Septembar 20, 2024, 12:41:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 121  (Pročitano 21540 puta)

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 121
« Odgovor #30 poslato: Septembar 19, 2010, 11:33:32 pre podne »
da ipak je to 5 rd,a nijedan nije ulazio u sampionske rd

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 121
« Odgovor #31 poslato: Septembar 20, 2010, 08:27:40 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=mfnBZ_0E0S4
misli da ce biti jedan od najboljih meceva vidjenih jer ce velaskez ici do smrti

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 121
« Odgovor #32 poslato: Septembar 24, 2010, 09:38:01 posle podne »


WAR CAIN

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 121
« Odgovor #33 poslato: Septembar 24, 2010, 10:03:47 posle podne »
kakav mec.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 121
« Odgovor #34 poslato: Septembar 26, 2010, 08:13:33 posle podne »
kakav mec.
bas tako,prosto mi zao Caina jer ce momak ici do smrti,a ova konjina Brock je pokazao sa Carwinom da pored snage brzine ima srce sto je najvaznije....to ce biti fight of the year >:( ::) :P :o :-*

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 121
« Odgovor #35 poslato: Septembar 26, 2010, 08:16:11 posle podne »


WAR CAIN
UFC Heavyweight Championship
BROCK LESNAR vs. CAIN VELASQUEZ
Co-Main Event
JAKE SHIELDS vs. MARTIN KAMPMANN
Plus
DIEGO SANCHEZ vs. PAULO THIAGO
TITO ORTIZ vs. MATT HAMILL
BRENDAN SCHAUB vs. GABRIEL GONZAGA

http://www.ufc.com/news/UFC-121-press-release-081610

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 121
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 21, 2010, 12:47:54 posle podne »
ljudi ja znam da je jake shields dosadan borac, ali je top 5 PNP boraca. to ce biti jako dobar mec.

ja jedva cekam da vidim gonzagu (viva la gonzaga) i nadam se da ce demolirati onog smaracha iz josh smarachkijeg kampa koji polako ubija MMA. navijam za Tita protiv hamill-a. nadam se da ce guza diega sancheza biti jako udarena, kako bi konacno zavrsio u nekom strikeforce-u ili bellator-u.
sto se tice main event-a, stvarno je tesko reci. ne slazem se sa vama kada kazete da cain nema jak udarac, posto decko krivi vilice iz istog. pitajte nogeru. moje misljenje je da ce Cain pobediti ali tamo negde 4. ili 5. runda i to by TKO. jedva cekam mec, bice pakleno.
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 121
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 22, 2010, 12:00:01 posle podne »
CAIN VELASQUEZ UVJEREN U POBJEDU

Imamo li novog UFC prvaka?
Cain Velasquez vjeruje da ima dobre izglede pobijediti Lesnara u dvoboju za naslov teškaškog UFC prvaka, ali svjestan je da će se morati boriti bez greške

-Razmišljao sam o svim svojim borbama dosad. Mislim da sam se borio s pravim protivnicima i sada sam u poziciji jurišati na titulu. Ne bojim se njegove veličine, na koledžu sam se hrvao s borcima težima od 130 kilograma. To je nešto na što sam navikao,- izjavio je Amerikanac meksičkog podrijetla za MMAWeekly pa dodao:

-Vježbao sam mnoge scenarije u kojima bi sve krenulo po zlu. Pokušavao sam se osjećati opušteno u njima, automatizirati obrane da točno znam kako se izvući iz nevolja. Moja brzina mora biti na najvišem mogućem nivou. On je snažan, ali i prilično brz, i sve moje vrline ovaj put moraju doći do izražaja.

- Velasquez je uvijek imao jedan cilj a to je postati UFC-ov prvak.

-Radi se o velikom trudu koji sam uložio otkad sam se uključio u ovaj sport. Moj jedini cilj uvijek je bio postati UFC prvak. Osvojiti pojas i zadržati ga. To bi bilo ostvarenje mojih snova,- priznao je sjajni hrvač i sve bolji udarač.

www.croring.com

http://www.youtube.com/watch?v=xg1qbpQ5_Eg&feature=player_embedded
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 121
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 22, 2010, 02:06:57 posle podne »
ljudi ja znam da je jake shields dosadan borac, ali je top 5 PNP boraca. to ce biti jako dobar mec.

ja jedva cekam da vidim gonzagu (viva la gonzaga) i nadam se da ce demolirati onog smaracha iz josh smarachkijeg kampa koji polako ubija MMA. navijam za Tita protiv hamill-a. nadam se da ce guza diega sancheza biti jako udarena, kako bi konacno zavrsio u nekom strikeforce-u ili bellator-u.
sto se tice main event-a, stvarno je tesko reci. ne slazem se sa vama kada kazete da cain nema jak udarac, posto decko krivi vilice iz istog. pitajte nogeru. moje misljenje je da ce Cain pobediti ali tamo negde 4. ili 5. runda i to by TKO. jedva cekam mec, bice pakleno.

