Septembar 27, 2024, 03:22:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Podforum "Steroidi"  (Pročitano 5137 puta)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Podforum "Steroidi"
« poslato: Oktobar 20, 2010, 07:25:17 posle podne »
Sta je sa ovim podforumom?
No curling in the squat rack!

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 20, 2010, 07:33:13 posle podne »
nemam pojma i ja ga ne vidim isto...verovatno je neko digo dzevu zbog tekstova o steroidima pa su morali da sklone sve...videcemo sta ce admini reci?

Van mreže guLiveR

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 21, 2010, 10:19:28 posle podne »
I NETREBA IH BIT NA FORUMU SRANJE ZESCE ;)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 22, 2010, 12:34:57 pre podne »
I NETREBA IH BIT NA FORUMU SRANJE ZESCE ;)
taj deo postoji da pomogne onima koji se vec odluce za njih,tako da je veoma koristan

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 22, 2010, 12:46:52 pre podne »
tako je,pogotovo su mladima od koristi koji uzimaju sve ko muve bez glave ne bi li se "uradili"...
ja sam za da se vrati jer moze samo da koristi,neko ko se vec odlucio nece bataliti zato sto je to obrisano na x3m forumu,sto je najgore pitace prvog "strucnjaka" ::) i samo ce sebi stetu naneti...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 22, 2010, 12:49:12 pre podne »
tako je,pogotovo su mladima od koristi koji uzimaju sve ko muve bez glave ne bi li se "uradili"...
ja sam za da se vrati jer moze samo da koristi,neko ko se vec odlucio nece bataliti zato sto je to obrisano na x3m forumu,sto je najgore pitace prvog "strucnjaka" ::) i samo ce sebi stetu naneti...

Slazem se sa ovim, sigurno je bilo preko 30 tema gde su ljudi "odlucili sigurnu kuru" i posle par postovo se ipak opredele za suplementaciju i ishranu.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 22, 2010, 12:53:01 pre podne »
tako je,pogotovo su mladima od koristi koji uzimaju sve ko muve bez glave ne bi li se "uradili"...
ja sam za da se vrati jer moze samo da koristi,neko ko se vec odlucio nece bataliti zato sto je to obrisano na x3m forumu,sto je najgore pitace prvog "strucnjaka" ::) i samo ce sebi stetu naneti...

Slazem se sa ovim, sigurno je bilo preko 30 tema gde su ljudi "odlucili sigurnu kuru" i posle par postovo se ipak opredele za suplementaciju i ishranu.

dobro,da,to je jos bolja varijanta,ali cak i oni koji su posle citanja uzeli steroide,uzeli su sigurno bolju kombinaciju,nego sto su planirali...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 22, 2010, 01:08:32 pre podne »
ma dobro ljudi nije sigurno zato ukinut .. verovatno se sredjuje ili je neka greska u bazi ili pitaj boga.. vratice se.

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 22, 2010, 01:23:13 pre podne »
ma dobro ljudi nije sigurno zato ukinut .. verovatno se sredjuje ili je neka greska u bazi ili pitaj boga.. vratice se.

ne mozes da kazes nije sigurno zato ukinut kad mi nismo komentarisali zasto je ukinut,veci zasto ga treba vratiti...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 22, 2010, 01:26:12 pre podne »
Da li je neko pomislio da postoji i neki zakonski osnov zbog koga je taj pod-forum sklonjen! Ja nesto nacuo... Moguce da je zato!
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2010, 01:27:45 pre podne Stojke11 »
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 22, 2010, 03:19:04 pre podne »
najverovatnije.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 22, 2010, 01:56:50 posle podne »
Da li je neko pomislio da postoji i neki zakonski osnov zbog koga je taj pod-forum sklonjen! Ja nesto nacuo... Moguce da je zato!

Zbog ovih doping kontrola, pa moguce da su zato sklonili, ali opet ne mogu oni nikako da zabrane diskusiju na tu temu, niko ovde nikoga ne nagovara da krene sa tim, niti se radi preprodaja.Ako se i dalje dize prasina preko neta se zakupi host u africi i mogu da se slikaju .
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Spartak

  • Gost
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 22, 2010, 02:10:33 posle podne »
podforum je pao zbog kolicine gluposti koja se postovala unutar istog :))

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 22, 2010, 03:23:05 posle podne »
Zakonski, verovatno, posto ga nema ni na exyu... Kakvo sranje...
No curling in the squat rack!

Van mreže guLiveR

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Podforum "Steroidi"
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 22, 2010, 07:20:45 posle podne »
Najveci problem je sto maldi krenu rano sa steroidima, jer nemaju iskustva znam po mojim prijateljima koji su to konzumirali, ali ja bio pametan pa nisam jedan je dobio ginekomastiu, drugom opada kosa , treci dobio srcani jedva osto ziv u bolnici ....Ali kupovali su od obicnog dilera s ulice koji nema 2 ciste ni sta je protein kamoli steroid zalosno ali istinito.