Septembar 30, 2024, 03:21:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: shonInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Dorucak na putu  (Pročitano 4301 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Dorucak na putu
« poslato: Septembar 15, 2010, 11:07:26 pre podne »
Dorucak na putu

by Charles Poliquin

Šta je najbolje poneti od hrane kada idemo na put jer restorani u mestima u koja putujem nemaju neki dobar izbor hrane? Zbog posla cesto putujem u Italiju i Veliku Britaniju. U Italiji sve što imaju su neki slatkiši ili paste, u Velikoj Britaniji samo masna jaja, puding, masne kobasice. Znam da dosta putuješ. Šta bi mi predložio?


Veoma cesto putujem, tako da sam pronašao najbolje hotele gde mogu naruciti meso za dorucak, zajedno sa koštunjicavim i bobicastim vocem, kako bi imao dobar trening pre predvanja i kako ne bi morao da trpim posledice pada šecera u krvi, ili opteretio žucnu kesu usled unosa razlicitih vrsta zasicenih masti. Ako je to neki novi hotel u kome nisam bio do tada i ako ne mogu da dobijem ono što želim, onda ponesem konzervu sardina ili teglu kavijara. Ova hrana je pogodna i odlicna za podizanje nivoa neurotransmitera potrebnih za dobar trening. Ponesem i pakovanje pinjola, makadamia oraha i indijskih oraha.

http://www.charlespoliquin.com

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #1 poslato: Septembar 15, 2010, 11:16:52 pre podne »
cudi me da nije rekao da moramo da jedemo iz plastike koju pravi firma sa kojom ima ugovor..kao i ona fora za shakere..hahahahhaaahhah i novo zelandske krave...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #2 poslato: Septembar 15, 2010, 11:18:03 pre podne »
cudi me da nije rekao da moramo da jedemo iz plastike koju pravi firma sa kojom ima ugovor..kao i ona fora za shakere..hahahahhaaahhah i novo zelandske krave...
  ;D   ;D    ;D ma mora nesto da napise i bez reklame  8)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #3 poslato: Septembar 15, 2010, 11:22:36 pre podne »
Obavezno iz samo specijalne vrste plastike Pedja,jer kad jedes iz klasicne dize ti se nivo kortizola  :D :D
No time...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #4 poslato: Septembar 15, 2010, 11:23:48 pre podne »
ma brate..
pazi sada situaciju
on hvali npr novo zelandkse krave radi njegovih ugovara i kesha koji je dobio
a npr
gde god na svetu odes da jedes ili kupis jagnjetinu NIKO ZIV NECE DA KUPUJE AKO SU SA NZ...
nisam verovao brate i probao..
sada kada sam bio u lici
nemozes da verujes al uvoze jaganjce naravno smrztnute sa Nz...brate...pa to je takva razlika u kvalitetu mesa da je to da covek ne poveruje
a ovo sam doziveo i na svojim putesestvijima sirom eu..gde god sam dosao u amrekt da kupim janju...posebno je bila NZ a posebno npr for ireland
ehh
steta sto nije chalreas potpisao ugovr sa nekom irskom firmom sigurno bi bile njabolje irske krave i IRA bi mu dala da se slobdno krece
hahahhahaha

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #5 poslato: Septembar 15, 2010, 11:24:25 pre podne »
Obavezno iz samo specijalne vrste plastike Pedja,jer kad jedes iz klasicne dize ti se nivo kortizola  :D :D

damn..
zato sam jutors sjeban
jeao sam ovsene i neke plastike koja se pravi u staroj pazovi...

Spartak

  • Gost
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #6 poslato: Septembar 15, 2010, 11:33:39 pre podne »
samo se vi sprdajte sa Charlsom, neki napreduju bolje od kad jedu iz drugih pakovanja i druge drzave :DDDDDDD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #7 poslato: Septembar 15, 2010, 11:42:05 pre podne »
samo se vi sprdajte sa Charlsom, neki napreduju bolje od kad jedu iz drugih pakovanja i druge drzave :DDDDDDD

pa dobro..sto jes jes..

Spartak

  • Gost
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #8 poslato: Septembar 15, 2010, 12:09:04 posle podne »
nego baci ti nama neki novi highlight strucnjaka iz bp, on mi je zanimljiviji od Poliquina Harlequina

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #9 poslato: Septembar 15, 2010, 12:16:21 posle podne »
nego baci ti nama neki novi highlight strucnjaka iz bp, on mi je zanimljiviji od Poliquina Harlequina

ma druze..veruj da volje da trosim energiju na to..majke mi...
svaki dan mi neko udje u radnju i kaze nesto novo tj glupost.
zadnje je bilo jucer gde radi ENERGIJE i SNAGE kajakas je kupio isoflex...hahahhahahah i to iskljucivo da ga pije pre nego sto sedne u kajak...


Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #10 poslato: Septembar 15, 2010, 12:24:03 posle podne »
najgori su ovi sto izbegavaju proteine posto nece previse da se napucaju,pa uzmu AK tecne od njih se manje napucaju...pitanje moje je uvek PA JEL SI PIO NEKADA PROTEINE,naravno odgovor je NE!
ima svega..
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #11 poslato: Septembar 15, 2010, 12:58:56 posle podne »
Kad smo vec kod dorucka da iznesem sta sam ja pravio kada sam putovao, kod kuce dan prije na teflon stavim 3-4 kapi maslinovog ulja, razmazem kao da je pam-sprrej, zatim umutim ovsene sa bjelancima+zumancima (zavisno ko koliko konzumira) i ujutru to u vozu jedem sa npr step sokom ili sa kolom zero.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #12 poslato: Septembar 15, 2010, 01:17:53 posle podne »
kako bi imao dobar trening pre predvanja i kako ne bi morao da trpim posledice pada šecera u krvi, ili opteretio žucnu kesu usled unosa razlicitih vrsta zasicenih masti.

Zamisli nedaj boze da mu usred predavanja padne secer ili da optereti zucnu kesu......to bi bilo strasno.......kakve bi to bile uzasne posledice.......
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2010, 01:20:10 posle podne IGOR_X3M »

Spartak

  • Gost
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #13 poslato: Septembar 15, 2010, 01:27:51 posle podne »
Kad smo vec kod dorucka da iznesem sta sam ja pravio kada sam putovao, kod kuce dan prije na teflon stavim 3-4 kapi maslinovog ulja, razmazem kao da je pam-sprrej, zatim umutim ovsene sa bjelancima+zumancima (zavisno ko koliko konzumira) i ujutru to u vozu jedem sa npr step sokom ili sa kolom zero.

dok god nutritivno zadovoljava, ok je

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Dorucak na putu
« Odgovor #14 poslato: Septembar 15, 2010, 01:43:26 posle podne »
kako bi imao dobar trening pre predvanja i kako ne bi morao da trpim posledice pada šecera u krvi, ili opteretio žucnu kesu usled unosa razlicitih vrsta zasicenih masti.

Zamisli nedaj boze da mu usred predavanja padne secer ili da optereti zucnu kesu......to bi bilo strasno.......kakve bi to bile uzasne posledice.......
  ;D  samo ta zucna kesa.....ne daj Boze da znate kako to moze da zaboli...da se najezis..