Nogeiru su pocela djeca da nokautiraju, :)
ma nema jak udarac, vidjeli smo protiv Konga, tuko ga je do kraja i nista,a nema Cain bas ni jaku bradu (takodje mec sa Kongom).doduse navijam za Caina sutra

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: UFC 121
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 23, 2010, 12:43:53 pre podne »
Weigh-In

Pay-Per-View Bouts
Brock Lesnar (264) vs. Cain Velasquez (244)
Jake Shields (170.5) vs. Martin Kampmann (170)
Tito Ortiz (206) vs. Matt Hamill (203.5)
Brendan Schaub (239) vs. Gabriel Gonzaga (254)
Diego Sanchez (170.5) vs. Paulo Thiago (170.5)

Spike TV Preliminary Bouts
Court McGee (184.5) vs. Ryan Jensen (185)
Patrick Côté (185) vs. Tom Lawlor (185)

Unaired Preliminary Bouts
Mike "The Joker" Guymon (170) vs. Daniel "Ninja" Roberts (170)
Sam Stout (155.5) vs. Paul Taylor (155)
Chris Camozzi (185) vs. Dong Yi Yang (186)
Jon Madsen (254.5) vs. Gilbert Yvel (249)

http://www.mmafighting.com/2010/10/22/ufc-121-weigh-in-video/

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 121
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 23, 2010, 06:11:22 posle podne »
ljudi ja znam da je jake shields dosadan borac, ali je top 5 PNP boraca. to ce biti jako dobar mec.

ja jedva cekam da vidim gonzagu (viva la gonzaga) i nadam se da ce demolirati onog smaracha iz josh smarachkijeg kampa koji polako ubija MMA. navijam za Tita protiv hamill-a. nadam se da ce guza diega sancheza biti jako udarena, kako bi konacno zavrsio u nekom strikeforce-u ili bellator-u.
sto se tice main event-a, stvarno je tesko reci. ne slazem se sa vama kada kazete da cain nema jak udarac, posto decko krivi vilice iz istog. pitajte nogeru. moje misljenje je da ce Cain pobediti ali tamo negde 4. ili 5. runda i to by TKO. jedva cekam mec, bice pakleno.

