Jun 24, 2024, 01:54:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.212 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Animal Cuts + L-Carnitine  (Pročitano 30829 puta)

Van mreže Edy

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #60 poslato: Januar 20, 2007, 11:40:07 pre podne »
zato sto mogu da izazovu sranje sa stomakom a za nesvesticu nisam siguran , u svakom slucaju ja nisam doktor pa pitam u ostalom zasto ga ne smeju koristiti osobe ispod 18.

Kavo sranje sa stomakom...???Ko je sad to izvalio???

slazem se da nasi doktori su ... aj da ih ne komentarisem (mada ne znam ko mi ovde garantuje da je tako pametan , u ostalom ako su oni glupi a vi pametni bas me zanima kako to da nemate diplome ??? ALI BAS BAS BAS BAS ME ZANIMA
ali kad nikad momak nije imao slicnih problema i sad  kad je uzeo AC imao je probleme, to je bas cudna koincidencija , upravo cu ti reci kakva .
evo malo matematike znaci momak je imao valjda 18 ili 19 godina , mozda i stariji , nema veze , neka je imao 18 godina sto je tacno 6570 dana kad pomnozimo sa 365 i dodajmo jos 4 dana jer je najmanje bilo i 4 prestupne sto nam daje cifru od 6574 i sad naspram 21 dana koliko traje tura , a ne mora da znaci da je bilo na kraju  ,
i konacni je poredak 313/1 U JEEEEEEEEEEEEEE, to je bas koincidencija , a kako kad igram neku nagradnu igru ne dobijem nista pitam se ja , kako nikad taj poredak nije bio na mojoj strani


ZNACI AJMO BEZ ZAJEBAVANJA  I VREDJANJA 

1.Ko kaze da mi nemamo diplome...A ko sve poseduje diplomu o zavrsenom medicinskom fakultetu kod nas-o tome necu uopste da raspravljam niti da trosim reci,to se valjda zna :lol: :lol:
2.Pusti ti matematiku,loto i ostale zajebancije...Mene konkretno interesuje na koji nacin su povezali AC (neki njegov sastojak) sa tim posledicama koje je decko imao???
3.Kako to da se do sad nije culo o stetnim posledicama AC-a..Mozda taj decko ima nekih zdravstvenih problema pa je sam trening izazvao odredjene probleme??To nije opcija,jel???...Odakle ti izvodis zakljucke da je to od AC-a???Na osnovu teorije nekog "doktora" koji ne zna ni od cega se sastoji ovaj suplement...
4.O kakvom vredjanju ti pricas????

1.daj te da vidim te diplome ako svakom daju zasto je ne vidim ovde ?
2.  mislim brate nemoj stvarno da se zajebavamo
3. je u stvari 2.
4.ne volim da mi neko govori da pricam gluposti i budalastine
5. pricao sam sa drugom sto zna tog stoi se onesvestio i rekli su mu da ima manjak crvenih krvnih zrnca i da je to izazvao neki sagorevac , nisam saznao koji, inace decko nije imao ranije ni kakvih problema i da je naastavio da koristi da bi mirisao cvece odozdo

P.s Ja isto koristim suplemente , tj. kredza i proteini i vitamine i verujem da to nije stetno ali kad cujem 2 ovakva iskustva nije mi bas svejedno da uzmem sagorevac

Van mreže Edy

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #61 poslato: Januar 20, 2007, 11:41:49 pre podne »
i jos uvek cekam odgovor na pitanje zasto je zabranjena animal linija

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #62 poslato: Januar 20, 2007, 12:02:31 posle podne »
zato sto mogu da izazovu sranje sa stomakom a za nesvesticu nisam siguran , u svakom slucaju ja nisam doktor pa pitam u ostalom zasto ga ne smeju koristiti osobe ispod 18.

Kavo sranje sa stomakom...???Ko je sad to izvalio???

slazem se da nasi doktori su ... aj da ih ne komentarisem (mada ne znam ko mi ovde garantuje da je tako pametan , u ostalom ako su oni glupi a vi pametni bas me zanima kako to da nemate diplome ??? ALI BAS BAS BAS BAS ME ZANIMA
ali kad nikad momak nije imao slicnih problema i sad  kad je uzeo AC imao je probleme, to je bas cudna koincidencija , upravo cu ti reci kakva .
evo malo matematike znaci momak je imao valjda 18 ili 19 godina , mozda i stariji , nema veze , neka je imao 18 godina sto je tacno 6570 dana kad pomnozimo sa 365 i dodajmo jos 4 dana jer je najmanje bilo i 4 prestupne sto nam daje cifru od 6574 i sad naspram 21 dana koliko traje tura , a ne mora da znaci da je bilo na kraju  ,
i konacni je poredak 313/1 U JEEEEEEEEEEEEEE, to je bas koincidencija , a kako kad igram neku nagradnu igru ne dobijem nista pitam se ja , kako nikad taj poredak nije bio na mojoj strani


