Septembar 21, 2024, 09:32:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 120  (Pročitano 2340 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
UFC 120
« poslato: Avgust 23, 2010, 12:19:52 pre podne »


Main card

    * Middleweight bout: England Michael Bisping vs. Japan Yoshihiro Akiyama
    * Welterweight bout: England Dan Hardy vs. United States Carlos Condit
    * Welterweight bout: England John Hathaway vs. United States Mike Pyle
    * Heavyweight bout: France Cheick Kongo vs. United States Travis Browne
    * Welterweight bout: England James Wilks vs. Canada Claude Patrick

Preliminary card

    * Light Heavyweight bout: France Cyrille Diabaté vs. Sweden Alexander Gustafsso
    * Heavyweight bout: England Rob Broughton vs. Brazil Vinicius Queiroz
    * Light Heavyweight bout: United States Steve Cantwell vs. Bulgaria Stanislav Nedkov
    * Lightweight bout: United States Spencer Fisher vs. England Kurt Warburton
    * Light Heavyweight bout: England James McSweeney vs. England Tom Blackledge
    * Lightweight bout: England Paul Sass vs. Canada Mark Holst
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 120
« Odgovor #1 poslato: Avgust 23, 2010, 12:22:30 pre podne »
Ima zanimljivih meceva, mene interesuje kako ce se boriti Dan Hardy posle izgubljenog meca od GSP ,i kako ce proci Kongo,takodje i Bisping vs Akiyama bice zanimljiv mec..
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: UFC 120
« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2010, 11:24:28 pre podne »
Ja se samo nadam da ce Bisping dobiti zestoke batine, mnogo mi je iritantan kao borac i uopste ne zna da se ponasa, jednom recju klasican saban.

http://www.youtube.com/watch?v=oO-AZI5RdQ8

U ovom klipu se bas vidi koliko zavidi Silvi i kako ne ume da bude dostojanstven u porazu. Sta reci ...
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 120
« Odgovor #3 poslato: Avgust 23, 2010, 05:27:54 posle podne »
Koji komad budale je ovaj Bisping...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 120
« Odgovor #4 poslato: Septembar 02, 2010, 06:45:19 posle podne »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 120
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 11, 2010, 05:31:39 posle podne »
Hardy: Uspavat ću ga

Dan Hardy, jedan od najboljih MMA boraca u Velikoj Britaniji ispred sebe ima meč na UFC-u 120, njegov protivnik će biti Carlos Condit...

Možda najbolji borac današnjice na prostorima Velike Britanije, Dan Hardy je u dvije godine koliko se nalazi pod UFC ovom zastavom dostigao neviđenu reputaciju u MMA krugovima. U svojoj profesionalnoj karijeri nokautirao je Roryja Markhama, pobjedio Marcusa Davisa, a njegova lijevog krošea se prepao i Georges St. Pierre koji je nastojao borbu dovesti u parter i tako si osigurao pobjedu.

- Sve je na meni, mogu stajati na Bud Light logu u sredini oktagona i bacati udarce dok god ne padne. Uvjeren sam da imam pobjedu, uvjeren sam da imam snagu i tvrdu bradu. Ako se borba bude odvijala u stan upu, ja sam za, ali sam radio i na hrvanju i na jiu jitsi, zato se nemojte iznenaditi kada ga srušim na pod i pošaljem na spavanje.

Hardy je u svojoj profesionalnoj karijeri imao 30ak borbi od čega je u 23 izašao kao pobjednik dok je u 7 borbi poražen. Odlučio je promjeniti pristup borbi nakon što je pogledao svoj meč protiv GSP-a.

