Jul 06, 2024, 05:06:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Kada ubaciti trening fleksibilnosti  (Pročitano 1692 puta)

Van mreže NoLimit

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Kada ubaciti trening fleksibilnosti
« poslato: Oktobar 08, 2010, 12:09:49 posle podne »
Zanima me kada bi bilo dobro odraditi treninge fleksibilnosti? Ne mislim da se bavim gimnastikom, nego bih voleo da budem malo "razgiban", a ne mogu da radim stretching pre treninga da ne bi došlo do povrede. Znači, čisto onako rekreativno, neke vežbe za špagu, malo vežbanja salto-a i sl.

Hvala na odgovorima  :)
Samo um je granica, a kad ima volje ima i načina.

"No bulking, no cutting, no bullshit. Just training for being a motherfucker."

Van mreže iKobeWhiteGirls

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Kada ubaciti trening fleksibilnosti
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 08, 2010, 03:26:42 posle podne »
Za spagu najbolja stvar koja postoji je dvd od Paul Zaichik-a zove se Elastic Steel. Nadji imas po torrentima besplatno, dvd traje oko 60min i svodi se na to da 3 puta nedeljno  radis "deep stretching" i 3 puta light stretching da odrzavas . Ja sam probao i videces napredak vrlo brzo al ces se smoriti za medalju posle nekog vremena

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Kada ubaciti trening fleksibilnosti
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 08, 2010, 04:30:45 posle podne »
Brate ovo meni treba,ja spagu ne mogu uradit ustvari i mogu ali posle dosta istezanja,ali npr kad se testira pregib u skoli ne mogu ni 5 cm uhvati u zadnjoj lozi i nema pomaka...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates