Septembar 21, 2024, 04:42:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: moze,ne moze...  (Pročitano 3711 puta)

Van mreže superteska

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
moze,ne moze...
« poslato: Avgust 31, 2010, 12:54:09 posle podne »
moze li se iskombinovat kako ove 3 vrste hemije... treca kura je u pitanju...24god. 115kg... za ishranu,suplemente...sve jasno

anadrol...5 nedelja po 100mg na dan
propionat...10 nedelja 100mg EOD
boldenon...10 nedelja 600mg nedeljno..


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #1 poslato: Avgust 31, 2010, 01:58:53 posle podne »
...imaj nolvadex pri ruci-MOJ SAVET
kura REALNO sto bih i ja uradio da podnosim tbl,pazi na klopu i u z dobru suplementaciju...BUMMMMM!!!

Van mreže superteska

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2010, 02:40:21 posle podne »
savet je prihvacen....
sto se tice podnosenja orala,ni ja nisam dobro podnosio Danabol u prve dve kure,ali samo iz razloga sto mi je ubijao apetit i hrana se tesko varila...a kad nema puno hrane i obroka,nema ni napredka...

e sad ne znam kako bi bilo to sa anadrolom,,,jer sam citao da otvara apetit ali ako se pretera sa dozom,desava se suprotno.sto mislis?.i koja bi bila alternativa u tom slucaju za anadrol?

a sto se tice testova med.radicu ih za jetru posle anadrola i posle kure za hormone...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #3 poslato: Avgust 31, 2010, 03:15:02 posle podne »
za jetru uzimaj bez obizra neki tonic liver u toku kure..to je extra
ja sam naravno uzimao anadrol i zderao sam kao zivotnja i cela ta prica oko jela mi je i donela pocetak gastritisa pa iz tog razloga orale vise necu da uzimam.ne zato jer mi ne priajju vec zato sto necu dalje da se zaglavljujem sa gastritosom..

Van mreže superteska

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #4 poslato: Avgust 31, 2010, 08:32:20 posle podne »
ok.. samo jos jedan kontigent pitanja,da ne bih postavljao 10 postova,pa ako nije problem da mi odgovoris,da bi mi bile jasnije neke stvari...

1. znaci mogu da ubacim proviron recimo od 2,3 nedelje...pri ruci da imam novladex u slucaju da primetim ginekom.?

2.sto se tice suplemenata u toku kure da imam whey,neki sporootpustajuci protein,tecne,bcaa,vitamine-minerale.. treba li nesto da oduzmem-dodam od njih?

3.ako mozes ovde preporuci mi od sve tri vrste hemije Labove..ako mozes ovde ,ako ne u private.. koji mislis da su najkvalitetniji,dobro dozirani i najmanje fejkova da ima?

Zahvaljujem!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #5 poslato: Septembar 01, 2010, 06:50:41 pre podne »
1.ubaci proviron ukoliko ga imas pogtovo kada se skines sa anadrol-tako bih ja uradio
2.nisam razumeo?..dali da ih imas ili ih imas?..bez ovoga sto si naborjao bolje i da ne ides u tu avanturu jer tesko da ces moci klopom da pokrijes taj aresneal pogtovo na pocetku
3. to je veoma tesko pitanje

Van mreže superteska

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #6 poslato: Septembar 01, 2010, 10:26:21 pre podne »
imacu sve ovo sto sam nabrojao naravno,nego pitam dal treba jos nesto da ubacim,ima li potebe za preparatima na kreatinskoj bazi tokom kure,glutamina?

tesko pitanje..ali cu negdje morat da saznam jer dzabe pitam onog koji prodaje,on ce pohvalit svakako svoje proizvode..
mozda propionat,boldenon od tigerblood... anadrol-casablanca... raspitacu se jos..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #7 poslato: Septembar 01, 2010, 10:52:09 pre podne »
sto se tice pitanja br 1-NARAVNO i te kako pogtovo jer si na masi
moja preprua je uvek neki crea nove gernarcije ako se vec nema kesha za neki dobar rekator tipa HORSE POVWER ILI PRELOAD ILI NO EXPLODE a ako je to rpoblem onda BETA K ili KREALKALINE

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #8 poslato: Septembar 02, 2010, 01:46:13 posle podne »
HORSE POVWER  ja ga ne bih preporucio ima tu dosta ukusnijih stvari...mozda je on po sastojcima dobar preparat,ali ukus je monstruozan...a
da ne pricam o pojavi svraba...naravno to je prolazna pojava...ali samo da napomenem!!!

Spartak

  • Gost
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #9 poslato: Septembar 02, 2010, 02:27:51 posle podne »
HORSE POVWER  ja ga ne bih preporucio ima tu dosta ukusnijih stvari...mozda je on po sastojcima dobar preparat,ali ukus je monstruozan...a
da ne pricam o pojavi svraba...naravno to je prolazna pojava...ali samo da napomenem!!!

svrab je dobar :) heheheh
to je od beta alanina,  a horse power najbolje radi zato jer je nafilovan pravim stvarima a ne glupostima  dzidzabidzama :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #10 poslato: Septembar 02, 2010, 02:30:20 posle podne »
HORSE POVWER  ja ga ne bih preporucio ima tu dosta ukusnijih stvari...mozda je on po sastojcima dobar preparat,ali ukus je monstruozan...a
da ne pricam o pojavi svraba...naravno to je prolazna pojava...ali samo da napomenem!!!

na osovnu cega ga ti ne bi prepricio?
imas neko veliko iskustvo ili s probao nesto tipa shcok terapy pa si zadivljan sa njim ali je to vise zbog cene pa onda po defaultu horse ne valja??

HORSE POWER je ubedljivo najjaci NO kod nas -UBEDLJIVO...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #11 poslato: Septembar 02, 2010, 05:51:42 posle podne »
Kome smeta ukus HP nek odabere Orange, godinama ga prodajem i on je za veliku vecinu korisnika najprihvatljiviji.

Mada, nebi lose da jednom za svagda stavite po strani izgled kutije, ukus, manji ili veci marketing koji prati bilo koju liniju i pogledate label, pa ako je to to, onda ga potrgovati i koristiti.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: moze,ne moze...
« Odgovor #12 poslato: Septembar 02, 2010, 06:12:47 posle podne »
Citat
Mada, nebi lose da jednom za svagda stavite po strani izgled kutije, ukus, manji ili veci marketing koji prati bilo koju liniju i pogledate label, pa ako je to to, onda ga potrgovati i koristiti.

x2