ZNACI AJMO BEZ ZAJEBAVANJA  I VREDJANJA 

1.Ko kaze da mi nemamo diplome...A ko sve poseduje diplomu o zavrsenom medicinskom fakultetu kod nas-o tome necu uopste da raspravljam niti da trosim reci,to se valjda zna :lol: :lol:
2.Pusti ti matematiku,loto i ostale zajebancije...Mene konkretno interesuje na koji nacin su povezali AC (neki njegov sastojak) sa tim posledicama koje je decko imao???
3.Kako to da se do sad nije culo o stetnim posledicama AC-a..Mozda taj decko ima nekih zdravstvenih problema pa je sam trening izazvao odredjene probleme??To nije opcija,jel???...Odakle ti izvodis zakljucke da je to od AC-a???Na osnovu teorije nekog "doktora" koji ne zna ni od cega se sastoji ovaj suplement...
4.O kakvom vredjanju ti pricas????

1.daj te da vidim te diplome ako svakom daju zasto je ne vidim ovde ?
2.  mislim brate nemoj stvarno da se zajebavamo
3. je u stvari 2.
4.ne volim da mi neko govori da pricam gluposti i budalastine
5. pricao sam sa drugom sto zna tog stoi se onesvestio i rekli su mu da ima manjak crvenih krvnih zrnca i da je to izazvao neki sagorevac , nisam saznao koji, inace decko nije imao ranije ni kakvih problema i da je naastavio da koristi da bi mirisao cvece odozdo

P.s Ja isto koristim suplemente , tj. kredza i proteini i vitamine i verujem da to nije stetno ali kad cujem 2 ovakva iskustva nije mi bas svejedno da uzmem sagorevac

1.Jesi li ti normalan???Koji si ti faktor da ti neko izlaze diplome ovde i dokazuje nesto???
2.3. preskacem,nemam zivaca
4.Hoces da te neko laze i prica kako pricas samo istinu i prave stvari.I niko ne kaze da ti izmisljas gluposti vec da prenosis gluposti koje su drugi rekli,ali ako verujes u njih...onda jbg!
5.Ovo je vrhunac :lol: :lol: :lol: Manjak krvnih zrnaca od AC-a... Daj mi negde dokaz od cega je to nastalo,tj. od kog sastojka koji se nalazi u ovom proizvodu...

Ne mogu da verujem!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #63 poslato: Januar 20, 2007, 12:41:36 posle podne »
sagorevaci krvi :lol: :lol: :lol:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Edy

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #64 poslato: Januar 20, 2007, 01:06:47 posle podne »
1.Sale , ako si tako pametan zasto to i ne dokazes , AJDE BRALE DAJ NAM DIPLOMU , nisam ja nikakv faktor , ali daj neki dokaz momak.
2. i 3. znaci nemas argumente , kad ti ja dam neki procenat
4. sve se moze na lep nacin reci , nego samo reci "GLUPOSTI" pa jebes mu mater ima li ovde nekog reda pizda mu materina ,ima li nekog bontona
5.ja ti kazem sta su rekli doktori a ti se smejes , bas si mi pokazao , nema sta



