Septembar 15, 2024, 12:13:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.280 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!  (Pročitano 7580 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.333
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« poslato: Jul 07, 2006, 01:09:51 posle podne »
VESTO KOJU SAM UPRAVO DOBIO..

MEDITERANSKO PRVENSTVO CE BITI ODRZANO U ZAGREBU OD 6-8.10.2006.

PRILIKA DA SE VIDI JAKO DOBRO TAKMICENJE I TAKMICARI..

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #1 poslato: Jul 07, 2006, 08:20:01 posle podne »
Bilo je price da ce se organizovati autobus za Novi Sad,  pa da idemo svi zajedno.
Kakve su sanse da se organizuje autobus za Zagreb?
Ako bi smo hteli, to bi definitivno mogli da sprovedemo u delo.
Takmicenje ce sigurno biti fenomenalno, a bice i nasih takmicara....

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #2 poslato: Jul 10, 2006, 01:32:37 posle podne »
Pedja, znam da sam van teme ali interesuje sta se odzalo u
subotu 08.07.06, u Palanci za dunavski bal  jel imas nekih slika i jel si imao nekakve veze  stim.Ja hteo da idem da gledam al  nisam stigo!!

Van mreže loki

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #3 poslato: Jul 10, 2006, 03:09:06 posle podne »
daj mi recite di ce se odrzat u zagrebu

Anonymous

  • Gost
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #4 poslato: Jul 12, 2006, 02:11:20 posle podne »
na velesajmu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.333
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #5 poslato: Jul 12, 2006, 03:39:07 posle podne »
DA ZAGREBACKI VELESJAM...HALA "GLOBUS"...KOLIKO SAM RAZUMEO...

TAMO SE TRADICIONALNO ODRZAVA NOC SAMPIONA

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #6 poslato: Jul 12, 2006, 03:44:51 posle podne »
Citat: pedjos
VESTO KOJU SAM UPRAVO DOBIO..

MEDITERANSKO PRVENSTVO CE BITI ODRZANO U ZAGREBU OD 6-8.10.2006.

PRILIKA DA SE VIDI JAKO DOBRO TAKMICENJE I TAKMICARI..


E jebiga, da sam ranije znao ne bi isao prosli mjesec u Zagreb vec bi odgodio do Oktobra.

Next time. :(

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #7 poslato: Jul 12, 2006, 10:00:49 posle podne »
Citat: Kekka
Bilo je price da ce se organizovati autobus za Novi Sad,  pa da idemo svi zajedno.
Kakve su sanse da se organizuje autobus za Zagreb?
Ako bi smo hteli, to bi definitivno mogli da sprovedemo u delo.
Takmicenje ce sigurno biti fenomenalno, a bice i nasih takmicara....


Da budem stereotipan vecine ovog foruma ja sam za ovu ideju, bilo bi lepo da ispratimo i ovo takmicenje! :P

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #8 poslato: Avgust 03, 2006, 11:47:49 posle podne »
Ucestvuju li uopste takmicari iz Srbije!? Mislim da nemaju parvo ucesca vise...ili ja gresim!? :!:  :?:  :arrow:

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #9 poslato: Avgust 04, 2006, 12:12:57 pre podne »
I ja mislim da nemaju .... ali mozda gresim?!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Bojan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 147
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #10 poslato: Avgust 04, 2006, 06:57:51 pre podne »
Znači Peđa, zbog raspada SCG, neće moći da postane Mediteranski šampion? E jebiga... ništa... moraće malo da podigne lestvicu i postane Evropski šampion :)
''Take no limitation as a limitation'' - Bruce Lee

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.333
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #11 poslato: Avgust 07, 2006, 05:08:40 pre podne »
nez\nam sta se trentuno desava po tom pitanju ALI JE TO ZALOSNO,BOLESNO I ISFRUSTIRANO DA SE TAKO NESTO DESI TJ DA SE TRAZI OD OFBB FEDERACIJE...

iz jednoog psotog ralzoga...sto je BB savez srbije ili tadansje jugoslovajije i pokretac ili osnivac OVIH TAKMICENJA i mislim da je cak jedna od zena koje su bile pre u upravnom odbru naseg saveza bila velika zverka po pitanju ovih takmicenja....


ali nema veze...zalosno je to sto se dogadja i sto je i ovaj nas sport zkacio sindrom ostali sportova..