Nogeiru su pocela djeca da nokautiraju, :)
ma nema jak udarac, vidjeli smo protiv Konga, tuko ga je do kraja i nista,a nema Cain bas ni jaku bradu (takodje mec sa Kongom).doduse navijam za Caina sutra
Da Cain i njegov udarac...da se razumemo,on sigurno moze jako da udari i nokautira bilo koga,ali udarac mu nije jaca strana ,poput dos Santosa,Carwina itd(Sta ce mo za mec a KONGOM gde mu je zadao 300+ udaraca)toliko o njegovom udacu i "one punch KO-u).Lesnar i sam kaze za sebe da nije neki tehnicar,ali je snaga na njegovoj strani i na mec ce doci sigurno oko 280~285 funti,na merenju bio 263,(Cain, ce biti max nekih 250,a to je sigurno 15ak kg)ako se ne varam!!??A ima brzinu,koja je jeziva,i uopste jeziv i zajeban tip generalno.No hebo Caina i Lesnara,ostatak fajtkarda je zanimljiv:
Citat
navijam za Tita protiv hamill-a
brate,kako mozes??!!,za onog homosa izblajhanog...koji je najveca sisa i mindzai sve ostalo najgore...jbt Matt "The Hammer Hamill  je momak koji ima ogromno srce i dobru dusu,i kao covek je extra,bez obzira na njegov hendikep,i sto je Tito rekao da ce upravo to pokusati iskoristi,njegovu hendikepiranost,da pobedi...Lol,gde ;D ce ti dusa >:( Judgewolf ;) majke mi odavno nisam cuo da neko navija za Tita smrdlju,ali tvoja stvar :o....btw Evo jedan mali podatak,Jon Madsen je pobedio jednom Lesnara u rvackom mecu u highshool-u,sto nista ne znaci naravno,i nadam se da ce Yvel isprasiti negov debeli tur...konacno da pobedi u UFC-u.Tipujem da ce Jake Shields pobediti na poene,ali nadam se da ce Kampmann da mu servira jednu bombu ;) :) :D sto je vrlo tesko jer je shilds vrhunski rvac i bjj-ac,ima non stop da ga rusi,ali cuo sam da je dosta radio na standup-u,pa bih voleo da se zajebe,i krene malo u razmenu....Pretpostavljam da stream, tesko da moze da se iskopa,posto mislim da zbog mainevent-a ce srusiti rekord prodaje kablovskog programa PPV-a....DA SUTRA CE BITI MECEVI NA JUTJUBU I SLINCNO...MMATOR..DZA-BU,OVO ONO,A ZA SKIDANJE CE BITI SIGURNO STARI DOBRI TORRENT,EVO OVAKO SAD CU VAM DATI FORUM ZA TORRENTE,GDE CE BITI ZA SKIDANJE I PICI FULL BRZINOM,TAKO DA STO PRE NAPRAVITE NALOG TAMO I NA SKIDANJE :EVO   http://xtremespeeds.net/
EDIT:VAZNA STVAR,KAD SE REGISTRUJETE I SVE LEPO ZAVRSITE,VIDECE TE DA POSTOJE PRAVILA OKO TIH TORRENT-A,TJ NIJE SAMO HIT AND RUN...MOZE I TAKO ALI ONDA POSLE NEKOG VREMENA SLEDI BANCINA,JER MORA DA SE SEEDUJE,I DOBIJATE CAST u vidu 2GB UPLOADA KAD SE RGISTRUJETE  :) ...USTVARIEVOSAD CU UKRATKO OBJASNITI KAKO MOZE TO DA SE= BAJPASUJE ;D[SKINITE GREEDY TORRENT,i pomocu njega :P "moze" da se fejkuje kolicina uploada,posto on ima opciju da prikaze za svaki MB skinutog nastelujes da pokazuje da si uploadovao mislim od 1 do 100mb,a dostupan je na google-tu ::)];) tako da Happy :-\ downloadin' i pozdrav svima. :P :-* :o ;D

UGLAVNOM DOSTA ZANIMLJIVIH MECEVA ;D I MI SMO SVEDOCI METEORSKOG RAZVOJA I POPULARNOSTI MMA,KOJU DOSTIZE NEVEROVATNOM BRZINOM ::) :P jednostavno GLADIJATORI modernog doba,a od pamtiveka su ljudi uzuvali u prolivanju krvi,dokazivanja...sirom koloseuma i raznih arena na celoj zemaljskoj kugli
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2010, 06:30:39 posle podne deadgame »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 121
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 23, 2010, 09:56:05 posle podne »
Lesnar po borbi zarađuje i do 5 milijuna dolara

UFC-ov prvak u teškoj kategoriji Brock Lesnar bez sumnje je prvo ime najjače američke i svjetske MMA organizacije.

Jedna je od najvećih sportskih zvijezda u Americi, što datira još iz "kečerskih" dana u WWE, a UFC turniri na kojima nastupa obaraju sve rekorde prodaje Pay Per View (plati pa gledaj) paketa.

Zahvaljući tome Lesnar je i najbolje plaćeni UFC borac. Osim iznosa garantiranog ugovorom, UFC prvak za svaku borbu dobije i postotak prodaje PPV-a, a tu su još i brojni sponzori koji ga velikodušno nagrade za svaki nastup. Sve zbrojivši, Lesnar po borbi ne zarađuje manje od 5 milijuna američkih dolara!

Život je uistinu lijep za 33-godišnjeg gorostasnog šampiona. Hoće li se nastaviti u istom idiličnom tonu, to uvelike ovisi o večerašnjem okršaju s opasnim Cainom Velasquezom.
T.B.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: UFC 121
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 23, 2010, 11:25:15 posle podne »
idemooooo arena sport 4 xD
The training is nothing, will is everything.

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: UFC 121
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 24, 2010, 09:17:19 pre podne »