Jul 05, 2024, 03:41:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Animal Cuts - "Problem"?  (Pročitano 21554 puta)

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #30 poslato: Februar 01, 2011, 01:35:26 posle podne »
Ae pa javi utiske :twisted: ;) ;D @body Ma imas svugde,sad vec imas i neke citrus punch i sumsko voce i sl. pizdarije
z\adnjih par dana cepam ovo
250g elle,pola merice myo cokolada i step od narandje,1dl vode...kao jafa keks:D


I ja slicno radim samo bez elle, i umesto narandje stavim step od narandze  ;D
Salu na stranu, stvarno bude kao jafa keks....mmmmm jafa  :D

Cekaj ako sam dobro razumeo u ovsene stavis mericu whey-a i sok od pomorandze(step sa vodom) i to ima ukus java keksa??? Jel to obrok za pred trening?
ne to mi je obrok pre spavanja
ela,blend,step

Ok, znaci sir ella+whey+step=pred spavanje :D aj bas cu da probam, a onda je sa ovsenim pred trening zbog brdo UH u ovsenim... Javljam utiske :D

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #31 poslato: Jul 14, 2011, 05:18:56 posle podne »
E ovako uzeo sam AC

ISHRANA

ponedeljak:
8:00 AC, kardio 30-45 min low
9:00 100g ovsenih + 1 mera wheya
11:00 trening
12:00 1 mera wheya + 20g maltodekstrina + 10g glutamina + 10g bcaa
13:00 250g (belog, teletine, junetine, ribe) + 100g pirinca
15:00 250g  (belog, teletine, junetine, ribe) + 100g pirinca
17:00 250g  (belog, teletine, junetine, ribe) + 100g krompira
20:00 200g  (belog, teletine, junetine, ribe)
22:00 250g ella

Zeleo bih stomak da sredim, ne znam da li da uzimam AC posle 5 dana i u ranim popodnevnim casovima, kako pise ili bi mi ovo bilo dovoljno...
Evo i slike:

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #32 poslato: Jul 14, 2011, 07:17:02 posle podne »
a sto jedes u 8 sati 200gr mesa, a u ostalim obrocima po 250gr ? onda sevni i u 8 250gr i to je 1kg mesa .... AC zvekni PRE cardija i PRE tegova i vozi misko

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #33 poslato: Jul 14, 2011, 08:13:02 posle podne »
Lose si ti podelio ove aktivnosti. Kada ustanes prvo uzmi AC. Radi kardio ujutru pre dorucka. A teretanu pomeri za popodne (tamo oko 14h, ili kasnije), jer ne vidim poentu da izmedju kardia i treninga sa tegovima imas samo 2 sata. I onda bi tu drugu dozu AC-a uzeo pre teretane.

Za ishranu bolje ti sve ovo preracunaj. Jer se meni cini da je ovo mnooogo kalorija (ispasce negde oko 3000kcal, jos ako je junetina/teletina ispasce jos i vise), i da neces uoste imati deficit (ne znam tvoju visinu, tezinu... ali preracunaj, pa vidi).
UH rasporedi ujutru, pre i posle teretane, a u ostalim obrocima uzimaj vlakna. Tebi bi bilo pametno da posle kardia imas UH, pa onda pre i posle teretane (ili samo posle). I ubaci omegu 3 ili laneno ulje... Ali opet napominjem da se preracunas, jer mi, sa ovom kolicinom hrane, izgleda kao da radis masu (a onda ne znam sta ce tu AC a i kardio), a ne da skidas salo.

Ja bih izbacio i ovaj malto, mada se mnogi mozda nece samnom sloziti.

I nadam se da ne radis svaki dan kardio i teretanu (ili jos gore, oba svaki dan), jer ces imati samo stetu...

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #34 poslato: Jul 14, 2011, 08:17:27 posle podne »
a sto jedes u 8 sati 200gr mesa, a u ostalim obrocima po 250gr ? onda sevni i u 8 250gr i to je 1kg mesa .... AC zvekni PRE cardija i PRE tegova i vozi misko

A nije mnogo mala razlika izmedju prvog i drugog uzimanja AC? Pise jedna ujutru, a druga u ranim popodnevnim casovma

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #35 poslato: Jul 14, 2011, 08:23:52 posle podne »
Lose si ti podelio ove aktivnosti. Kada ustanes prvo uzmi AC. Radi kardio ujutru pre dorucka. A teretanu pomeri za popodne (tamo oko 14h, ili kasnije), jer ne vidim poentu da izmedju kardia i treninga sa tegovima imas samo 2 sata. I onda bi tu drugu dozu AC-a uzeo pre teretane.

Za ishranu bolje ti sve ovo preracunaj. Jer se meni cini da je ovo mnooogo kalorija (ispasce negde oko 3000kcal, jos ako je junetina/teletina ispasce jos i vise), i da neces uoste imati deficit (ne znam tvoju visinu, tezinu... ali preracunaj, pa vidi).
UH rasporedi ujutru, pre i posle teretane, a u ostalim obrocima uzimaj vlakna. Tebi bi bilo pametno da posle kardia imas UH, pa onda pre i posle teretane (ili samo posle). I ubaci omegu 3 ili laneno ulje... Ali opet napominjem da se preracunas, jer mi, sa ovom kolicinom hrane, izgleda kao da radis masu (a onda ne znam sta ce tu AC a i kardio), a ne da skidas salo.

Ja bih izbacio i ovaj malto, mada se mnogi mozda nece samnom sloziti.

I nadam se da ne radis svaki dan kardio i teretanu (ili jos gore, oba svaki dan), jer ces imati samo stetu...

Imam 90kg 1.87. Pa sta mi predlazes, koliko puta da radim nedeljno kardio?
Ovako tadim trening:
Ponedeljak: grudi
Utorak: ledja
Sreda: ramena + stomak
Cetvrtak: pauza
Petak: noge
Subota: ruke
Nedelja stomak

Kojim danima da radim kardio???

Gore nisam napomenuo da naravo uz svaki obrok ide salata, po meni se to podrazumeva pa nisam napisao.... Pa ok, onda cu da smanjim UH i da prebacim prening za 14h, iskreno to mi i vise odgovara. Uzecu i omega 3 i jel jos nesto da menjam???

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #36 poslato: Jul 14, 2011, 09:16:30 posle podne »
Vec sam ti sve napisao. Naravno da neces da uzimas AC u razmaku od 2 sata. Nego kad budes stavio teretanu oko 14h, onda ces jedan AC ujutru na prazan stomak, a drugi pre treninga (uvek gledaj da pijes AC na prazan stomak). Kad ne ides u teretanu, onda jedna ujutru, a jedna tokom dana jedno pola sata pre obroka.

Za pocetak kreni 2 kardia i to danima kada ne ides u teretanu (u tvom slucaju cetvrtak i nedelja). A trbusnjake mozes da radis posle kardia, tako da nema potrebe da odvajas poseban dan za njih (mada iovako nema svrhe raditi samo trbusanjake nedeljom).

Za hranu ces morati sam da odredis TDEE i da saberes kalorije za hranu koju unosis, mada kao sto rekoh, "od oka" vidim da je ovo mnogo.
Mogao bi i danima kada imas kardio da jos dodatno smanjih UH (ili da radis neke varijacije UH). A ja bi i kardio zamenio HIIT-om, ali to je na tebi.

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #37 poslato: Jul 14, 2011, 10:15:07 posle podne »
Vec sam ti sve napisao. Naravno da neces da uzimas AC u razmaku od 2 sata. Nego kad budes stavio teretanu oko 14h, onda ces jedan AC ujutru na prazan stomak, a drugi pre treninga (uvek gledaj da pijes AC na prazan stomak). Kad ne ides u teretanu, onda jedna ujutru, a jedna tokom dana jedno pola sata pre obroka.

Za pocetak kreni 2 kardia i to danima kada ne ides u teretanu (u tvom slucaju cetvrtak i nedelja). A trbusnjake mozes da radis posle kardia, tako da nema potrebe da odvajas poseban dan za njih (mada iovako nema svrhe raditi samo trbusanjake nedeljom).

Za hranu ces morati sam da odredis TDEE i da saberes kalorije za hranu koju unosis, mada kao sto rekoh, "od oka" vidim da je ovo mnogo.
Mogao bi i danima kada imas kardio da jos dodatno smanjih UH (ili da radis neke varijacije UH). A ja bi i kardio zamenio HIIT-om, ali to je na tebi.

Jel ok ovako:
ponedeljak:
8:00 AC, kardio 30-45 min low
10:00 50g ovsenih + pola mera wheya
12:00 5 belanaca + 1 zumance 50g ovsenih + pola mere wheya
13:45 AC
14:00 trening
15:00 1 mera wheya + 20g maltodekstrina + 10g glutamina + 10g bcaa
17:00 250g (belog, teletine, junetine, ribe) + 80g pirinca + salata
19:00 250g  (belog, teletine, junetine, ribe) + 70g pirinca + salata
20:00 250g  (belog, teletine, junetine, ribe) + 60g krompira + salata
22:00 250g ella

I npr. kako pijem AC kad ne radim kardio? jednu ujutru na prazan stomak i posle koliko mogu da krenem sa prvim obrokom? I jel moram svaki dan da radim kardio kad uzimam AC? Jel mnogo 2 kesice AC kad ne radim kardio?

Znam da smaram, ali nisam nikad pio, a volim sve daznam...
« Poslednja izmena: Jul 14, 2011, 10:18:28 posle podne Niggaz »

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #38 poslato: Jul 14, 2011, 10:44:06 posle podne »
Pusti da prodje malo vise od pola sata do sledeceg obroka. I kada ne radis kardio uzimas jednu ujutru, na prazan stomak, a jednu posle podne. Po onome sto ja znam, trebalo bi da prodje makar 6 sati izmedju 2 AC.
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #39 poslato: Jul 15, 2011, 12:22:38 pre podne »
Ajde po treci put da ponovim: AC uzimas svaki dan, i uvek uzimas na prazan stomak, i svaki dan uzimas po jednu dozu CIM ustanes, a drugu ili pre teretane (jedno 30min) takodje na prazan stomak, ili ako nemas trening negde u toku dana (opet na prazan stomak, a 30 minuta posle toga mozes da jedes). I ne bi trebalo da uzimas dve doze u manjem razmaku od 6 sati, takodje ne bi trebalo ni jedno 5 sati pred spavanje.

Radi ovako:
8:00 AC (cim ustanes, i posle nekih 30-min idi na kardio), kardio 30-45 min low
10:00 100g ovsenih + 5 belanca i jedno zumance
12:00 200g mesa (pileci file, oslic, tuna...) + salata
13:45 AC
14:00 trening
15:00 1 mera wheya + 10g glutamina + 10g bcaa
17:00 250g (belog, teletine, junetine, ribe) + 150g pirinca (ili eventualno da 50g pirinca prebacis u ovaj obrok u 12h, a da ti za ovaj ostane 100g)
19:00 250g  (belog, teletine, junetine, ribe)+ salata
20:00 250g  (belog, teletine, junetine, ribe)+ salata
22:00 250g ella (pred spavanje)

Inace glutamin i bcaa bi trebalo da uzimas i pre kardia, a i pre i posle treninga sa tegovima. Inace ja ti rekoh kojim danima da ubacis kardio, a kojim danima teretanu, ali kako hoces... Ako radis kardio sa smanjenim intenzitetom radi sat vremena, i nemoj svaki dan da ga radis. Ma vec sam ti rekao, a ti ako hoces poslusaj, a ako neces, nemoj posle da kukas...

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #40 poslato: Jul 15, 2011, 01:10:05 pre podne »
Ajde po treci put da ponovim: AC uzimas svaki dan, i uvek uzimas na prazan stomak, i svaki dan uzimas po jednu dozu CIM ustanes, a drugu ili pre teretane (jedno 30min) takodje na prazan stomak, ili ako nemas trening negde u toku dana (opet na prazan stomak, a 30 minuta posle toga mozes da jedes). I ne bi trebalo da uzimas dve doze u manjem razmaku od 6 sati, takodje ne bi trebalo ni jedno 5 sati pred spavanje.

Radi ovako:
8:00 AC (cim ustanes, i posle nekih 30-min idi na kardio), kardio 30-45 min low
10:00 100g ovsenih + 5 belanca i jedno zumance
12:00 200g mesa (pileci file, oslic, tuna...) + salata
13:45 AC
14:00 trening
15:00 1 mera wheya + 10g glutamina + 10g bcaa
17:00 250g (belog, teletine, junetine, ribe) + 150g pirinca (ili eventualno da 50g pirinca prebacis u ovaj obrok u 12h, a da ti za ovaj ostane 100g)
19:00 250g  (belog, teletine, junetine, ribe)+ salata
20:00 250g  (belog, teletine, junetine, ribe)+ salata
22:00 250g ella (pred spavanje)

Inace glutamin i bcaa bi trebalo da uzimas i pre kardia, a i pre i posle treninga sa tegovima. Inace ja ti rekoh kojim danima da ubacis kardio, a kojim danima teretanu, ali kako hoces... Ako radis kardio sa smanjenim intenzitetom radi sat vremena, i nemoj svaki dan da ga radis. Ma vec sam ti rekao, a ti ako hoces poslusaj, a ako neces, nemoj posle da kukas...

Kapiram, pradicu kardio 2 puta nedeljno, kad ne radim tegove... Ok za glutamin i bcaa, uzimacu pre kardia i pre i posle treninga sa tegovima. Znaci ponedeljak, utorak, sreda,,petak, subota(teretana), cetvrtak, nedelja(kardio)

Samo me zamina da li moram da radim svaki dan kardio ili je ok samo 2 puta nedeljno i da li da uzimam 2 kesice kad radim teretanu? To je sve sto me zanima...

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #41 poslato: Jul 15, 2011, 08:30:14 pre podne »
Sto vise puta budes radio, imaces bolje rezultate, logicno. Po meni je 2 puta malo. Da i kada imas kardio i kada nemas kardio, sta god da radis, pijes 2 kesice u toku dana
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #42 poslato: Jul 15, 2011, 08:51:17 pre podne »
AC i mama i tata skidanja kg u SRBIJI....

nevoeropvatno

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #43 poslato: Jul 15, 2011, 09:05:51 pre podne »
AC i mama i tata skidanja kg u SRBIJI....

nevoeropvatno
Imao sam extra ponudu, pa sam ga zato uzeo... 1500din

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #44 poslato: Jul 15, 2011, 09:18:13 pre podne »
daj meni odmah 20  kom po toj ceni..ne..neka bude 30///