Septembar 29, 2024, 01:17:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: tunjevina  (Pročitano 25653 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: tunjevina
« Odgovor #30 poslato: Septembar 29, 2010, 07:59:49 posle podne »
Kako ti nije jasno, pa naturalni JEDE plastiku za misice, zato i jeste toliki.... :D

sta ga znam,koliki je nista me ne bi cudilo... :D

meni je obicna tunjevina jako gadna posto ne jedem hleb nikako,a nista pored nje (mislim na salatu il tako nesto) mi je ne moze "ublaziti" pa jedem onu u paradajz sosu,nju smazem za 15 sekundi... :D :D :D
sad koliko je ta tunjevina dobra??
Naturalni sta tacno znaci plastika je MAMA za misice??
mozda cu ispasti glup,ali stvarno ne razumem... :D

kupi onaj pelat od paradajza bez secera i zacini malo.

A mislio je da je pakovanje hrane za vise obroka kljuc uspjeha (obicno pakujemo u plasticne posude jelte bilo bi nezgodno u staklu) u staklu jedino Evan Centopani sprema :)

jel to znaci da je bolja varijanta tunjevina u komadima plus taj paradajz bez secera,nego ona koja je vec u paradajz sosu??
pitam jer sam se navikao na taj ukus i ne bi da menjam,osim ako je drasticna razlika...

tako si najsigurniji sta si unio, cepnes fino tunu u salamuri, prelijes sa malko pelata, malo origana+5gr maslinovog ulja i da si zdravo

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: tunjevina
« Odgovor #31 poslato: Septembar 29, 2010, 08:17:50 posle podne »
Nema glupih pitnaja, samo glupih odgovora....

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: tunjevina
« Odgovor #32 poslato: Septembar 29, 2010, 08:21:14 posle podne »
Nema glupih pitnaja, samo glupih odgovora....

haha ma neznam ja vezbam 2god ali tek sada sam poceo da sredujem ishranu,supl.. itd..
pa zato sada pitam sve sto nemogu da nadjem na forumu, pa je moguce da mozda i postavim neko glupo pitanje...

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: tunjevina
« Odgovor #33 poslato: Septembar 29, 2010, 08:23:15 posle podne »
pratio sam i ranije hranu i supl ali puno slabije i sto zbog neznanja i zbog finansija, e zato sada hocu sve da sredim kako treba..... 100% bez greske

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: tunjevina
« Odgovor #34 poslato: Septembar 29, 2010, 08:24:38 posle podne »
Kako ti nije jasno, pa naturalni JEDE plastiku za misice, zato i jeste toliki.... :D

sta ga znam,koliki je nista me ne bi cudilo... :D

meni je obicna tunjevina jako gadna posto ne jedem hleb nikako,a nista pored nje (mislim na salatu il tako nesto) mi je ne moze "ublaziti" pa jedem onu u paradajz sosu,nju smazem za 15 sekundi... :D :D :D
sad koliko je ta tunjevina dobra??
Naturalni sta tacno znaci plastika je MAMA za misice??
mozda cu ispasti glup,ali stvarno ne razumem... :D

kupi onaj pelat od paradajza bez secera i zacini malo.

A mislio je da je pakovanje hrane za vise obroka kljuc uspjeha (obicno pakujemo u plasticne posude jelte bilo bi nezgodno u staklu) u staklu jedino Evan Centopani sprema :)

jel to znaci da je bolja varijanta tunjevina u komadima plus taj paradajz bez secera,nego ona koja je vec u paradajz sosu??
pitam jer sam se navikao na taj ukus i ne bi da menjam,osim ako je drasticna razlika...

tako si najsigurniji sta si unio, cepnes fino tunu u salamuri, prelijes sa malko pelata, malo origana+5gr maslinovog ulja i da si zdravo

Hvala brate...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: tunjevina
« Odgovor #35 poslato: Septembar 29, 2010, 09:12:24 posle podne »
da ja sam mislio na to i kada se iscedi ostane ulja..uglavnom jel vidis ti sta je unutra kada otovoris konzervu...pitaj boga koji je deo ribe:D

brate sta ti kupujes xD  koji god da je deo meso je..nisu sigurno riblji bubrezi :)
No time...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: tunjevina
« Odgovor #36 poslato: Septembar 29, 2010, 09:59:10 posle podne »
da ja sam mislio na to i kada se iscedi ostane ulja..uglavnom jel vidis ti sta je unutra kada otovoris konzervu...pitaj boga koji je deo ribe:D

brate sta ti kupujes xD  koji god da je deo meso je..nisu sigurno riblji bubrezi :)
pa sto onda ne jedes batak,ili plecku junecu...pogledaj bre na sta to lici kada odtovir...ok je naravno to sto je spartak rekao ZIVU ali ona je oko 1500din 1kg;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: tunjevina
« Odgovor #37 poslato: Septembar 30, 2010, 12:21:06 posle podne »
kako god ,moja izgleda extra,bela riba,  miris extra, MISTRAL,ocedis je iz te vode i soli u komadima i svi jednaki....

Medjutim kad sam jednom perlu uzeo dozljaj je bio slican ovom sto opisujes,i ne bi me cudilo da je shit...ali u svakom slucaju nema razloga generalizovati...tuna je uvek bila staple food u bb

No time...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: tunjevina
« Odgovor #38 poslato: Septembar 30, 2010, 12:23:08 posle podne »
kako god ,moja izgleda extra,bela riba,  miris extra, MISTRAL,ocedis je iz te vode i soli u komadima i svi jednaki....

Medjutim kad sam jednom perlu uzeo dozljaj je bio slican ovom sto opisujes,i ne bi me cudilo da je shit...ali u svakom slucaju nema razloga generalizovati...tuna je uvek bila staple food u bb


Mistral extra????
jel se zezas?

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: tunjevina
« Odgovor #39 poslato: Septembar 30, 2010, 12:23:17 posle podne »
?
Najcistiji komadi u salamuri (i jedini na trzistu)
No time...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: tunjevina
« Odgovor #40 poslato: Septembar 30, 2010, 12:42:45 posle podne »
?
Najcistiji komadi u salamuri (i jedini na trzistu)
koliko para toliko muzike :)
a ukus...blago nejestivo, da ne kazem sta gore, zviznuce me neko iz Delte
ima jos opcija ;)

Spartak

  • Gost
Odg: tunjevina
« Odgovor #41 poslato: Septembar 30, 2010, 01:02:25 posle podne »
nijedna tuna nije bas prijatnog ukusa ako je iz salamure, i to ako se ocjedi nema ni soli, al zato su tu zacini, ne vidim zasto bi se neko patio kao rekreativac, ili je fora da se pati :)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: tunjevina
« Odgovor #42 poslato: Septembar 30, 2010, 05:20:15 posle podne »
?
Najcistiji komadi u salamuri (i jedini na trzistu)
koliko para toliko muzike :)
a ukus...blago nejestivo, da ne kazem sta gore, zviznuce me neko iz Delte
ima jos opcija ;)

pa ti onda uzmi jedi cokoladu ako ti je ukus bitan ...
i vidis to mozes da kazes da je licni stav a ne generalni,recimo meni je tuna extra ukusna i ukusnija od mnogih mesa...isto tako kao sto neko moze da jede piletinu a ne voli jagnje... kapiras??? no ovde nije rec o ukusu ribe vec kvalitetu odredjenih brendova
No time...

Spartak

  • Gost
Odg: tunjevina
« Odgovor #43 poslato: Septembar 30, 2010, 05:41:18 posle podne »
i da napomenemo, ima par vrsta tuna, sa razlicitim sadrzajem masti :)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: tunjevina
« Odgovor #44 poslato: Septembar 30, 2010, 05:46:53 posle podne »
najmasnija tuna ima 5 najnemasnija 1 ....ako je ta razlika bitna nekome ko ne radi last week before competition taj je odlepio sa mozgom
No time...