ali nema veze...mi smo uvek dali mediterankse prveke i viceprvake..na sve i jednom takmicenju a na neciju zalost MIS SMO DEO HISTORIJE TOG TAKMICENJA A NA NECIJU ZALOST..TO NE MOZE DA BUDE POBRISANO.....

ali licno mislim da ce svako,ko i  malo razmislja da shvati sta ce MEDITERANSKI SAMIPIONAT da izgubi sa tim sto nece doci jedan igor milnaovic,sasa stankvic,marko dimitrijevic,pedja milsovvic,ljuba pantovic.....pa eto..i moja malenkost...ako sam nekoga zaborvio ja se izvinjav...ali kao sto rekoh...svako normalan ce da shvati sta i k gubi,a sta i ko dobija :wink:  :wink:

u svkom slucaju...ko god ima rpiliku treba da se pogledao to takmicenje jer odista dodje jako mnogo dobrih takmicara i to treba videti,a pogtovo recimo jednom el shakat maboruka koji je i 7 puta sv prvak i mislim da se i ove godine sprema za mediteransko

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #12 poslato: Avgust 08, 2006, 10:00:25 pre podne »
Citat: pedjos
nez\nam sta se trentuno desava po tom pitanju ALI JE TO ZALOSNO,BOLESNO I ISFRUSTIRANO DA SE TAKO NESTO DESI TJ DA SE TRAZI OD OFBB FEDERACIJE...

iz jednoog psotog ralzoga...sto je BB savez srbije ili tadansje jugoslovajije i pokretac ili osnivac OVIH TAKMICENJA i mislim da je cak jedna od zena koje su bile pre u upravnom odbru naseg saveza bila velika zverka po pitanju ovih takmicenja....


ali nema veze...zalosno je to sto se dogadja i sto je i ovaj nas sport zkacio sindrom ostali sportova..

ali nema veze...mi smo uvek dali mediterankse prveke i viceprvake..na sve i jednom takmicenju a na neciju zalost MIS SMO DEO HISTORIJE TOG TAKMICENJA A NA NECIJU ZALOST..TO NE MOZE DA BUDE POBRISANO.....

ali licno mislim da ce svako,ko i  malo razmislja da shvati sta ce MEDITERANSKI SAMIPIONAT da izgubi sa tim sto nece doci jedan igor milnaovic,sasa stankvic,marko dimitrijevic,pedja milsovvic,ljuba pantovic.....pa eto..i moja malenkost...ako sam nekoga zaborvio ja se izvinjav...ali kao sto rekoh...svako normalan ce da shvati sta i k gubi,a sta i ko dobija :wink:  :wink:

u svkom slucaju...ko god ima rpiliku treba da se pogledao to takmicenje jer odista dodje jako mnogo dobrih takmicara i to treba videti,a pogtovo recimo jednom el shakat maboruka koji je i 7 puta sv prvak i mislim da se i ove godine sprema za mediteransko
Koliko godina traje ta zabrana? Jel to samo ova godina?

I onaj ko je propisao tu meru zabrane je glup do jaja... Pa koja je svrha te zabrane i kome ce oni naneti stetu tom zabranom i sta oni rade za razvoj bb??? Ubijaju ljude u pojam...  Retardi... A svi dobro znaju sta se radi na takmicenjima i kako se nasi ljudi spremaju...

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #13 poslato: Avgust 08, 2006, 10:55:12 pre podne »
Citat: Big_Rasha

I onaj ko je propisao tu meru zabrane je glup do jaja... Pa koja je svrha te zabrane i kome ce oni naneti stetu tom zabranom i sta oni rade za razvoj bb??? Ubijaju ljude u pojam...  Retardi... A svi dobro znaju sta se radi na takmicenjima i kako se nasi ljudi spremaju...

Da li ti znas uopste sta pricas!!!!???? Koja zabrana?! Srbija vise nije mediteranska zemlja od kada se CG odvojila!!! Pitanje je samo da li ce dozvoliti ucesce takmicara iz Srbije jos ove godine kao i u svim drugim sportovima ili ne!!!
Najbitnije je da si ti brze bolje izneo svoj komentar iako ne znas o cemu se radi! :evil:

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: PRVENSTVO MEDITERANA U ZAGREBU!!!!!
« Odgovor #14 poslato: Avgust 08, 2006, 11:03:11 pre podne »
Ja se izvinjavam mislio sam na zabranu koju je dobio nas savez... Za sva inter. takmicenja...