Jun 26, 2024, 06:30:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP  (Pročitano 629787 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #375 poslato: Maj 24, 2012, 06:13:19 posle podne »

Van mreže kukuruz

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #376 poslato: Maj 24, 2012, 08:00:41 posle podne »
je l sastav kao svaki zma?
zasto pise 1 pred spavanje? na ostalim je 3.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #377 poslato: Maj 25, 2012, 03:00:43 posle podne »
 kukuruz
evo suplement facts (slika) pa Vi uporedite ;)
« Poslednja izmena: Maj 25, 2012, 03:19:02 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #378 poslato: Maj 29, 2012, 09:54:50 pre podne »
Dymatize-ov Super Multi je savršen spoj vitamina i minerala posebno spravljena za najozbiljnije sportiste.
Da bi ljudsko telo funkcionisalo svojim maksimalnim potencijalom, neophodno je hraniti ga potrebnim antioksidantima, vitaminima i mineralima kako bi se što brže oporavljalo.
Pažljivim pregledom može se utvrditi da ovaj suplement ima bogat sastav, specijalno ukombinovan kako bi ispunio potrebe sportista koji se izlažu velikim naporima.

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29989

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #379 poslato: Maj 30, 2012, 10:11:14 pre podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #380 poslato: Maj 30, 2012, 12:50:37 posle podne »
TUBER GUME ZA VEZBANJE-Omogućavaju izvođenje preko 150 vežbi za sve grupe mišića sa preko 40 nivoa opterećenja. Dodatak za postavljanje na bilo koja vrata omogućava izvođenje još vežbi.

Sadržaj: dva kaiša, dve velike ručice,jedno sidro, šest guma (žuta, zelena, crvena, plava, crna i narandžasta) ukupnog opterećenja od 85kg.


http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29998

Van mreže bc2011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #381 poslato: Maj 31, 2012, 05:33:58 posle podne »
Pedja uskoro bi trebalo da napravim narudzbinu kod tebe pa me interesuje:
1) da li popust od 10% vazi za narudzbine koje su po stvarnim cenama preko 10000, ili sa tim popustom narudzbina treba da bude preko 10000?
2)imao sam povredu zgloba sake, isao na terapije i sada povremeno hoce da mi se javi bol. uzeo bih neke rukavice koje ucvrscuju zglob i koristio samo pri odredjenim vezbama...da li bi mi preporucio neke od ovih tvojih u ponudi i koje, ili mozda ima i neko bolje resenje?

Van mreže bc2011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #382 poslato: Maj 31, 2012, 10:19:20 posle podne »
U stvari sad videh da imaju i ovi steznici,  pretpostavljam da bi mi to resilo problem? (rukavice mi nisu potrebne)
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29916
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29929

koja je razlika izmedju njih, i jesu li to neke univerzalne dimenzije? buni me kod ovog prvog, pise dimenzije 3,5m?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #383 poslato: Jun 01, 2012, 06:08:30 pre podne »
U stvari sad videh da imaju i ovi steznici,  pretpostavljam da bi mi to resilo problem? (rukavice mi nisu potrebne)
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29916
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29929

koja je razlika izmedju njih, i jesu li to neke univerzalne dimenzije? buni me kod ovog prvog, pise dimenzije 3,5m?


1.da
2. univerzalna velicina
uzmi ti i resio si problem ako nije neke ozbijnije prirode povreda onda je to vec...

Van mreže bc2011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #384 poslato: Jun 01, 2012, 10:48:31 pre podne »
hvala pedja, samo mi jos reci da li je dovoljno da stavljam steznik na tu jednu ruku, ili mozda zbog pravilnijeg vezbanja treba na obe?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #385 poslato: Jun 01, 2012, 01:36:45 posle podne »
hvala pedja, samo mi jos reci da li je dovoljno da stavljam steznik na tu jednu ruku, ili mozda zbog pravilnijeg vezbanja treba na obe?
ma svjedno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #386 poslato: Jun 01, 2012, 01:59:04 posle podne »
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30011


Umesto četiri velike tablete uzmite jednu mericu Elasti Joint®-a i pripremite ukusni napitak. Praškasta forma aktivnih komponenti mnogo se bolje apsorbuje u organizam od tvrdih komprimata tableta. Osim toga, upravo količina supstanci u jednoj merici Elasti Joint-a smatra se optimalnom za postizanje povoljnog učinka.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #387 poslato: Jun 02, 2012, 02:57:26 posle podne »

SYNTHA-6 je Ultra-premium protein “zabavno” divnih okusa. Multifunkcionalni “od jutra do sutra” (a.m.-p.m.) proteinski prah sadrži 6 individualnih kompletnih proteina i određene aminokiseline.

Ta kombinacija omogućava telu prehranu kvalitetnom kombinacijom proteina i do 8 sati nakon uzimanja. SYNTHA-6 obogaćena je još sa BCAA (esencijalna aminokiselina koje u molekuli sadrže dragoceni dušik neophodan za biosintezu stanica mišićnog tkiva), potom Glutamin peptid, Aminogen® za poboljšanu probavu, MCT(trigliceridi srednjeg lanca), esencijalne masne kiseline uz 5 g vlakana za bolju probavu i povećani hranjivi unos.

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30188

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #388 poslato: Jun 03, 2012, 03:59:13 posle podne »
Pedja kad smo vec kod ovog labradinog joint-a,sta bese obnavlja hrskavicu a sta zglob hondroitin ili msm?Tj sta je u vecoj kolicini bitnie od ta dva?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #389 poslato: Jun 03, 2012, 06:52:13 posle podne »
Pedja kad smo vec kod ovog labradinog joint-a,sta bese obnavlja hrskavicu a sta zglob hondroitin ili msm?Tj sta je u vecoj kolicini bitnie od ta dva?

ni jedno ni drugo vec
hijaluronska kiselina