i kalijum radi bolje retencije vode u misicne stanice...
 
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Sta da dokupim?
« Odgovor #16 poslato: Januar 29, 2007, 09:23:57 posle podne »
;) Shalim se i ja:D xex

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže jdamjansd

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Sta da dokupim?
« Odgovor #17 poslato: Jun 02, 2009, 07:04:29 posle podne »
Ljudi,jel moze neko da mi pomogne...koristim Eas Phosphagen creatin monohidrat i dextrozu,sta mogu jos da kombinujem sa ovim da bih povecao svoju misicnu masu,a pri tom da ne dobijem salo na stomaku posto imam solidne trbusnjake...ne radim kardio treninge jer treniram kosarku!? Unapred hvala! :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sta da dokupim?
« Odgovor #18 poslato: Jun 02, 2009, 08:32:27 posle podne »
Ljudi,jel moze neko da mi pomogne...koristim Eas Phosphagen creatin monohidrat i dextrozu,sta mogu jos da kombinujem sa ovim da bih povecao svoju misicnu masu,a pri tom da ne dobijem salo na stomaku posto imam solidne trbusnjake...ne radim kardio treninge jer treniram kosarku!? Unapred hvala! :)

Salo neces nabaciti od bilo kog suplementa,nego samo od nekvalitetne ishrane!!!

Uzmi whey protein za pocetak i citaj podforume "nutrition" i "dodaci ishrani"
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže jdamjansd

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Sta da dokupim?
« Odgovor #19 poslato: Jun 02, 2009, 09:35:43 posle podne »
Ok,hvala ti...znaci samo da pazim oko ishrane i to je to...? :) inace se trudim da jedem sto vise proteinske hrane kao sto je riba(tunjevina),jaja,krompir,pirinac,belo meso,sir!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Sta da dokupim?
« Odgovor #20 poslato: Jun 03, 2009, 01:28:56 pre podne »
Krompir i pirinach  ne spadaju u proteinsku hranu. :)