Septembar 21, 2024, 10:42:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: depo + stanozol  (Pročitano 8051 puta)

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
depo + stanozol
« poslato: Septembar 30, 2010, 04:42:47 posle podne »
Poceo sam sa kurom 8 nedelja, 1 ampula galenike na svakih 5 dana, 25 mg stanozola dnevno i da skratim, nisam se dovoljno informisao pre kure vec sam sada tek u toku kure pronasao ovaj forum. Koliko sam citao postove, vidim da sam se zajebao sto se tice kure ali bih hteo da cujem sta mislite. Danas mi je pocela 4 nedelja kure, dobio sam vec nekih 5 kila, uz smanjenje masti. Imam 99kg na 188cm i ovo mi je prva kura.
Trebalo je da se bolje informisem, ali sta je tu je, samo me interesuje sta cete reci o ovoj kuri osim da su doze minimalne bez obzira sto je prva.

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2010, 04:56:50 posle podne »
i napominjem da mi cilj i nije bio da dobijem preterano puno na masi jer me bb ne interesuje vec da malo poboljsam izgled sa par kila.

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #2 poslato: Septembar 30, 2010, 04:58:03 posle podne »
Pa to ćeš i postići. Možeš se opustiti.
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2010, 12:22:41 pre podne »
To sto si ti uzeo je blagi uzas depo i win, verovatno si mislio da ti depo daje masu a win definiciju !!!!!!   ??? ??? ??? ??? ??? ???

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2010, 12:40:19 pre podne »
1 ampula galenike svakih 5 dana zasto? zasto ne dve svakih 7 bar? bas nebulozno sklopljen ciklus...

btw win+test skroz moze jer imaju neka fina sinergijska dejstva,ali mislim da je 25mg malo + vec rekoh malo je to depoa cak i z anekog ko nece preteranu masu....a za nekog ko nece previse mase,mnogo ensto brzo nabacujes istu...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2010, 05:44:25 pre podne »
a cemu wins u kuri sa tes enhatatom
dobro
da pustimo ono
depo za masu a ujedno radim i defku sa wins
nego cisto ta kombinacija?

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 01, 2010, 01:08:04 posle podne »
nisam  mislio da je depo za masu a win za definiciju,ne znam puno ali toliko znam, nego da pogodim oba receptora.  hteo sam da dobijem par kila ali bez puno masti pa je zato tu winstrol a i zbog anti estrogenog svojstva. a  test na 5 dana je jer sam se plasio vece doze,sad vidim da je to glupo mozda, i jer sam negde video da se smanjuje nakon 5 dana koncentracija, mada ne znam koliko je to tacno. 25mg vinstrola je jer nisam imao para za vise SB a neki drugi nekvalitetniji nisam hteo da uzimam, i Jinana nije bilo takodje.. sto se tice tih 5 kila koje sam dobio vec, mozda sam navukao vodu ili tako nesto mada mi zglobovi nisu oteceni, a u principu i inace imam veliki apetit a sada na kuri nenormalan,trudim se da jedem kvalitetno i sto vise obroka i pijem Dymatizeov whey izolat. ponavljam, ne znam mnogo, znam ponesto i po malo pa me je interesovalo sta cete mi reci i sta bih u buduce mogao promeniti i zasto je ova kombinacija toliko losa? hvala vam na dosadasnjim odgovorima.
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2010, 01:11:29 posle podne Djoka »

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 01, 2010, 01:23:25 posle podne »
da je umjesto depoa bio propionat to bi već puno bolje bilo.
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 01, 2010, 01:59:03 posle podne »
'' OBA'' Receptora ?? :D ;D
No time...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 01, 2010, 02:05:39 posle podne »
Sb kontam oral winstrol,ako pod OBA RECEPTORA mislis na to sto wins uzimas oralno a test intramusk,nema to nikakve veze s vezom.

Ali ok,nije prevelika steta,pretpostavljam da je dakle razlog ovakvih doza i ovakve kure strah od nuspojava pa si hteo polako i pazljivo...ali cisto savet,kad vec krcees u avanturu aas raskrsti sa sobom i shvati da ne radis nista zdravo i da ce nekih psoledica biti,bile to samo bubuljice ili maljavost ili nesto ne daj boze tipa gyno,nemos jebat a da ti ne udje sto bi rekli :D tako da od previse pazljivosti isto neces nista dobiti....Neko uzme 2 grama testa pa nista,a neko pomirise ampulu i odma ga zasvrbe bradavice....

ako si vec krenuo u aas trebao si to lepo odraditi jer si ovu konc hemije lako mogao zameniti uz pametnu upotrebu kreatina-malto-amino-whey-kazein-beta alanina,u smislu da bi imao slican rezultat a manje brige i narusavanja zdravlja i zatvaranja proizvodnje endogenog testa
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 01, 2010, 02:33:14 posle podne »
pod oba receptora sam mislio na receptore u telu koji reaguju na steroide, jedan veliki ''strucnjak'' mi je to tako nekako objasnio. a za suplemente znam, i da imam para za njih, ne bih pipao aas verovatno nikada ili bar ne u skorije vreme.ovaj protein sto ga pijem sam dobio za dzabe, inace ni njega ne bi bilo. za strah sii u pravu definitivno, plasio sam se ginekomastije nevidjeno, za bubuljice racunam prolaze i zabole me, a sto se tice maljavosti, vec sam dlakav kao kreten pa mi je sve jedno. kazem, samo ta ginekomastija me plasi mnogo.
e sad, posto mi je ovo 22 dan kure, da li mozda sada mogu da povecam dozu testa na 500mg na 7 dana, to bi bilo jos tri pucanja do kraja pa da to malo ispravim ili nesto slicno?

Spartak

  • Gost
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 01, 2010, 03:11:24 posle podne »
pod oba receptora sam mislio na receptore u telu koji reaguju na steroide, jedan veliki ''strucnjak'' mi je to tako nekako objasnio. a za suplemente znam, i da imam para za njih, ne bih pipao aas verovatno nikada ili bar ne u skorije vreme.ovaj protein sto ga pijem sam dobio za dzabe, inace ni njega ne bi bilo. za strah sii u pravu definitivno, plasio sam se ginekomastije nevidjeno, za bubuljice racunam prolaze i zabole me, a sto se tice maljavosti, vec sam dlakav kao kreten pa mi je sve jedno. kazem, samo ta ginekomastija me plasi mnogo.
e sad, posto mi je ovo 22 dan kure, da li mozda sada mogu da povecam dozu testa na 500mg na 7 dana, to bi bilo jos tri pucanja do kraja pa da to malo ispravim ili nesto slicno?

blizi se gej parada pa da ne dobijes dude do tad :)
salim se, vjerovatno je taj strucnjak mislio na termine anabolicki i androgeni

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 01, 2010, 03:17:17 posle podne »
pod oba receptora sam mislio na receptore u telu koji reaguju na steroide, jedan veliki ''strucnjak'' mi je to tako nekako objasnio. a za suplemente znam, i da imam para za njih, ne bih pipao aas verovatno nikada ili bar ne u skorije vreme.ovaj protein sto ga pijem sam dobio za dzabe, inace ni njega ne bi bilo. za strah sii u pravu definitivno, plasio sam se ginekomastije nevidjeno, za bubuljice racunam prolaze i zabole me, a sto se tice maljavosti, vec sam dlakav kao kreten pa mi je sve jedno. kazem, samo ta ginekomastija me plasi mnogo.
e sad, posto mi je ovo 22 dan kure, da li mozda sada mogu da povecam dozu testa na 500mg na 7 dana, to bi bilo jos tri pucanja do kraja pa da to malo ispravim ili nesto slicno?

pucaj :D ja bih to onda produizo na 10 nedelja ;)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 01, 2010, 03:18:05 posle podne »
na anabolicke i androgene receptore? da, na to je mislio, pa ili je to meni slabo jasno ili mi je to on lose objasnio.
a za sise..sta bih reko :)

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: depo + stanozol
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 01, 2010, 03:19:55 posle podne »
ali onda ne bih imao vise vinstrola da to ispratim. to ne bi valjalo onda a?