Oktobar 01, 2024, 01:34:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pripreme pred takmicenje  (Pročitano 7476 puta)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Pripreme pred takmicenje
« poslato: Jul 24, 2010, 04:01:18 pre podne »
Ok evo sta me intresuje.
Evo kako sam mislio pa vi recite sta treba menjati i sta kako :D
 
Ishrana keto pedjin jelovnik samo malo smanjene kolicine(samo mesa za 50-100grama)
Praznjenje
Pon uto sreda cet petak subota nedelja pon utorak
Punjenje sreda  Cetvrtak u npr 2 sata takmicenje
sad punjenje.. razlikuje se od osobe do osobe kako sta koja namernica !? ja sam mislio sa krompirom da se punim i mozda pirincem .. 350-400gr uh grama sreda , cetvrtak 2 obroka - 100+100uh

"Da nampomenem, ne izlazim na takmicenje ne jos.. samo bih da isprobam da znam za ubuduce kad se budem spremao jednog dana, iskustvo vise mnogo znaci :)  volim da eksperimentisem :D

ili da uradim ovako posto je samo proba( da ne uletim u katabolizam zbog duge ketoze !? )
keto preko nedelje
sub nedelja Punjenje po 120 gr uh!?
Pon ujutru kardio uvece gym
utorak  gym kardio posle gym
samo me zanima dal cu moci da se ispraznim dovoljno za ta 2 dana, da treniram celo telo ? ? ili da se punim manje za vikend .. samo ne bih u katabolizam da uletim :/

sto vise soli 7 dana pre
pa naglo ukidam ubacujem oko 14 litara vode,, necu Diuretike da koristim, zato sto je ovo samo eksperiment.. ali koristim prirodne diuretike 5 kesa zelenog caja dnevno , kilo krastavaca
na punjenju oko 5-6 litara vode prvi dan do polovine dana posle ukidam.. drugi dan koji je takmicenje samo casa vode 30 min pre tamicenje :)
pre hitting stage-a Lezanje na podu, noge u vis.. brze serije za pumpanje krvi .. bla bla
to je odprilike ono sto sam citao naucio itd i voleo bi da me ispravite dodate sta bih jos trebao da znam.. red bi bio da se isproba
mnogi ce se zbuniti citajuci ovo, pokusacu malo da editujem, mozda nekom bude i zanimljiva tema  :)
« Poslednja izmena: Jul 24, 2010, 04:03:31 pre podne BokY_LA »

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Pripreme pred takmicenje
« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2010, 01:45:21 posle podne »
ne razumem se u ovo nikako,i to ce ti sve iskusniji reci,ali mislim da casa vode 30 min pre takmicenja ne ide zbog znojenja pa moze da ti se razmaze boja,za ostalo da ti odgovorim nisam kompetentan...
Beat the genetics!

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Pripreme pred takmicenje
« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2010, 05:27:00 posle podne »
sta znam procitao sam jedan bb na stranom forumu napisao casa - dve vode 30 min pred takmicenje i protein bar :S

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Pripreme pred takmicenje
« Odgovor #3 poslato: Jul 24, 2010, 05:27:22 posle podne »
Nadam se da ima tamicara koji mogu da pomognu koliko toliko i napisu sta je ispravno a sta ne

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pripreme pred takmicenje
« Odgovor #4 poslato: Avgust 03, 2010, 01:32:40 posle podne »
ufff ufuuuu
kakvo je ovo brkanje brzina..
kakve veze keto dijeta ima npr sa praznjenjem..pod 1
kakav futing na podu.,...
kakvih 7 dana sol...
kakvo takmicnjenje sredom....

jbt...
ovoliko greskaa odavno nisam video..
ima negde tema i pokusati cu da je nadjem..to je vec verovatno duboko palo negde u forum bas o ovom delu o zadnjih 7 dana pred takmicenje a to je clanak koji sam pisao i za x ftines...

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Pripreme pred takmicenje
« Odgovor #5 poslato: Avgust 15, 2010, 11:50:55 posle podne »
ufff ufuuuu
kakvo je ovo brkanje brzina..
kakve veze keto dijeta ima npr sa praznjenjem..pod 1
kakav futing na podu.,...
kakvih 7 dana sol...
kakvo takmicnjenje sredom....

jbt...
ovoliko greskaa odavno nisam video..
ima negde tema i pokusati cu da je nadjem..to je vec verovatno duboko palo negde u forum bas o ovom delu o zadnjih 7 dana pred takmicenje a to je clanak koji sam pisao i za x ftines...
tek sad vidim da je neko odgovorio.. ma nije takmicenje samo navodno bi da probam da se spremim pa da znam za sledecu godinu :D
pa na netu sam citao pred praznjenje prilicno soli pa na praznjenju se ukida i sto vise vode se ubacuje.
a i to odmah pred takmicenje se podizu noge u vis da bi se slilo sto vise krvi u gornji deo tela. noge se ne pumpaju? brze serije za pumpanje itd
Keto dijeta nema veze ali posto sam bio na njoj pa sam se uz pomoc nje vec ispraznio onda se samo napunim i to je to kapiras :/

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pripreme pred takmicenje
« Odgovor #6 poslato: Avgust 16, 2010, 12:12:24 posle podne »
jao boky
pa mnogo je to komplexna tema..
kazem..
probao sam da nadjem po nekim starim temema ali nikako..
mislim da je taj moj clanak izasao u x ftinesu pa mora da negde na lap ima to u wordu..pokusati cu da potrazim

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/


Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Pripreme pred takmicenje
« Odgovor #9 poslato: Avgust 16, 2010, 05:17:41 posle podne »
Hvala puno obojici :)