Septembar 17, 2024, 04:19:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Triceps i biceps cime raditi??  (Pročitano 3383 puta)

Van mreže Ludy

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Triceps i biceps cime raditi??
« poslato: Jul 16, 2010, 03:58:19 posle podne »
Zelim misljenje strucnjaka u vezi triceps...
koliko serija je dovoljno za triceps? i cime najbolje da se radi? dali da se menjea sistem 8sedmica sa leđima 8sa prsima 8sa ramenima??
inace mislim da je dovoljno 8serija za triceps .. potisak sa cela 5serija .i ostele 3serije neka vjezba po zelji mnjenat iz treninga u trening.. vuca sajle na latu ili bučica iza glave ili sta god ---al osnova je potisak sa cela nekad moze i frncuski iza glave sjedeci...
12-8ponavljanja...

inace biceps  mislim da je dovoljno  6-7serija
stajeci sa sipkom 4-5serija i jos   2serija neka vjezba po zelji klupa,bucice.sajla menjati iz treninga u trening...

inace jos jedno misljenje da biceps ne radi ispod 10ponavljanja kako treba ...???

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Triceps i biceps cime raditi??
« Odgovor #1 poslato: Jul 16, 2010, 09:58:29 posle podne »
Inace...inace :) zbunio si me :)

Triceps 3 glave - svaka vezba da pogodi po jednu glavu.. recimo 3 vezbe po 3 serije
Biceps 2 glave - Opet svaka vezba da pogodi svaku glavu.. kombinujes siri i uzi hvat..bitno je negativno ponavljanje i pravina forma izvodjenja..

Inace :) ostalo nisam razumeo sta si zeleo da pitas ovo sa ramenima i ledjima.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Ludy

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Triceps i biceps cime raditi??
« Odgovor #2 poslato: Jul 17, 2010, 01:29:21 pre podne »
s cime je dobro vjezbati misice ruku? dali je  ruke solo trening,ili biceps sa nekimo vecom misicnom grupom,kao i triceps-....

Van mreže sasa85

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
  • Mir sa savješću, mir sa celim svetom
Odg: Triceps i biceps cime raditi??
« Odgovor #3 poslato: Jul 17, 2010, 01:30:06 pre podne »
Trudi se uvek da budeš pravedan i da govoriš istinu.I ne moj se bojati osude drugih. Jer osuda je samo za vreme.U ovom vremenu možda će te osuđivati, a u nekom drugom poštovati i citirati...

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Triceps i biceps cime raditi??
« Odgovor #4 poslato: Jul 18, 2010, 02:28:28 pre podne »
s cime je dobro vjezbati misice ruku? dali je  ruke solo trening,ili biceps sa nekimo vecom misicnom grupom,kao i triceps-....
pa najbolje je solo..ako bas moras radi sa vecom nekom misicnom partijom.
Jedi Master

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Triceps i biceps cime raditi??
« Odgovor #5 poslato: Avgust 02, 2010, 07:16:26 posle podne »
eo da ne otvaram temu, kad je vec rijec o nadlaktici...

evo sta mi se desava u zadnje vrijeme kada radim ruke,...ona skupina koju prvu uradim mi se upali jako,..a druga kao da i nije radjena.

ne znam zasto, na treningu izvlacim sve i na jednoj i drugoj skupini,..i osjetim da sam pogodio oba misica dobro,ali jednostavno sutradan misic kao da nisam ni radio za razliku od drugog.

imate li koji prijedlog, savjet...

probao samd a radim u superserijama, ali taj trening ne bude kvalitetan,..ja radim serije do otkaza, nekad i rest pauze, ili dropp-ove..i jenostavno ako recimo uradim prvo triceps,teso da cu nakon toga odma kvalitetno i triceps uraditi.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Triceps i biceps cime raditi??
« Odgovor #6 poslato: Avgust 02, 2010, 09:53:32 posle podne »
ista stvar je i kod mene,samo ja ne mislim da je to problem...prosto mozda zato sto si odmorniji i imas vise znage za ovaj PRVI misic,dok kod drugog malo posustanes...lupam...
Jedi Master

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Triceps i biceps cime raditi??
« Odgovor #7 poslato: Avgust 02, 2010, 10:07:56 posle podne »
to je pocelo odjednom,..a ja maksimalno intenzivno uradim i jedan i drugi, sporo i kontrolisano do potpunog otkaza,...sumnjam da se mogu za 15 (koliko mi treba za jednu skupinu) minuta toliko umoriti.,..listove radim na kon 30-40 minuta butina pa se upale :)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Triceps i biceps cime raditi??
« Odgovor #8 poslato: Avgust 03, 2010, 09:09:42 pre podne »
moguce da je misic navikao na takvu vrstu trenaze.. pokusaj nesto da promenis.. vezbu,hvatove,tezine sam intezitet.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Triceps i biceps cime raditi??
« Odgovor #9 poslato: Avgust 03, 2010, 10:52:44 pre podne »
ma vjeruj mi mijenjam, ''igram'' se i sa brojem ponavljanja, i pauzama, i tempom....
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto