Jun 26, 2024, 05:15:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)  (Pročitano 21027 puta)

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #15 poslato: Avgust 16, 2010, 10:05:53 posle podne »
Mirkov bjj je tek toliko da se ne obruka, ako cemo realno, biti bjj purple belt danas u MMA ne znaci nista

Ne bih toliko potcenjivao Mirkovu vestinu borenja u parteru, on je prvenstveno udarac, stoga smo ga retko vidjali na podu, ali to ne mora nista da znaci. To za Mira upravo moze da bude mac sa dve ostrice jer moze da se desi, uopste nije nemoguce, da ga Mirko iznenadi upravo tu gde je Frank najjaci.

dok je grapplovao sa Werdumom, mozda
Sada, veoma tesko

Zivi bili, pa videli hehe. U svakom slucaju navijamo za Mirka, do pobede !
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #16 poslato: Avgust 17, 2010, 02:51:55 pre podne »
Pratim ufc oficijalnu stranicu,i nisam primetio u ova zadnja dva dana kako se prica o miru vs cc da su stavili u svoje news ,i evo sad pogleda i stavili su i to znaci da ce biti borba..

 Mirko Cro Cop returns to action this September to face Frank Mir in the main event of UFC 119.
With heavyweight legend “Minotauro” Nogueira sidelined by injury, the call went out for another superstar from Japan’s storied PRIDE organization to step in to face former two-time UFC heavyweight champion Frank Mir in the main event of UFC 119 on September 25th at the Conseco Fieldhouse in Indianapolis.

Answering the call was Mirko Cro Cop, the feared striker who has resurrected his career with back-to-back finishes of Anthony Perosh and Pat Barry in 2010, and if he can make it three in a row with a victory over Mir, Cro Cop will make a highly-anticipated return to the heated race for the coveted UFC heavyweight championship.

It’s a classic grappler vs striker matchup, and a dream fight talked about for years. On September 25th, it becomes a reality, and the stakes are higher than ever as Mir and Cro Cop both look to move closer to a shot at the belt.


cekam 25 septembar,idemo mirko
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #17 poslato: Avgust 17, 2010, 10:17:17 pre podne »
Cro Cop protiv Franka Mira: 'Nisam mogao odbiti vlasnika UFC-a!'



Mirko Filipović neće se umiroviti do daljnjeg. Baš suprotno, već za malo više od mjesec dana, 25. rujna na UFC 119 priredbi u Indiannapolisu, naš 35-godišnji borac borit će se protiv jednog od najboljih slobodnih boraca svijeta, Amerikanca Franka Mira.

Cro Cop je svoju posljednju borbu odradio u lipnju kada je pobijedio Pata Barryja, a u borbu protiv Mira uskače kao zamjena za Minotaura koji se teže ozlijedio i neće moći nastupiti.

'Svjestan sam toga da u tu borbu neću ući u punoj formi jer u ovom je sportu poziv pet tjedana prije zapravo last minute call. Znajući da nemaju drugo rješenje, nisam mogao odbiti vlasnika UFC-a u kojem sam osigurao egzistenciju i čije navijače ne želim razočarati,' izjavio je naš proslavljeni borac za Večernji list.

Frank Mir ima 31 godinu, a u prosincu 2008. postao je UFC-ov teškaški prvak, no šest mjeseci kasnije titulu je morao predati aktualnom prvaku Brocku Lesnaru, kojem je zanimljivo nanio godinu i pol prije toga jedini poraz u karijeri. Mir je u prosincu 2009. uvjerljivo svladao Cheicka Konga, a onda u ožujku ove godine doživio težak poraz od Shanea Carwina, koji ga je udaljio od ponovne borbe za titulu prvaka.

Cro Cop i Frank Mir nikad se nisu međusobno borili do sada. Naš će borac biti u velikim problemima ako borba ode na parter, jer tamo je Mir jedan od najboljih. No, u borbi na nogama ima solidne izglede i tu treba tražiti nokaut. Sve u svemu, bit će to borba koju su ljubitelji MMA u Hrvatskoj itekako priželjkivali, a pobjeda bi Filipovića vratila u sam vrh UFC-a.

Preuzeto sa :www.dnevnik.hr


Ja mislim da ce mir tesko rusiti mirka na parter ,a ako dodju dole mirko moze imati velikih problema...Ja se samo bojim da se ne ponovi randalman...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #18 poslato: Avgust 17, 2010, 12:49:40 posle podne »
Ako Mirko pobijedi Mira to bi bio veliki Mirkov come back,a onda je poslije toga sve moguce.Samo da padne lijevi high kick i to je to........... :)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #19 poslato: Avgust 17, 2010, 01:10:03 posle podne »
Left high kick nismo videli otkad ono bese 2006,letelo je dobro prema sanchezu, gonzaga 0,overim 0, jds onako slabo,perosh 2-3 pokusaja, bary isto slabo rekao je da mu je sa koljenima sve u redu pred borbu sa baryjom do sada bi trebalo biti sve ok.Samo da on bude agresivan,brz,eksplozivan,po meni treba sa 107 da se spusti na 103 kg... podsetimo se
au kako se krece,kakav pogled na pocetku,parter ground and pound

http://www.youtube.com/watch?v=YMW2SYBLA4A
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #20 poslato: Avgust 17, 2010, 01:21:51 posle podne »
Unosan ugovor s UFC-om
Mirko Filipović pristao je boriti se protiv američkog ultimate fightera Franka Mira na turniru UFC 119 koji će se 25. rujna održati u Indianapolisu.

Prema pisanju Jutarnjeg list Mirko Filipović, najbolji hrvatski ultimate fight borac odgodio je put u Englesku gdje je trebao održati MMA seminar. Putovanje će zamjeniti priprema za jednu od najtežih borbi u svojoj profesionalnoj karijeri ali će zaraditi i najveći honorar.

Filipović prema UFC-ovim napucima do potpisivanja ugovora ne smije iznositi detalje dogovora, pa tako nije želio komentirati meč protiv bivšeg UFC-ova teškaškog prvaka Mira (13-5), no američki izvori navode da je hrvatski gladijator uspio ugovoriti najizdašniju gažu u karijeri. UFC-ovi čelnici očito su morali duboko posegnuti u blagajnu da bi “spasili” turnir u Indianapolisu, što znači da su Mirku vjerojatno ponudili više od milijun dolara.

Nema sumnje da će Cro Copov nastup na turniru UFC 119 biti dobar temelj za predstojeće pregovore oko dugoročne suradnje. Sad je već sasvim jasno da Mirko neće završiti karijeru sve dok s druge strane Atlantika bude postojala potražnja za njegovim uslugama.

Izvor: Jutarnji.hr
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #21 poslato: Avgust 17, 2010, 01:42:32 posle podne »
ma da nije ni cudo,novac je cudo pokrece svet...nije ni mirko lud
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #22 poslato: Avgust 17, 2010, 02:20:24 posle podne »
'
Svjestan sam toga da u tu borbu neću ući u punoj formi



super

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #23 poslato: Avgust 17, 2010, 02:57:40 posle podne »
ali 6 nula je 6 nula,pa postupa kao svaki covec ,svako bi to uradio ,ali on je ulazio u borbe i sa polomljenim rebrima,nogom , zbog toga mu se treba pokloniti i zbog toga sto je pruzio uzbudljive borbe...a nesto sto bi ja voleo da se desi 25 septembra sto bi me najvise usrecilo jeste ko by left high kick ili predaja nakon nekog middle kicka u drugoj -trecoj rundi ..
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #24 poslato: Avgust 17, 2010, 03:03:36 posle podne »
aa
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #25 poslato: Avgust 17, 2010, 03:06:30 posle podne »
aa
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #26 poslato: Avgust 17, 2010, 03:30:51 posle podne »
ali 6 nula je 6 nula,pa postupa kao svaki covec ,svako bi to uradio ,ali on je ulazio u borbe i sa polomljenim rebrima,nogom , zbog toga mu se treba pokloniti i zbog toga sto je pruzio uzbudljive borbe...a nesto sto bi ja voleo da se desi 25 septembra sto bi me najvise usrecilo jeste ko by left high kick ili predaja nakon nekog middle kicka u drugoj -trecoj rundi ..

ma super je to, mada ne bi se slozio s tobom da su borbe sa gonzagom,ciganom,alistairom bile uzbudljive, kad nije bio spreman 100%. Ok prihvatio je mec, dobice besne pare,al  realno sumnjam da ce dobiti Mira koji je u stopostotnoj formi.jednostavno protiv takvih boraca covjek treba da bude u 100% spremnosti, mada eto mma je to, sve se moze ocekivati

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #27 poslato: Avgust 17, 2010, 03:41:53 posle podne »
ali 6 nula je 6 nula,pa postupa kao svaki covec ,svako bi to uradio ,ali on je ulazio u borbe i sa polomljenim rebrima,nogom , zbog toga mu se treba pokloniti i zbog toga sto je pruzio uzbudljive borbe...a nesto sto bi ja voleo da se desi 25 septembra sto bi me najvise usrecilo jeste ko by left high kick ili predaja nakon nekog middle kicka u drugoj -trecoj rundi ..

ma super je to, mada ne bi se slozio s tobom da su borbe sa gonzagom,ciganom,alistairom bile uzbudljive, kad nije bio spreman 100%. Ok prihvatio je mec, dobice besne pare,al  realno sumnjam da ce dobiti Mira koji je u stopostotnoj formi.jednostavno protiv takvih boraca covjek treba da bude u 100% spremnosti, mada eto mma je to, sve se moze ocekivati

uzbudljive iz k1,pride !
« Poslednja izmena: Avgust 17, 2010, 04:27:40 posle podne Spartak »
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #28 poslato: Avgust 17, 2010, 04:28:00 posle podne »
ali 6 nula je 6 nula,pa postupa kao svaki covec ,svako bi to uradio ,ali on je ulazio u borbe i sa polomljenim rebrima,nogom , zbog toga mu se treba pokloniti i zbog toga sto je pruzio uzbudljive borbe...a nesto sto bi ja voleo da se desi 25 septembra sto bi me najvise usrecilo jeste ko by left high kick ili predaja nakon nekog middle kicka u drugoj -trecoj rundi ..

ma super je to, mada ne bi se slozio s tobom da su borbe sa gonzagom,ciganom,alistairom bile uzbudljive, kad nije bio spreman 100%. Ok prihvatio je mec, dobice besne pare,al  realno sumnjam da ce dobiti Mira koji je u stopostotnoj formi.jednostavno protiv takvih boraca covjek treba da bude u 100% spremnosti, mada eto mma je to, sve se moze ocekivati

uzbudljive iz k1,pride !

to stoji

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Mirko Cro Cop vs Frank Mir ? :)
« Odgovor #29 poslato: Avgust 17, 2010, 04:41:25 posle podne »
Mir je puko psihicki, hteo i da se spusti u LHW tako da ce da vidimo.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!