Septembar 20, 2024, 11:22:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc,visok ALT i AST 10x  (Pročitano 3566 puta)

Van mreže DUH KOJI HODA

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Pomoc,visok ALT i AST 10x
« poslato: Avgust 30, 2010, 01:13:49 pre podne »
Pozdrav svima,

Imam problem,ako neko ima odg. neka javi. Nisam trenirao neko duze vreme i krenuo sam ponovo u trening sa nasim prijateljem koji ima povredjenu desnu ruku(instruktor Mare),taj pocetak je bio pre 7 dana,dobio sam naravno upalu i dalje je osecam.Extreme GYM je super i svi su oki. Dobio sam temperaturu 38 posle 5 dana ali mi je posle kesice fabriceta prosla...pojavilo mi se krvarenje prilikom mokrenja(trajalo dva dana)...javio sam da cu da pauziram zbog temperature(a bas sam ulazio u trening i izbijanje upale). Otisao sam na polikliniku i rekao da sam ostavio cigarete,alkohol,bensendin i da sam poceo sa treninzima kao i da da koristim suplimat maxgener(protein...). Odgovor je bio da me pregleda urolog,uradim urinokulturu,krvnu sliku i td.,sve sam uradio i sve je ok(malo peska u levom bubregu ali zanemarujuce), ali su mi ALT i AST kao i CRP poviseni,takodje se dosta znojim.Pomislio sam da nije mozda sok za organizam sto sam ostavio sve odjednom pa organizam izbacuje toksine kroz to nekontrolisano znojenje,medjutim specijalista mi rece da idem kod infektologa jer mozda imam hepatitis b ili c a moguce i da mi je jetra otisla ! Sad sam u opadanju sa treningom,ne idem vec 4 dana(dok sam kod ovih radio te preglede), i ALT i  AST su mi 10x uvecani a CRP 3x...Sta da radim?! Da idem kod tog infektologa ili ne,pitam zato sto mislim da me rade za lovu a sa druge strane ne treniram,sve stoji a ne uzimam nista od preparata vise i ne znojim se vise toliko osim na mestima gde nema dovoljno vazduha ili je temperatura visa od 34stepeni. Ako je neko imao slican problem ili zna nesto o ovome,javite,hvala. FLIPNUCU OVAKO!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Pomoc,visok ALT i AST 10x
« Odgovor #1 poslato: Avgust 30, 2010, 04:47:37 pre podne »
ma brate zajebi trening i bodibilding i suplemente sada !
Pregledaj se odradi testove  kao sto doktori kazu vidi prvo sta je sa tobom sto je u pitanju, izlijeci ako nesto treba da se lijeci , i onda se lagano vracaj u svu ovu igru !

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Pomoc,visok ALT i AST 10x
« Odgovor #2 poslato: Avgust 30, 2010, 09:26:11 pre podne »
kao prvo , malo ste ga preterali sa ovim zdravstvenim pianjima na bb forumu ... mislim sguran sam da postoji i neki doktorski forum ili online doktor , drugo imas li ti socijalno i zdravstveno? Naravno da ides kod infektologa...  ... zasto bi te doktori radili za lovu pobogu .... koliko ti decko imas godina ? Ae ostavljaj to blejanje za kompom i kod doce...

Van mreže DUH KOJI HODA

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pomoc,visok ALT i AST 10x
« Odgovor #3 poslato: Avgust 30, 2010, 03:33:22 posle podne »
HVALA na odg. Nemam zdrastveno ni socijalno. Placam privatno. Ada ti ne objasnjavam zasto jbg duga prica,u svakom slucaju ae da palim kod njih. Pozdrav i zdravlje svima.