Septembar 29, 2024, 09:19:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Hardcore Dijeta  (Pročitano 10208 puta)

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 18, 2010, 03:09:56 posle podne »
Nije to samo preko ima i ovde puno njih sto stoje u redu 8)
Vole ovce da se sisaju vise nego hleba da jedu!!! 8)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 18, 2010, 03:25:17 posle podne »
iskreno ovaj rezim ishrane je jos i dobar u odnosu sta sve razni "nutiricionisti" i "treneri" prepisuju tj naplacuju...(ono, dorucak -vocka, uzina-stangla cokolade i casa soka...itd) .... ali nije dobar jer nije pravljan konkretno za njega tj coveka od 120kg .. taj lik koji mu je naplatio je samo izvadio iz fioke gotov "recept" i dao mu... mozda bih ja sa 86-7kg mogao da izguram neko vreme ovako ali da rotiram hidrate- mada bih se svakako  smorio posle 7 dana a kamoli covek od 120kg........

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 18, 2010, 03:43:05 posle podne »
iskreno ovaj rezim ishrane je jos i dobar u odnosu sta sve razni "nutiricionisti" i "treneri" prepisuju tj naplacuju...(ono, dorucak -vocka, uzina-stangla cokolade i casa soka...itd) .... ali nije dobar jer nije pravljan konkretno za njega tj coveka od 120kg .. taj lik koji mu je naplatio je samo izvadio iz fioke gotov "recept" i dao mu... mozda bih ja sa 86-7kg mogao da izguram neko vreme ovako ali da rotiram hidrate- mada bih se svakako  smorio posle 7 dana a kamoli covek od 120kg........

X 2

Ovo je super kako znaju ubeđeni treneri da napišu....tipa doručak  3 jagode,   ručak ceđena narandža, večera čaša jogurta :)

Verujte mi na reč...ovo nije izmišljanje :)

Inače čovek od 120kg bi trebalo malo jaču ishranu da ima od njegovog programa.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže pomoziboze

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 18, 2010, 07:51:58 posle podne »
deletuj temu i kraj price..   i nemoj me u cosak stavljat  i tako ponizavat..  ko da sam najzadnji olos..     cuj..   tipicno razmisljanje..             ja sam reko ljepo..   ko oce nek izvoli..   ja cu probat.  pa  cu vidjeti.. jer sam platio..         necu umrijeti..            deletuj temu      i mi smo zavrsili pricu     nisam pitao da mi niko pomaze.. nit nista..        opet se zahvaljujem  ..   al nisam zbog toga stavio ovu informaciju..   

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 18, 2010, 08:01:29 posle podne »
deletuj temu i kraj price..   i nemoj me u cosak stavljat  i tako ponizavat..  ko da sam najzadnji olos..     cuj..   tipicno razmisljanje..             ja sam reko ljepo..   ko oce nek izvoli..   ja cu probat.  pa  cu vidjeti.. jer sam platio..         necu umrijeti..            deletuj temu      i mi smo zavrsili pricu     nisam pitao da mi niko pomaze.. nit nista..        opet se zahvaljujem  ..   al nisam zbog toga stavio ovu informaciju..    
ne razumem sto se ljutis??- jbg izneo si svoj program ishrane i logicno je da   cemo da prokomentarisemo...
svakako probaj to sto si naumio... bez ikakve sumnje ces gubiti kilograme ako istrajes... nije to ni toliko lose, sta vise moze da bude xtra uz malu korekciju...ima puno proteina i ostalih stvari u nekoj meri... jedini je problem sto je to sve jako malo za tebe... znaci bukvalno ces da umires od gladi... ti si veliki covek, 120 kg nije malo... tvoje navike koje su te dovele dotle su ustaljene i sad ih tesko izmeniti tako naprasno i tako radikalno... ali eto , ako uspes da istrajes imaces rezultata bez ikakve sumnje... mozes i da nas obavestavas kakav je progres- ono , kako se osecas , kako napredujes i sl... mozes i temu sa slikama da otvoris ako zelis- nesto kao tema "pre i posle"...
toliko od mene, sve najbolje u gubljenju kilograma  zelim

« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2010, 08:09:17 posle podne wldnbg »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 18, 2010, 10:06:48 posle podne »
deletuj temu i kraj price..   i nemoj me u cosak stavljat  i tako ponizavat..  ko da sam najzadnji olos..     cuj..   tipicno razmisljanje..             ja sam reko ljepo..   ko oce nek izvoli..   ja cu probat.  pa  cu vidjeti.. jer sam platio..         necu umrijeti..            deletuj temu      i mi smo zavrsili pricu     nisam pitao da mi niko pomaze.. nit nista..        opet se zahvaljujem  ..   al nisam zbog toga stavio ovu informaciju..   
zapravo , neces umreti ali moze da se desi itekako da ugrozis svoje zdravlje s obzirom da si navro 8 nedelja tako da se hranis sa bukvalno 0 uh i te masti sto si izracunao nisu ni za go kurac da ti drze energiju , dodajmo na sve to da ces veorovatno ici u teretanu ... videces vec nakon prve, dve  nedelje(a verovatno i ranije) naravno ako se striktno budes pridrzavao ovoga sto si rekao , videces pad snage, energije , imuniteta itd...nikad se ne ide na dijetu tako naglo i tako radikalno , uvek se postepeno navikava ogranizam... to je jedan i od kljucnih fora da stalno iznenadjujes svoje telo i ubrzavas ,metabolizam , a ne da odjednom tako napravis shok ... ne goji se prase uoci bozica a isto tako se i ne mrsavi :) mislim ovde imas dovoljno infoa kako na siguran i sto manje bezbolan nacin da regulises kilazu , nista nije tajna i nema razloga da placas te programe osim ako bas nisi u vrhu ovog sporta pa da si sve zivo iscrpeo itd...   uostalom ako si platio taj program sto si ga kacio na forum ? cuvaj ga za sebe ne daj nikome da vidi jer znanje kosta  ;D znaci ja mogu da samo kazem da je ovo dobar jelovnik recimo za dan kad unosis minimum uh u carb rotaciji bez one kasike maslinovog ... ti brate ako tako krenes sa carb rotacijom , veruj mi imaces jako dobre rezultate ... i to u brzem vremenskom periodu i sto je najvaznije stalne rezultate jer pazi , ti kad zavrsis ovu tvoju dijetu ti kada tad moras da povecas unos uh zar ne ? ne mozes celog zivota biti na 50 g uh ... i sta se onda desava ide reverzibilan proces... a ako stalno variras , ti varas metabolizam i on se na dugorocno menja , tj ubrzava se , kao kod hiit kardia menjanjem tempa topljenje masti je dokazano da se nastavlja i posle odradjenog treninga ... ne samo u toku treninga... citaj malo forum...  znaci evo izneo sam ti neke argumente zasto gresis , eto nisam te nigde uvredio niti rekao nesto ponizavajuce na tvoj racun , a ti kako hoces ... tvoje telo , tvoj razum , tvoje pare, tvoje zdravlje .... necu sad da imenujem nikoga ali svako se danas predstavlja za personalnog trenera i daje savete i naplacuje naivnim ljudima kao sto si ti .... i veruj mi ti si i dobro prosao s ozbirom na sve sta sam cuo da rade i dele savete... pazi ne ispadnu oni na kraju budale oni uzmu kes ! ispadnu oni sto ih poslusaju ! evo ako mi ne verujes idi kod obicnog lekarskog nutricioniste (oni koji su ograniceni sa znanjem jer su ucili iz knjiga pre sto giodina , pa oni ce ti reci da ovo ne ide ) P.S. ako ti ovo ne dodje do mozga i ako ne skapiras i krenes sa ovom dijetom za ime boga naoruzaj se makar vitaminima , mineralima, antiokisidansima... pozz

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 18, 2010, 10:23:26 posle podne »
ako si mu rekao.svaka cast pirat..kad cu ja znati da srocim ovako nesto:D
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 18, 2010, 11:36:49 posle podne »
flame
No time...

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 18, 2010, 11:37:56 posle podne »
batali ti ovo nego procitaj malo forum i nemoj bacas pare na nutricioniste ;)

trening ishrana i suplementacija sve sto ti treba :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 19, 2010, 06:38:44 pre podne »
Citat
dodajmo na sve to da ces veorovatno ici u teretanu .

+ da radi u nekoj firmi 10 sati SIGURNO ane radi za komp u to sam ubedjen

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 19, 2010, 10:01:07 pre podne »
Citat
dodajmo na sve to da ces veorovatno ici u teretanu .

+ da radi u nekoj firmi 10 sati SIGURNO ane radi za komp u to sam ubedjen
ma da, i da radi recimo za kompom, ili da obavlja neki kancelarijski posao, bice mu u nekom trenutku tesko, stres na poslu itd ... secam se jednog kolege koji je isto tako bio na nekoj hebenoj dijeti sa maltene 10g uh dnevno  , covek prosto zabagovao , poceo nesto da radi ono "sta sam ono hteo ", "gde sam stao", "ovo sam znao sad ne mogu da se setim"... ja reko koji mu je(a decko ima problema sa viskom kilograma i to dosta)  ... mozak treba nahraniti da pravilno funkcionise... trci ovamo , trci onamo, izadji uvece negde,neki ljudi ne shvataju koliko se trose , dovoljno im je samo malo da srede ishranu i da izbace smece sa kioska  pa se napravi neki pomak...  nego ne njemu je sestra dala recept za tu dijetu(a ona je to od neke njene drugarice itd...) i njenoj sestri je to pomoglo ona je skinula bogzna koliko kila ... on, on je skinuo 5 kila na toj dijeti i to nakon 3 meseca mucenja i tu je stao kad je video da nesto ne valja i da mu se non stop spavalo na poslu nije mogao vise  ;D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 19, 2010, 10:19:08 pre podne »
To i jeste razlog zasto su tzv. jo-jo dijete neefikasne, metabolizam se unisti u rekordnom roku sa tako mizernom kolicinom hrane, u stvari na taj nacin dajemo tijelu znak da jos vise i bolje skladisti masnoce, a to nije cilj naravno...

Van mreže labrax

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 19, 2010, 01:22:47 posle podne »
Ova dijeta je jos i mila majka kakvih sve dijeta ima na zapadu.
Jedan moj kolega sa posla trenutno fura neku "Cambrige" dijetu. Dijeta je "smisljena"na Camrige univerzitetu od nekog Doktora i
"provereno" je najbolja za brzo skidanje kilograma. Kad laik ode na njihovu web stranicu moze da vidi na desetine  "naucnih" dokaza
kako je dijeta zdrava i efikasna... Kad je sa Camridga mora da bude dobra. ;D ;D ;D
Ljudi se jednostavno prime a dijeta se ukratko svodi na pijenje njihovih sejkova koji kostaju 2.25 €.
Imaju dve vrste dijeta Camrige 500 i Cambrige 800. Ovo 500 i 800 je dnevni unos kalorija. Zamislite coveka od 100Kg nakon sest nedelja sa 500 kalerija dnevno.
Ovaj moj kolega je smrsao desetak Kg ali meni ne deluje nimalo zdravo. Bled je ko krpa a kad bi pretrcao sto metara riknuo bi garant.
Ovo je najgluplji primer sa zvucnim imenom i reklamom a ima ih na desetine slicnih.
Mrsavljenje i prodaja dijeta je na zapadu Big Buisnis. Vrti se velika lova pa su i same drzave i vlade ukljucene u laznu propagandu o "zdravoj" ishrani.
Da ne spominjem farmaceutisku  i prehrambenu industriju.

Da vam ne spominjem nutricioniste i ostale zdravstvene radnike, dovoljno je da se vidi iz kojih knjiga uce i ko im pise i finansira te udzbenike i skolovanja.
 


Van mreže pomoziboze

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 20, 2010, 12:24:19 pre podne »
al ste se raspricali  kuku lele  :D

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Hardcore Dijeta
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 20, 2010, 12:26:40 pre podne »
al ste se raspricali  kuku lele  :D

sad bi ti bilo pametno da sve procitas ;)