Jun 24, 2024, 01:57:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.212 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Animal Cuts + L-Carnitine  (Pročitano 30830 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #75 poslato: Januar 20, 2007, 06:31:41 posle podne »
slusaj ovako...

ja imam diplomu o zavrsenom pravnom fakultetu i mogu di ej dostaviti putem dhl..nema nikakvih problema.

ali ti verovatno trazis neku drugu diplomu...recinmo o zavrsenoj med fakultetu,.sto nemam...ali sa tim tvojim lekarima koji verujm da si u ti i bliski rodjanici veoma rado cu da udjem u bilo koju raspravu a pogtovo na temu ovog ovde sto tipises..

dakle..mnogo si..pa ajde..da ne akzem..neak ostane na tome..bezobrazan...i drzak...

imas verujem negde oko 17-*18 godina i do jucer te je mama brisala po dupetu i ti si dosao ovde da nekome trazis bilos ta..

ja cu tebe da pitam a gde je tvoje uverenje o tome da si normlalan???

dakle....ove budalstine koje si nalupao ovde necu da brisem jer treba da budu savet i nauk ostaloj deci koja dodju ovde da vidie da ima i takvih kao sto si ti!!

crvnea krvna zrnca velis...pa sto taj tvoj koelga nije isao pre kod leakra..sta mislis..mozda bih mu to nasli i ranije..

a mozda momak ima nekih zdrvastvenih problema izazvinih prekomernih duvanjem gadnze i ostalih govana koja  za koja se pozudano zna da smanjuju broj cr kvrnih znaca,eritorcita,leukictia itd.

zasto nije pokusao da igra sah uemsto da ide u teretanu....jos uvek mu niej kasno..

stari...ja nemam vremena a sada deftivino vidim da nemam ni razloga da odgovaram tj da ti dam i 1 odgovr a ne 1001 iz prostog razloga sto ti ne mozes da shvatis kada bi ti danas rekao da je subota...verovatno zboog toga jer si ti nekom matematckom metodom izraxunao da mi danas mogla biti i nedlja ali je verovanto subota pa ces ostati pr konstaticiji da je ovo nmesec januar u koje posotji sigurno vise od 2 subote a gantovano manje od 5..

dakle..moamk..preterao si..

mnogo si...pa hdaje..opet ne cu da ispadnem i da ti en govrim sta si ,jer na zalost voju ti to jako dobro znas.

e da...u hrv je animal linija zabranjena zbog toga i zi toga razoga sto neki od sastojaka ne podlezu jednom od njihovih standrada po pitanju analiza na komeptetnim ustavnovma..

dakle..to nema nikakve veze sa zdravljem ni sa cim drugim..jednsotavno stvar politike i monopola.
nije mi jasno da mozes da budes tako ogranicen i za primer dajes hrvatsku ili bilo koju drugu zemlju..
zasto nisi anveo primer gde se sve prodaje animal linija....

i za tvoj info...

u svim tim zemllajma gde je to k  bajgai restirktovano zakon mozes slobodno da nrucis preko enta i tu enma nikakvih problam.

i za tvoj info recimo jedan vazan podatak..

recimo..u slovniji u ni jednoj apoteci ne mmozes..tj nema da se kupi c vitamn u talbetam...

po tvojoj uskoj logoci dalo bih se zkaljcuiti da je c vitamin otrovan zato sto ga nema kupiti u jednoj od zenmalja EU...

ova tema ide pod lock...a ti jos jednu gluspot anpravis letis sa foruma.....