E Pedja cekam onih 1001 razloga
« Poslednja izmena: Januar 20, 2007, 01:09:32 posle podne Edy »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #65 poslato: Januar 20, 2007, 01:24:20 posle podne »
a jel imo i taj pokojnik sto je umro od AC kakvu diplomu? ili mozda eventualno kurs neki zavrseni.
e sad ko zna kakve je pokojnik pred smrt treninge izvodio i kakvih se dijeta samoubilackih pridrzavo te je pado u nesvjest i imo manjak crvenih krvnih zrnaca. ponekad debeli ljudi prosto izgore u svojim zeljama (ali sve sem sala)
evo ja sam dekan medicinskog fakulteta u ns (ne radi nam skener pa ne mogu da okacim diplomu) pa bi molio da mi se posalje komplet dokumentacija od preminulog da bi se tacno utvrdilo u kom momentu je nastao kvar i zbog radi cega, prilicno sam siguran da to nije od ACa ali sacekajmo detalnije analize.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #66 poslato: Januar 20, 2007, 01:25:59 posle podne »
Evo ja nemam diplomu ali svejedno da ne budem lazno skroman mislim da prilicno tog znam iz oblasti koje su povezane sa mojom sferom interesovanja.Kad smo kod diploma licno mi je nudjena za novcanu nadoknadu ( naravno necu reci od koga i na kom univerzitetu) tako da mi se to smucilo i nisam ni zavrsio to do kraja( drugi razlog sto sam dobio profesionalni angazman -dobro placen )...isto tako nesmatram ako ispred tvog imena stoje dva slova  DR da je svaka tvoja rec DOGMA....da skratim reakcije jedno takvo slozenog mehanizma kao sto je ljudski organizam uzrocno-posledicno su vezane od prilicno velikog broja faktora da bi se sad mogli usudjivati tvrditi ETO TO JE ZBOG TOG.....ovo mi lici na srednjovekovni lov na vestice.......i jos nesto nov sam ovde ali dajte malo elokventnosti u komunikaciji...da odrzimo bar elementarni nivo kulture.....ne zamerite mi al stvarno mislim da je nepotreban ovaj ruzan vid obracanja....
« Poslednja izmena: Januar 20, 2007, 03:57:24 posle podne goran gajic »
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #67 poslato: Januar 20, 2007, 03:00:31 posle podne »
puštite momka da vjeruje u što on misli da je tačno. ako mu više znači nesto što je čuo iz druge ruke nego iskreno prenošenje iskustava mnogo ljudi sa ovog foruma neka mu je sa srećom. mislim da je nepotrebno trošiti ovoliku energiju na objašnjenja i rasprave.

@Edy

jednom sam bio kod doktora jer su mi je urea  u krvi bila povećana. rekao sam cijenjenoj doktorici da koristim suplemente i to bcaa, amino 1900 i glutamin. nakon toga je uslijedilo pitanje koja država to proizvodi i kada sam rekao da su preparati američki rekla mi je "eto trebalo je da kupis nase, domaće". drugi doktor, kod koga sam otišao par sati posle toga mi je rekao da je vjerovatno od previse napora, da pauziram sa treningom par dana i ponovim nalaze. kada sam ih uradio nakon dva dana sve je bilo OK. kao sto gajic rece ako neko ima prefiks DR nije mu svaka konstatacija dogma, čak nasuprot
ili jesi ili nisi

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #68 poslato: Januar 20, 2007, 04:31:30 posle podne »
Trebalo bi mu polupati pickicu!  :x

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #69 poslato: Januar 20, 2007, 04:33:24 posle podne »
1.Sale , ako si tako pametan zasto to i ne dokazes , AJDE BRALE DAJ NAM DIPLOMU , nisam ja nikakv faktor , ali daj neki dokaz momak.
2. i 3. znaci nemas argumente , kad ti ja dam neki procenat
4. sve se moze na lep nacin reci , nego samo reci "GLUPOSTI" pa jebes mu mater ima li ovde nekog reda pizda mu materina ,ima li nekog bontona
5.ja ti kazem sta su rekli doktori a ti se smejes , bas si mi pokazao , nema sta



E Pedja cekam onih 1001 razloga

Ti si jednostavno ili nedokazan ili bezobrazan ili glup ili sve to zajedno,pa ti izaberi...
Dalje,ako je za tebe samo diploma dokaz pameti i inteligencije,onda stvarno nema sta da pricamo :twisted:
Kazes smejem se,nego sta cu nego da se smejem na izjave nasih "eminentnih" strucnjaka koji blage veze nemaju o datoj materiji i sta si se uhvatio za njihovo misljenje ko pijan plota...Otvori malo svoje vidike,poslusaj tudja misljenja,razmisli logicki...jbt
Za ovo psovanje cu da ti progledam kroz prste ovaj put,ali ako se ovo ponovi,zna se sta sledi...
Nemam vise zivaca da se raspravljam sa nekim ko to ne zasluzuje,niti znanjem niti nekim svojim osobinama.Svi su ti rekli sta misle,i vecina misli jedno,a ti teras svoje ne znam iz kog razloga,tj. sumnjam ali necu sad da iznosim detalje dok ne proverim do kraja...

poz
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Edy

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #70 poslato: Januar 20, 2007, 05:41:15 posle podne »
ajmo ovako



1. Izvinjavam se sto sam psovao i provocirao , pogresio sam i izvinjavam se , ali nije mi bilo sve jedno kad ste me odmah napali , zar nije to nekako moglo na neki lepsi nacin da mi se kaze .
2. ja planiram da uzmem neki sagorevac i citao sam da je AC najaci , ali kad sam ono cuo sto sam cuo zabrinuo sam i jos kad sam cuo za ono u HR i sad sam dosao ovde malo da se raspitam da vidim da li je neko jos imao problema ili da li zna nesto o tome , nije mi namera u opste bila da napadam nekoga ali cim me neko provocira vracam trostruko


nadam se da cete prihvatiti izvinjenje i da mi malo pojasnite situaciju


i jos smatram da nije definitivno u redu ovakve pretnje od Remetica

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #71 poslato: Januar 20, 2007, 05:46:43 posle podne »
Edy wrote....

Vol 1...
bas me zanima kako to da nemate diplome ??? ALI BAS BAS BAS BAS ME ZANIMA
ali kad nikad momak nije imao slicnih problema i sad  kad je uzeo AC imao je probleme, to je bas cudna koincidencija , upravo cu ti reci kakva .
evo malo matematike znaci momak je imao valjda 18 ili 19 godina , mozda i stariji , nema veze , neka je imao 18 godina sto je tacno 6570 dana kad pomnozimo sa 365 i dodajmo jos 4 dana jer je najmanje bilo i 4 prestupne sto nam daje cifru od 6574 i sad naspram 21 dana koliko traje tura , a ne mora da znaci da je bilo na kraju  ,
i konacni je poredak 313/1 U JEEEEEEEEEEEEEE, to je bas koincidencija , a kako kad igram neku nagradnu igru ne dobijem nista pitam se ja , kako nikad taj poredak nije bio na mojoj strani
ZNACI AJMO BEZ ZAJEBAVANJA  I VREDJANJA  

Vol 2...
1.Sale , ako si tako pametan zasto to i ne dokazes , AJDE BRALE DAJ NAM DIPLOMU , nisam ja nikakv faktor , ali daj neki dokaz momak.
......
E Pedja cekam onih 1001 razloga  

Vol 3

1.daj te da vidim te diplome ako svakom daju zasto je ne vidim ovde ?
2.  mislim brate nemoj stvarno da se zajebavamo
3. je u stvari 2.
4.ne volim da mi neko govori da pricam gluposti i budalastine
5. pricao sam sa drugom sto zna tog stoi se onesvestio i rekli su mu da ima manjak crvenih krvnih zrnca i da je to izazvao neki sagorevac , nisam saznao koji, inace decko nije imao ranije ni kakvih problema i da je naastavio da koristi da bi mirisao cvece odozdo

-----------------------

Odgovore na tvoja pitanja kao i drugim 2000+ ljudi koji citaju ovaj forum dobijate od ljudi imaju mnogo vise iskustva i znanja od tebe i tvojih prijatelja od 17-18-19 godina... Prozivas Pedju, valjda znas ko je, ne odgovara ti sta ti je napisao Goran opet valjada znas o kome se radi... pa ti je jos to malo i provociras Sasu, koji je osvjedoceno najkorektniji i najraspolozeniji covjek na ovom forumu da pomogne, da neki savjet i kome nije tesko da po hiljadu puta ponovi pricu vec ispricanu bilo po pitanju ishrane, treninga, suplementacije, kako bi tebi i tvojim 17-18-19 godina starim prijateljima i drugima, vjerujem razumnijim clanovima ovog foruma, pomogao...

I ko sad koga "zajebava i vrijedja"? Ti tvojom matematikom odozgo ili pozivanje na tvoje "iskusne" drugare tj. price rekla-kazala koje si naveo ili BB sampioni koji su dali hiljade dobrih savjeta na ovom i drugim forumima?
Na kraju krajeva ako nesto nije u redu sa produktom o kojem je rijec postavi validno medicinsko istrazivnje o njemu.. a ne posredne pricice o 18-to godisnjaku koji se onesvijestio....

Nego da ne duzim.... Sampione ako ti je ovdje nesto interesantno i ako mislis da se uklapas u ovaj forum dobrodosao si, naravno ako ces se ponasati u skladu sa normama normalne komunikacije, a ako ti to ne odgovara slobodan si mladi covjek pa nadji bolje... jer ako nastavis sa ovakvim postovima lisicu te naseg drustva expresno! ;-)

I jos nesto, posto ti treba diploma, evo ja cu da je pokazem i tebi i tvojim prijateljima, naravno LICNO kad god vam odgovara!

Pa cu i ja licno vidjeti kako izgleda Edy, a ti ces vidjeti kako izgleda moja diploma! Mislim da je to fer.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #72 poslato: Januar 20, 2007, 06:04:45 posle podne »
svaka čast kolega, posle ovakvog posta nema više što da se kaže
ili jesi ili nisi

Van mreže Edy

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #73 poslato: Januar 20, 2007, 06:10:24 posle podne »
Edy wrote....

Vol 1...
bas me zanima kako to da nemate diplome ??? ALI BAS BAS BAS BAS ME ZANIMA
ali kad nikad momak nije imao slicnih problema i sad  kad je uzeo AC imao je probleme, to je bas cudna koincidencija , upravo cu ti reci kakva .
evo malo matematike znaci momak je imao valjda 18 ili 19 godina , mozda i stariji , nema veze , neka je imao 18 godina sto je tacno 6570 dana kad pomnozimo sa 365 i dodajmo jos 4 dana jer je najmanje bilo i 4 prestupne sto nam daje cifru od 6574 i sad naspram 21 dana koliko traje tura , a ne mora da znaci da je bilo na kraju  ,
i konacni je poredak 313/1 U JEEEEEEEEEEEEEE, to je bas koincidencija , a kako kad igram neku nagradnu igru ne dobijem nista pitam se ja , kako nikad taj poredak nije bio na mojoj strani
ZNACI AJMO BEZ ZAJEBAVANJA  I VREDJANJA  

Vol 2...
1.Sale , ako si tako pametan zasto to i ne dokazes , AJDE BRALE DAJ NAM DIPLOMU , nisam ja nikakv faktor , ali daj neki dokaz momak.
......
E Pedja cekam onih 1001 razloga  

Vol 3

1.daj te da vidim te diplome ako svakom daju zasto je ne vidim ovde ?
2.  mislim brate nemoj stvarno da se zajebavamo
3. je u stvari 2.
4.ne volim da mi neko govori da pricam gluposti i budalastine
5. pricao sam sa drugom sto zna tog stoi se onesvestio i rekli su mu da ima manjak crvenih krvnih zrnca i da je to izazvao neki sagorevac , nisam saznao koji, inace decko nije imao ranije ni kakvih problema i da je naastavio da koristi da bi mirisao cvece odozdo

-----------------------

Odgovore na tvoja pitanja kao i drugim 2000+ ljudi koji citaju ovaj forum dobijate od ljudi imaju mnogo vise iskustva i znanja od tebe i tvojih prijatelja od 17-18-19 godina... Prozivas Pedju, valjda znas ko je, ne odgovara ti sta ti je napisao Goran opet valjada znas o kome se radi... pa ti je jos to malo i provociras Sasu, koji je osvjedoceno najkorektniji i najraspolozeniji covjek na ovom forumu da pomogne, da neki savjet i kome nije tesko da po hiljadu puta ponovi pricu vec ispricanu bilo po pitanju ishrane, treninga, suplementacije, kako bi tebi i tvojim 17-18-19 godina starim prijateljima i drugima, vjerujem razumnijim clanovima ovog foruma, pomogao...

I ko sad koga "zajebava i vrijedja"? Ti tvojom matematikom odozgo ili pozivanje na tvoje "iskusne" drugare tj. price rekla-kazala koje si naveo ili BB sampioni koji su dali hiljade dobrih savjeta na ovom i drugim forumima?
Na kraju krajeva ako nesto nije u redu sa produktom o kojem je rijec postavi validno medicinsko istrazivnje o njemu.. a ne posredne pricice o 18-to godisnjaku koji se onesvijestio....

Nego da ne duzim.... Sampione ako ti je ovdje nesto interesantno i ako mislis da se uklapas u ovaj forum dobrodosao si, naravno ako ces se ponasati u skladu sa normama normalne komunikacije, a ako ti to ne odgovara slobodan si mladi covjek pa nadji bolje... jer ako nastavis sa ovakvim postovima lisicu te naseg drustva expresno! ;-)

I jos nesto, posto ti treba diploma, evo ja cu da je pokazem i tebi i tvojim prijateljima, naravno LICNO kad god vam odgovara!

Pa cu i ja licno vidjeti kako izgleda Edy, a ti ces vidjeti kako izgleda moja diploma! Mislim da je to fer.

Pozdrav


zaboravio si vol 4

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Animal Cuts + L-Carnitine
« Odgovor #74 poslato: Januar 20, 2007, 06:19:38 posle podne »
Izgleda da momak ne zeli biti ovdje. :D