Condit se nada kako će ugrabiti treću uzastopnu pobjedu na UFC-u 120 protiv Hardyja. Condit zna da ukoliko pobjedi nekoga poput Hardyja da mu se otvaraju vrata ka naslovu.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 120
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 15, 2010, 12:13:36 posle podne »
ja ne mogu da verujem da niko ne spominje John Hathaway-a. Buduci prvak 101%
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 120
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 17, 2010, 12:57:42 pre podne »
UFC 120 : Britanci potučeni u Londonu, slavio jedino Bisping

Tri pobjede i četiri poraza. To je omjer britanskih predstavnika ostvaren na večerašnjem UFC-u u O2 Areni u Londonu.
Slabu večer domaćina najavio je James McSweeney već u prvoj borbi večeri, izgubivši tehničkim nokautom od Brazilca Fabia Maldonada. Paul Sass i Rob Broughton uspjeli su pobjedama podignuti dvoranu na noge, no ulasnom u glavni dio večeri domaći fanovi u nevjerici su gledali kako britanski borci napuštaju oktogon pognutih glava.
 
Pobjednik 9. sezone showa Ultimate Fighter James Wilks na bodove je poražen od kanadskog anonimca Claudea Patricka, a do večeras neporaženi John Hathaway glatko je na bodove izgubio od iskusnog Amerikanca Mikea Pylea. Tada su na red došle dvije glavne borbe večeri.

Nakon što je u ožujku izgubio na bodove u borbi za naslov od Georgesa St. Pierrea, Dan Hardy je na domaćem terenu protiv Amerikanca Condita planirao upisati rutinsku pobjedu. No jedino što je dobio jest jak lijevi kroše u bradu i prvi poraz nokautom u karijeri. Pad Dana Hardyja, uspon "Natural Born Killera" Condita na UFC-ovoj ljestvici velteraša.
Središnja borba večeri između Michaela Bispinga i Japanca Yoshihira Akiyame završila je pobjedom domaćeg srednjaša, koji je time barem donekle isprao gorak okus poraza svojih sunarodnjaka. Bisping je u samom startu uzdrman neugodanim udarcem, ali uspio se nabrzinu pribrati i na koncu jednoglasnom pobjedom svladati opasnog Japanca.

Za kraj ćemo spomenuti i borbu između Cheicka Konga i Travisa Brownea. Njih dvojica odradili su borbu bez pobjednika. Browne je dobio prvu, Kongo preostale dvije runde no zbog hvatanja za protivnikove hlačice sudac mu je oduzeo bod, koji je Francuza na kraju koštao pobjede.

UFC 120: "Bisping vs. Akiyama"
16.10.2010.
O2 Arena
London, Engleska

Glavne borbe:
Michael Bisping - Yoshihiro Akiyama (3-0)
Carlos Condit - Dan Hardy (1R 4:28 KO)
Mike Pyle - John Hathaway (3-0)
Cheick Kongo - Travis Browne (Neodlučeno)
Claude Patrick - James Wilks (3-0)

Uvodne borbe:
. Alexander Gustafsson - Cyrille Diabate (2R 2:41 gušenje)
Rob Broughton - Vinicius Quieroz (3R 1:43 giljotina)
Paul Sass - Mark Holst (1R 4:45 trokut)
Spencer Fisher - Kurt Warburton (3-0)
Fabio Maldonado - James McSweeney (3R 0:48 TKO)

T.B./www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 120
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 21, 2010, 12:38:25 posle podne »
jos uvek sam u neverici sta se dogodilo. izgubio sam pare na hathaway-a. dan hardy uspavan. kosmar ljudi, kosmar.

ne znam sta da kazem ali condit je stvarno odradio najbolji mec koji sam video, od njega naravno. bisping i akijama, dobra razonoda. dan hardy vs carlos condit odlican mec, nazalost kratko trajao. browne pokraden najstarshnije.
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 120
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 21, 2010, 12:44:04 posle podne »
hathaway-a,mike pajl ,sjebao rvanjem i Gnp-om,a hardy dobio prvi levi krose za udzbenik,A Kongo sve vise zabada u silaznu putanju,mada je dobar borac Travis Browne,Alexander Gustafsson - Cyrille Diabate,mislim pomalo upset,jer posle pobede nad Luiz Kane-om,mislio samda Diabate dobija sigurno,ali....uvek je to ali....,jer MMA je takav

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 120
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 21, 2010, 12:50:04 posle podne »
po meni gustafson bio favorit...po meni...
a sto se tice krosea, to je moglo da se zavrsi i drugacije, jer su obojica pogodili ali condit ipak precizniji. :)
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn