Septembar 28, 2024, 09:27:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: depo + stanozol  (Pročitano 8115 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 01, 2010, 03:27:16 posle podne »
druze,winstrol ides max 6 nedelja znas li to?? Bilo koji oral tj.,
 da ne opteretis jetru previse
to sa receptorima na taj nacin je glupost,ispada da je testosteron pretezno androgeno ili anabolicno a u stvari je fifty fifty prakticno
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 01, 2010, 05:09:20 posle podne »
Citat
a za suplemente znam, i da imam para za njih, ne bih pipao aas verovatno nikada ili bar ne u skorije vreme

cek filipe

JEL SI TI OVAJ DEO PRESKOCIO ILI STA??

JA NE MOGU DA VERUJEM DA SAM OVO PROCITAO U OPSTE!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 01, 2010, 05:46:14 posle podne »
X2

Spartak

  • Gost
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 01, 2010, 05:50:57 posle podne »
Citat
a za suplemente znam, i da imam para za njih, ne bih pipao aas verovatno nikada ili bar ne u skorije vreme

cek filipe

JEL SI TI OVAJ DEO PRESKOCIO ILI STA??

JA NE MOGU DA VERUJEM DA SAM OVO PROCITAO U OPSTE!!!!!!!!!!!!!!!

ja ne vidim ovo nigdje u prethodnim postovima ?
ili je editovano ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 01, 2010, 05:52:31 posle podne »
imas na prvoj strrani
evo sve

Citat
pod oba receptora sam mislio na receptore u telu koji reaguju na steroide, jedan veliki ''strucnjak'' mi je to tako nekako objasnio. a za suplemente znam, i da imam para za njih, ne bih pipao aas verovatno nikada ili bar ne u skorije vreme.ovaj protein sto ga pijem sam dobio za dzabe, inace ni njega ne bi bilo. za strah sii u pravu definitivno, plasio sam se ginekomastije nevidjeno, za bubuljice racunam prolaze i zabole me, a sto se tice maljavosti, vec sam dlakav kao kreten pa mi je sve jedno. kazem, samo ta ginekomastija me plasi mnogo.
e sad, posto mi je ovo 22 dan kure, da li mozda sada mogu da povecam dozu testa na 500mg na 7 dana, to bi bilo jos tri pucanja do kraja pa da to malo ispravim ili nesto slicno?

Spartak

  • Gost
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 01, 2010, 06:33:57 posle podne »
sad vidjeh,
Drugar, predlazem da pocnes da citas ali temeljno.Pomoci cemo ti dje zapnes

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 01, 2010, 07:20:29 posle podne »
Hm mozda je lik kupio AAS od nekih "pouzdanih" ljudi.. evo npr kod mene u teretani ljudi u najvece prodaju deku za 10 nedelja + 300 tableta naposima = 50e tj 2kg proteina :))

I ako niste znali postoje ljudi na koje AAS radi i na koje ne radi, da pojasnim mozes da cepas 2 x deku nedeljno 10 nedelja i naposim uz to i da ne dodas ni malo na telesnoj tezini. :))  I pored interneta i svega ostalog ima puno ljudi koji nisu informisani dovoljno. I onda im strucnjak objasni da je bolje da daju njemu 50e za FANTASTICNU kuru, nego da kupe samo 2 kg proteina .
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 01, 2010, 08:12:58 posle podne »
dobro ljudi, mozda ja nisam najbolje onda informisan o cenama suplemenata, ali sam kapirao da mi je to definitvno skuplje. ispravite me ako gresim, a izgleda da gresim, zato sam vam se i obratio. a za kuru me niko nije uradio i predlagao mi niti mi je to tako prodao u teretani. racunam, protein i kreatin samo da kupim izadje mi skuplje.

Spartak

  • Gost
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 01, 2010, 08:25:10 posle podne »
dobro ljudi, mozda ja nisam najbolje onda informisan o cenama suplemenata, ali sam kapirao da mi je to definitvno skuplje. ispravite me ako gresim, a izgleda da gresim, zato sam vam se i obratio. a za kuru me niko nije uradio i predlagao mi niti mi je to tako prodao u teretani. racunam, protein i kreatin samo da kupim izadje mi skuplje.

protein je gradivna materija, hrana je isto relativno skupa :) to ti je isto ko da krenes da gradis kucu, i treba ti naravno jos maltera i cigli, a ti kazes e nemam ja para za to kupicu jos 2 rucne mjesalice i 2 bagera :)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 01, 2010, 08:34:14 posle podne »
Znam ja to , ali ima puno likova i mladjih i starijih koji bi da se  "odrade" par treninga i odmha da budu pro :)
I onda krene neki lik da prodaje maglu i vecina se primi na marketing i dok skapiraju da je fake, lose ili da nije ni trebalo vec je kasno :) A sto se tice kuce ne pricaj mi znam tacno zavrsio sam sve pre par dana, i bolje je da su me zivog drali nego sto sam imao posla sa majstorima :P
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 01, 2010, 09:24:43 posle podne »
Citat
a za suplemente znam, i da imam para za njih, ne bih pipao aas verovatno nikada ili bar ne u skorije vreme

cek filipe

JEL SI TI OVAJ DEO PRESKOCIO ILI STA??

JA NE MOGU DA VERUJEM DA SAM OVO PROCITAO U OPSTE!!!!!!!!!!!!!!!

jesam al sta da radim,mogu valjda da mastam da jede 2kg mesa na dan ;D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 01, 2010, 09:26:35 posle podne »
dobro ljudi, mozda ja nisam najbolje onda informisan o cenama suplemenata, ali sam kapirao da mi je to definitvno skuplje. ispravite me ako gresim, a izgleda da gresim, zato sam vam se i obratio. a za kuru me niko nije uradio i predlagao mi niti mi je to tako prodao u teretani. racunam, protein i kreatin samo da kupim izadje mi skuplje.

jeste skuplje,ali i ne mora biti previse skuplje jer je u pitanju PAMETNA upotreba istih,znaci ne ove fore koje gledam u teretani,lik od 70kg prasne tri merice wheya odjednom...Mnogo ces lakse zdarzati dobijeno a vec pomenuh ZDRAVLJE
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 02, 2010, 01:19:56 pre podne »
pa sta je ovo sa ljudima...u ovo rano jesenje vreme :)
kad ce shvatiti da nema jeftine kure...to jednostavno ne postoji...ako nemas dokone pare preskoci sve ovo pa cak i citanje...samo se dzaba opterecujete!!!

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 02, 2010, 01:02:00 posle podne »
takodje sam rekao i da pijem izolat. to niste procitali?
nisam pao sa marsa juce i kao daj da se nabildujem za jedno dve nedelje, u sportu sam ceo zivot, a u teretani ostavljam muda vec 8 godina i tek sada sam se odlucio za ovo.
hvala Filipe i hvala Spartace, jedini ste pokazali zelju da mi pomognete i da me naucite nesto, a vi ostali ste pokazali zelju da se kenjanjem po meni i pokazivanjem toga  kako ste prepuni iskustva i znanja.
i kapiram Pedja da nisi trenirao i ucio ceo zivot o ovome da bi svakoj budali koja kao ja naleti na forumu objasnjavao zasebno, ali ako vec skrenes paznju na to koliko sam strasno velika neznalica crvenim slovima, onda bi mogao da mi das i neki savet ili odgovor,u suprotnom ne vidim sto bi se ukljucivao u raspravu,uz svo postovanje.
rekao sam odmah na pocetku da sam shvatio da sam se zajebao i da jako malo znam i da sam pre kure trebao da se informisem bolje a ne sada u toku.
i jel moze da mi odgovori neko zasto je inace vinstrol i testosteron tako losa kombinacija za kuru za nekoga ko ne zeli da dobije previse na masi?

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 02, 2010, 01:40:42 posle podne »
brate STA JE OVO.. kakva su ovo pitanja'' NEKO KO NE ZELI PREVISE NA MASI''....ja mogu da se kladim da ne postoji JEDNA OSOBA koja ne ZELI VISE MASE ....ti to mislis na onaj naduvani izgled a ne na misic...svi mi hocemo VISE misica veruj mi ..jer to je ono sto da je proporcije,zategnutost,i lep izgled...taj malo promeni terminologiju pa ce ljudima biti jasnije kada pitas nesto ..a ako bas neces misic ( *tok tok*) onda ti za to ''malo'' SIGURNo nije potreban test,a kamoli stanozolol
No time...