Septembar 27, 2024, 02:09:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc oko beta alanina  (Pročitano 24342 puta)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #45 poslato: Mart 23, 2011, 07:30:59 posle podne »
A fazon ne znam da li je tacno , ali kada se pije moonohidrant + ba nema peckanja ..

nije tacno ja pijem monohidrat + ba i ima peckanja...

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #46 poslato: Mart 23, 2011, 07:38:46 posle podne »
Ja sam lepo naveo , ne mora  da znaci za sve... Ja to trenutno pijem i NEMAM peckanja .. Od cega to zavisi ne znam ali sma predostavljao da je do moonohidranta ..

Van mreže Burki

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #47 poslato: Mart 23, 2011, 08:11:37 posle podne »
Obično je peckanje znak da Beta radi svoj posao. Meni se znalo dogoditi ako mi duže vremena stoji otvoren paket od BA (u roku trajanja...), da više ne pecka odn. čitaj ne radi ono šta treba da radi.

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #48 poslato: Mart 23, 2011, 09:20:08 posle podne »
A sta misltie o kombinaciji BETA A(Firma Prima Force) + Creatine Ethyl Ester(SNI) ?? Iskljucivo me interesuje dobitak snage...
pan sport mafija :D
pa bice snage NEKE,protein imas jel tako? i na nekoj masi si jel tako?
Hmm.. u cemu problem ako kupujem u pan sportu ?Mozda imam neki popust tamo... ;) DA,na NEKOJ sam vise snazi,nego na NEKOJ masi.Koja kila ako dodje,nece da skodi,imam malo lufta...P.S nisam video da si pisao,pa reko da odg.
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #49 poslato: Mart 23, 2011, 10:32:38 posle podne »
A sta misltie o kombinaciji BETA A(Firma Prima Force) + Creatine Ethyl Ester(SNI) ?? Iskljucivo me interesuje dobitak snage...
pan sport mafija :D
pa bice snage NEKE,protein imas jel tako? i na nekoj masi si jel tako?
Hmm.. u cemu problem ako kupujem u pan sportu ?Mozda imam neki popust tamo... ;) DA,na NEKOJ sam vise snazi,nego na NEKOJ masi.Koja kila ako dodje,nece da skodi,imam malo lufta...P.S nisam video da si pisao,pa reko da odg.

Potpisujem da su ti oni to preporucili. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #50 poslato: Mart 24, 2011, 06:05:48 pre podne »
Citat
Mozda imam neki popust tamo

popusta ima uvek i svugde-ali adekvatnih,pravih i iskrenih saveta a ne prodavackih retko

samo treba pitati ;) ;)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #51 poslato: Mart 24, 2011, 08:29:18 pre podne »
Obično je peckanje znak da Beta radi svoj posao. Meni se znalo dogoditi ako mi duže vremena stoji otvoren paket od BA (u roku trajanja...), da više ne pecka odn. čitaj ne radi ono šta treba da radi.

sta lupas ? hoces da kazes da ako ne pecka, da ne radi... pa mene vec ne pecka mesec dana (u poredjenju kako me peckalo na pocetku), sada ga tek nesto malo osetim kod obrva... i radi mi posao, sta cemo sada ?
« Poslednja izmena: Mart 24, 2011, 08:35:24 pre podne Genius »

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #52 poslato: Mart 24, 2011, 11:14:58 pre podne »
E hvala bogu da se neko javi da razjasni ovo sa peckanjem ... Voleo bi i General ovde da da adekvatno razlog .. Hvala GENIUS

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #53 poslato: Mart 24, 2011, 11:39:35 pre podne »
genius je rekao sve

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #54 poslato: Mart 24, 2011, 01:45:34 posle podne »
A sta misltie o kombinaciji BETA A(Firma Prima Force) + Creatine Ethyl Ester(SNI) ?? Iskljucivo me interesuje dobitak snage...
pan sport mafija :D
pa bice snage NEKE,protein imas jel tako? i na nekoj masi si jel tako?
Hmm.. u cemu problem ako kupujem u pan sportu ?Mozda imam neki popust tamo... ;) DA,na NEKOJ sam vise snazi,nego na NEKOJ masi.Koja kila ako dodje,nece da skodi,imam malo lufta...P.S nisam video da si pisao,pa reko da odg.

Potpisujem da su ti oni to preporucili. :)
Ma ko mi je preporucijo ??Ne pricaj napamet molim te.Ako bas hoces da znas,nikada nisam bio u Pan Sportu, uopste ne znam kako radnja izgleda,tako da mojne mi tu potpisujes bzvz.Da sam hteo savet,pitao bi tamo na forumu,a ne ovde.Ako te bas zanima,idi tamo na forum,reg.sam kao i ovde nick,slika,od 7 postova 5 je za arm wrestling...nego da ne kvarimo obojica temu,dovoljno je i ovo!
[/quote]
Citat
Mozda imam neki popust tamo

popusta ima uvek i svugde-ali adekvatnih,pravih i iskrenih saveta a ne prodavackih retko

samo treba pitati ;) ;)
Apsolutno se slazem sa vama. ;)
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #55 poslato: Mart 24, 2011, 01:53:36 posle podne »
A sta misltie o kombinaciji BETA A(Firma Prima Force) + Creatine Ethyl Ester(SNI) ?? Iskljucivo me interesuje dobitak snage...
pan sport mafija :D
pa bice snage NEKE,protein imas jel tako? i na nekoj masi si jel tako?
Hmm.. u cemu problem ako kupujem u pan sportu ?Mozda imam neki popust tamo... ;) DA,na NEKOJ sam vise snazi,nego na NEKOJ masi.Koja kila ako dodje,nece da skodi,imam malo lufta...P.S nisam video da si pisao,pa reko da odg.

Potpisujem da su ti oni to preporucili. :)
Ma ko mi je preporucijo ??Ne pricaj napamet molim te.Ako bas hoces da znas,nikada nisam bio u Pan Sportu, uopste ne znam kako radnja izgleda,tako da mojne mi tu potpisujes bzvz.Da sam hteo savet,pitao bi tamo na forumu,a ne ovde.Ako te bas zanima,idi tamo na forum,reg.sam kao i ovde nick,slika,od 7 postova 5 je za arm wrestling...nego da ne kvarimo obojica temu,dovoljno je i ovo!
Citat
Mozda imam neki popust tamo

popusta ima uvek i svugde-ali adekvatnih,pravih i iskrenih saveta a ne prodavackih retko

samo treba pitati ;) ;)
Apsolutno se slazem sa vama. ;)

[/quote]

Nisam mislio da te uvredim, nego gotovo uvek kad neko ima vec neku predlozenu kombinaciju supsa, na kraju se ispostavi da mu je radnik u radnji to preporucio. Obicno su to supsi koji nisu trazeni/kvalitetni/niko nece da kupi. Ako to nije kod tebe slucaj, moja greska.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #56 poslato: Mart 24, 2011, 03:23:34 posle podne »
A sta misltie o kombinaciji BETA A(Firma Prima Force) + Creatine Ethyl Ester(SNI) ?? Iskljucivo me interesuje dobitak snage...
pan sport mafija :D
pa bice snage NEKE,protein imas jel tako? i na nekoj masi si jel tako?
Hmm.. u cemu problem ako kupujem u pan sportu ?Mozda imam neki popust tamo... ;) DA,na NEKOJ sam vise snazi,nego na NEKOJ masi.Koja kila ako dodje,nece da skodi,imam malo lufta...P.S nisam video da si pisao,pa reko da odg.
pa STA SE PRIMAS,jel vidis ti smajli jbt...napisao sam pan jel su to njihovi proizvodi oni ih uvoze i zato ti daju popust(a uvoze najvece gluposti koje postoje no dobro)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #57 poslato: Mart 24, 2011, 03:58:17 posle podne »
@ Naturalni
 
Niko se ovde ne prima,samo sam te lepo pitao.Naturalac,od tebe nisam ocekivao da i ti pricas napamet.Odakle to sada tebi,da su mi dali na taj nacin popust ali ne bitno!Ja razumem da i ti radis sa supsima i da konkurenciju treba pljuvati ali isto tako i ja sam na neki nacin trgovac,pa te i razumem,tako da ti necu zameriti.Sam sebi sam predlozio supse od te firme ako te bas zanima i molim te da ne idemo vise u off,jer Pedja mi je dao odg.koji sam trazio tako da nema potreba nastavljati se!P.S nemas pojma na koji nacin dolazim do dodataka i nemoj da mislis da sam nesto ostar itd. jako postujem tvoj rad i trud,samo ne verujem kako ljudi mogu tako da pricaju... pozz
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #58 poslato: Mart 28, 2011, 08:58:50 posle podne »
@ Naturalni
 
Niko se ovde ne prima,samo sam te lepo pitao.Naturalac,od tebe nisam ocekivao da i ti pricas napamet.Odakle to sada tebi,da su mi dali na taj nacin popust ali ne bitno!Ja razumem da i ti radis sa supsima i da konkurenciju treba pljuvati ali isto tako i ja sam na neki nacin trgovac,pa te i razumem,tako da ti necu zameriti.Sam sebi sam predlozio supse od te firme ako te bas zanima i molim te da ne idemo vise u off,jer Pedja mi je dao odg.koji sam trazio tako da nema potreba nastavljati se!P.S nemas pojma na koji nacin dolazim do dodataka i nemoj da mislis da sam nesto ostar itd. jako postujem tvoj rad i trud,samo ne verujem kako ljudi mogu tako da pricaju... pozz
pan sport mafija :D
i ti iz toga izvuces ovakav post,nisam uposte pljuvao,dao sam svoje misljenje,nije moj fazon da pljujem po drugima ;)
ja sam prvi za to da se SAMO PIJE...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spartak

  • Gost
Odg: pomoc oko beta alanina
« Odgovor #59 poslato: Mart 28, 2011, 10:07:44 posle podne »
ko se ovdje kome ima pravdat gdje je kupio supse i po kojoj cjeni :)