Jul 03, 2024, 12:45:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Animal Cuts - "Problem"?  (Pročitano 21551 puta)

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Animal Cuts - "Problem"?
« poslato: Avgust 03, 2010, 01:24:37 posle podne »
E ovako... Uzimam Animal Cuts vec nedelju dana i do pre koji dan (2-3 dana) nisam osetio nikakve probleme. Medjutim pochelo je sa laganim "peckanjem" u zhelucu za vreme kardio treninga da bi me sada "peckalo" svako jutro kada popijem na prazan stomak, dok bi popodne bilo sve ok :/ nznm ni sam kako da objasnim...
To je jedan problem, a drugi je shto jednostavno NE MOGU da jedem, muka mu bude posle svakog obroka - radije bi gladovao... Posavetovao sam se ovde na forumu za neki program ishrane i Vandal mi je pripomogao (program se sastoji od 4-5 obroka na dan), medjutim jednostavno ne mogu da jedem toliko puta dnevno, ne zbog para, ne zbog ukusa ili ti nznm ni ja chega vec jednostavno ne mogu! Nisu to obilni obroci da se ja prezhderem ko krme ili nznm ni ja shta, treniram mnogo, radim pravilno, unosim podosta vode, ne pijem kojekakve sokove i gluposti, alkohol ne konzumiram itd... Jutarnji obrok - ovsene + mleko + belanca pojedem bez problema dok naredna dva (pre treninga) jednostavno ne mogu da pojedem! Posle treninga nisam u stanju da pojedem ni 200-300g mesa, a o povrcu da ne pricham! Nije problem u hrani, bar ja mislim da nije, jer belo meso prosto obozhavam, povrce volim da jedem i sl., ali jednostavno nisam gladan, barem mi je takav osecaj!
E sad... Mene interesuje da li je ova pojava normalna pri uzimanju Animal Cuts-a ili se ja samo tripujem ili je neshto trece? Prvi put ga uzimam i ne znam shta sve mozhe da se desi, ali mi je sve ovo jednostavno jako chudno! :/
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 03, 2010, 01:35:32 posle podne »
cao
pa prvo...

KO JE VANDAL????...da bi mogao da ti daje savete na ovom forumu.....
a dalje...
ovsene+mleko+belanca....odlican savet i sve je i vise nego jasno......
a uzimas AC pretposvaljam zbog skidanja viska kg....
dalje.
nisi naveo OSTALE OBROKE koje ti je VANDAL pretposvaljam preprorucio....

dalje..
to sto osecas nije apstoltno nista vec je verovatno kako ti kazes :trip" jer stalno osluskujes i cokujes boze sta ce sada biti kada sam popio ovih 6 tablata..

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 03, 2010, 01:52:33 posle podne »
cao
pa prvo...

KO JE VANDAL????...da bi mogao da ti daje savete na ovom forumu.....
a dalje...
ovsene+mleko+belanca....odlican savet i sve je i vise nego jasno......
a uzimas AC pretposvaljam zbog skidanja viska kg....
dalje.
nisi naveo OSTALE OBROKE koje ti je VANDAL pretposvaljam preprorucio....

dalje..
to sto osecas nije apstoltno nista vec je verovatno kako ti kazes :trip" jer stalno osluskujes i cokujes boze sta ce sada biti kada sam popio ovih 6 tablata..
To je momak sa josh jednog foruma, tamo sam postavio isto postavio temu pa reko da je postavim i vamo (shto vishe mishljenja  :D), a u zhurbi nisam lepo editovao post... No nbtno to!
Program ishrane ide ovako:
Prvi obrok (8h): 100g ovsenih pahuljica + 5 belanaca
Drugi obrok (11h): tunjevina + salata
Treci obrok (14h): krompir ili pirinach + belo meso ~150g-200g
teretana
Chetvrti obrok (posle teretane): pilece belo meso(150-200g) + pire krompir (bez dodataka, znachi skuvan i posoljen krompir samo izgnjechim) (+ salata)
pred spavanje  + 200-250g ella sira

Postavio sam i vamo temu: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,19967.0.html
Niko mi nije dao nikakvu kritiku/sugestiju shto se tiche samog treninga vec su se svi bazirali na loshu ishranu, ali shta da radim kad finansije ne dozvoljavaju bolje...
Uzimam AC zbog skidanja vishka, inache ne tripujem zbog tih 9 tableta u to mozhesh biti uveren 100%! Mislio sam da je to normalan osecaj, ali reko aj chisto da pitam poshto prvi put uzimam AC :)
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 03, 2010, 01:57:21 posle podne »
pa dobro
s obizerom da je jutarnji obrok zlo,mislio sam da je ostatk jos vece zlo ali ono eto..prevideio sam..
ostatk hrane je ok..
taj jutrnji obrok izbaci to mleko,uzmi vocni sok bez secera i onda sa tim jedi te ovsene ili jos bolje natopi ih navecer u sok i ostavi da prenoce mnogo lakse se jedu
ovo ostalo je skroz ok....
a animal cuts kao sto rekoh..prilicna trip..
nastavi ti da radis tkao i budi uporan u tome sta radis i sigurno ces imati reuzlatate

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 03, 2010, 04:13:27 posle podne »
pa dobro
s obizerom da je jutarnji obrok zlo,mislio sam da je ostatk jos vece zlo ali ono eto..prevideio sam..
ostatk hrane je ok..
taj jutrnji obrok izbaci to mleko,uzmi vocni sok bez secera i onda sa tim jedi te ovsene ili jos bolje natopi ih navecer u sok i ostavi da prenoce mnogo lakse se jedu
ovo ostalo je skroz ok....
a animal cuts kao sto rekoh..prilicna trip..
nastavi ti da radis tkao i budi uporan u tome sta radis i sigurno ces imati reuzlatate
Mozhesh li mi samo reci koji sok konkretno? Da kupim voce pa iscedim ili? :)

Hvala za sugestiju gore, ali mi i dalje hrana predstavlja problem...
Sad dodjoh sa treninga. Upravo sam pojeo 150g belog mesa, malo povrca i salate i to jedva! To me jako brine... Troshim, po mom mishljenju, jako mnogo a ne osetim potrebu za hranom tj, osetim ali jako jako retko i pretezhno ostale obroke jedem na silu, a nishta ne volim da radim na silu :D Da li mi mozhda mozhesh dati neku sugestiju shta da radim? Da nastavim ovako ili da izbacim neki obrok ili neshto trece? Zaista ne znam, ali ovolika kolichina obroka mi je muka velika :/
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 03, 2010, 04:21:37 posle podne »
ma sok nije bitan
voce bi cedjeno bilo vise nego extra ali to ce skupo da te kosta...
konrketno..da ne reaklamiram ovde..odi u bilo oji market i sve ce ti biti jasno
sto se tice hrane
pokusaj da smanjis za pcoetak po 50ak gr tog mesa...pa onda vidi za nekih 5 dana..trebalo bi da se dizne otvore.
a ako i dalje ne bude onda je jedino resenje neka zamena za obrok u vidu nekog dobrog blenda tj nekog kominovanog proteina koji ce imati svojstovo meal replacmenta

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 03, 2010, 06:19:48 posle podne »
ma sok nije bitan
voce bi cedjeno bilo vise nego extra ali to ce skupo da te kosta...
konrketno..da ne reaklamiram ovde..odi u bilo oji market i sve ce ti biti jasno
sto se tice hrane
pokusaj da smanjis za pcoetak po 50ak gr tog mesa...pa onda vidi za nekih 5 dana..trebalo bi da se dizne otvore.
a ako i dalje ne bude onda je jedino resenje neka zamena za obrok u vidu nekog dobrog blenda tj nekog kominovanog proteina koji ce imati svojstovo meal replacmenta
Vazhi, hvala! Javim za 5 dana shta i kako :D
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 04, 2010, 08:38:29 pre podne »
Pedja sto misis da mu je los onaj jutarnji obrok? Ovsene + belanca je odlicno,sem mozda onog mleka ako radi dijetu?

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 04, 2010, 09:25:26 pre podne »
Za mleko je i rekao.Ja recimo sa Step sokom pravim ovsene,taj mi je jos i naj od svih sugarfree varijanti.

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 04, 2010, 09:37:57 pre podne »
Za mleko je i rekao.Ja recimo sa Step sokom pravim ovsene,taj mi je jos i naj od svih sugarfree varijanti.

sad sam video ja sam pogresno protumacio :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 04, 2010, 10:46:38 pre podne »
pa da
kao sto milan rece

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 04, 2010, 11:04:22 pre podne »
Za mleko je i rekao.Ja recimo sa Step sokom pravim ovsene,taj mi je jos i naj od svih sugarfree varijanti.
Moram pobati ovo.

Spartak

  • Gost
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #12 poslato: Avgust 04, 2010, 01:42:24 posle podne »
a mozete i da probate

1.5dcl natural orange juice
scoop optimum micellar casein choko
1scoop whey (po zelji, moj izbor jagoda)

od zeljene gustine dodati malo vode.
Rezultat=kremasta kasa sa ukusom jaffe

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #13 poslato: Avgust 05, 2010, 11:11:20 pre podne »
ma sok nije bitan
voce bi cedjeno bilo vise nego extra ali to ce skupo da te kosta...
konrketno..da ne reaklamiram ovde..odi u bilo oji market i sve ce ti biti jasno
sto se tice hrane
pokusaj da smanjis za pcoetak po 50ak gr tog mesa...pa onda vidi za nekih 5 dana..trebalo bi da se dizne otvore.
a ako i dalje ne bude onda je jedino resenje neka zamena za obrok u vidu nekog dobrog blenda tj nekog kominovanog proteina koji ce imati svojstovo meal replacmenta

jel mislis bas vocni ili step? sa stepom sa probao ovsene i grozno je, ali djusem ili multivitaminom je vise nego odlicno...

a to peckanje od animala se resi sa sto vise vode i ja sam imao trip ko da sam jeo koprive...
« Poslednja izmena: Avgust 05, 2010, 11:13:38 pre podne dex »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts - "Problem"?
« Odgovor #14 poslato: Avgust 05, 2010, 02:05:13 posle podne »
eto
resen problem.....
a stavi djus slobodno