Septembar 21, 2024, 07:40:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: valjali moja ishrana  (Pročitano 3276 puta)

Van mreže srdjanm

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
    • X3M FORUM
valjali moja ishrana
« poslato: Septembar 26, 2010, 08:19:52 pre podne »
ZDRAVO DOBRI LJUDI!!! Veliko hvala za ovakav sajt koji je pun dorih informacija  vezano za zdravlje i izgled svih nas,... bilo profi ili rekreativno bavljenje sportom,pa evo i ja nesto da pitam vezano za ishranu koju konzumiram...valjali?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
1 OBROK 100g ovsene sa wheyom +5bjelanaca i jedno zumance
2 OBROK  50g badema ili lesnika na poslu
3 OBROK  30 g whey+glutam.pola sata pred trening(trening u 13h.)
4 OBROK posle treninga 50g whey+15g glutam.+20g dex.
Citat

5 OBROK sat vremena nakon PMW.250 piletine+pirinac+boranija i neka salata
6 OBROK 30g whey+ 5bjelanaca 
7 OBROK 250g.piletine+boranija ili brokoli +salata i malo posnog sira
8 ??? OBROK 1porcija kazeina+1porcija whey zajedno pomijesam   
                                                                                                         

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #1 poslato: Septembar 26, 2010, 09:17:24 pre podne »
ZDRAVO DOBRI LJUDI!!! Veliko hvala za ovakav sajt koji je pun dorih informacija  vezano za zdravlje i izgled svih nas,... bilo profi ili rekreativno bavljenje sportom,pa evo i ja nesto da pitam vezano za ishranu koju konzumiram...valjali?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
1 OBROK 100g ovsene sa wheyom +5bjelanaca i jedno zumance
2 OBROK  50g badema ili lesnika na poslu
3 OBROK  30 g whey+glutam.pola sata pred trening(trening u 13h.)
4 OBROK posle treninga 50g whey+15g glutam.+20g dex.
Citat

5 OBROK sat vremena nakon PMW.250 piletine+pirinac+boranija i neka salata
6 OBROK 30g whey+ 5bjelanaca  
7 OBROK 250g.piletine+boranija ili brokoli +salata i malo posnog sira
8 ??? OBROK 1porcija kazeina+1porcija whey zajedno pomijesam    
                                                                                                          
1 Obrok, mogao bi jesti ovsene 100g + 4Bjelanca + 2 Zumanca + 30g wheya
2 Obrok  bolje i to da izgrickash nego da se dovatish nekog junk fooda na poslu :P
3 Obrok, Glutamin 15g + valjalo bi ako imash za Krealkalin,Crealean2 ili Monohydrat. Ne treba ti whey prije treninga, prebaci ovih 30g Wheya u Obrok 1!
4 Obrok, PWM 50g Whey + 15g glutamin + 30-40g Dexa, ili 20-30dex + 20 malto ako imas.
5 Obrok, Piletina 250g + pirinach + boranija + salata
6 Obrok, Whey nepotreban,bjelanca nepotrebna. Stavi 150g Piletine + Pirinach
7 Obrok 100g Piletine + boranija/brokuli + salata ( izbaci posni sir i premjesti u Obrok 8 )
8 Obrok Porcija kazeina + dosta posnog sira (100-200g koliko mozes).

Eto ti malo modifikovanje sa moje strane,ali eto prichekaj da neko josh struchniji modifikuje ovo, da ga upotpuni ;)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #2 poslato: Septembar 26, 2010, 09:22:11 pre podne »
Koliko imas kg, visina, sta ti je cilj?

Van mreže srdjanm

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
    • X3M FORUM
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #3 poslato: Septembar 26, 2010, 09:53:27 pre podne »
...imam 86 kg a visina 188 dosta nizak procenat masti , a imam i kvalitetne mase sa dosta vidljivim trbusnjacima. (vide se svih 6 da tako kazem jasnije)Cilj mi je da dobijem jos malo mase bez nagomilavanja masti i vode zato posle 3-4sata izbacujem ugljene hidrate (skrobaste) i unosim vlaknaste u razumnim kolicinama i naravno neka sezonska salata.Povecanje UH. je u subotu postepeno a nedelja malo opustanja uz neku zabranjenu hranu za bildere ali sa nekom paznjom npr:integralne palacinke sa kremom bez secera,dzem ili puter od kikirikija,sladoled twice koji ima malo secera i uh.

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #4 poslato: Decembar 26, 2010, 05:54:00 posle podne »
Nije lose,samo da znas Arnold i kompanija u ono vreme, Golden era of bodybilding,su se nedeljom odvaljivali od junk fooda i sta im fali..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2010, 07:14:34 posle podne »
Nije lose,samo da znas Arnold i kompanija u ono vreme, Golden era of bodybilding,su se nedeljom odvaljivali od junk fooda i sta im fali..
pa nisi ti arnold.. nema svako isti metabolizam.. ne mozes ti da kazes njemu odvali se slobodno nedeljom bices kao arnold .. lol
a najjaca je fora u "ono vreme" tad su kao svi jeli junk nedeljom a sad niko :D
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2010, 07:16:30 posle podne BokY_LA »

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2010, 08:17:45 posle podne »
Izbaci whey pre treninga,iskoristi ga bolje... ;)

Nije lose,samo da znas Arnold i kompanija u ono vreme, Golden era of bodybilding,su se nedeljom odvaljivali od junk fooda i sta im fali..

Nije poenta ovog sajta da se novi clanovi podsticu i upucuju na ono sto ne valja,on ce to mozda svakako uraditi,ali to je njegov izbor,nemoj mu servirati kao da je to nesto extra i dobro ... ;)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #7 poslato: Decembar 26, 2010, 09:20:04 posle podne »

Nije poenta ovog sajta da se novi clanovi podsticu i upucuju na ono sto ne valja,on ce to mozda svakako uraditi,ali to je njegov izbor,nemoj mu servirati kao da je to nesto extra i dobro ... ;)

x2 x2 x2x2 x2

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #8 poslato: Decembar 27, 2010, 06:05:28 pre podne »
Nije lose,samo da znas Arnold i kompanija u ono vreme, Golden era of bodybilding,su se nedeljom odvaljivali od junk fooda i sta im fali..
a ti to znas kako?
i verovatno znas da i mozda ako su to radili verovatno su bili natural ...?

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #9 poslato: Decembar 28, 2010, 02:16:08 posle podne »
Ne uopste u tome nije poenta..to sam cuo u jednoj emisiji koju sam gledao You  tubu zove se Ricks corner vodi je taj lik RIck koji je trenirao i hranio se sa Arnoldom(ima nekoliko epizoda o trening,ishrani,njihovim zivotima,poslovima)..Govorim o tome da odredjena kolicina junk fooda ne moze biti losa ako se ostalih 6 dana u nedelju vodi racuna o ishrani,tj.taj lik govori o tome..kada kazem odredjenu kolicinu mislim na jedan obrok nedeljom, kada ne treniraju..
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2010, 02:18:52 posle podne DUCA 93 »
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #10 poslato: Decembar 28, 2010, 02:36:17 posle podne »
,su se nedeljom ODVALJIVALI od junk fooda i sta im fali..
N.kada kazem odredjenu kolicinu mislim na jedan obrok nedeljom, kada ne treniraju..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: valjali moja ishrana
« Odgovor #11 poslato: Decembar 28, 2010, 06:23:51 posle podne »
Ne uopste u tome nije poenta..to sam cuo u jednoj emisiji koju sam gledao You  tubu zove se Ricks corner vodi je taj lik RIck koji je trenirao i hranio se sa Arnoldom(ima nekoliko epizoda o trening,ishrani,njihovim zivotima,poslovima)..Govorim o tome da odredjena kolicina junk fooda ne moze biti losa ako se ostalih 6 dana u nedelju vodi racuna o ishrani,tj.taj lik govori o tome..kada kazem odredjenu kolicinu mislim na jedan obrok nedeljom, kada ne treniraju..

a ja ti opet kazem da neznas ni 1% od onoga sta je prava istina a pogotvo od tog sarlatna rick-a ..
ali dobro...
najgore je kada covek sam SPOZNA da je gresio..