Septembar 19, 2024, 05:19:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Trening + Ishrana (+Suplementi)  (Pročitano 10173 puta)

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Trening + Ishrana (+Suplementi)
« Odgovor #30 poslato: Jul 21, 2010, 07:54:50 posle podne »
pazi za sad nem pare za AK uzimam glut i protein jel ima koristi od toga rezima unosenja ?

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Trening + Ishrana (+Suplementi)
« Odgovor #31 poslato: Jul 21, 2010, 08:06:11 posle podne »
bolje kvalitetniji bcaa znaci ULT ili DYM
naravno jedan plus je ako imas i glutamin..opet bolje kvaliteniji da uzmes
Aha, pa ok, uzecu Ult. ili Dym.
Mislio sam da je mozda bolje malo loshiji kvalitet ali da unosim do 30g dnevno, posto cu sa Ult i Dym biti ogranichen na 15g dnevno..Al eto sta da se radi, nadam se da ce i tih 15g dnevno imati nekog efekta uz kreatin,protein,dex i sredjenu ishranu ;)
Za sad samo BCAA, ogranichen sam na 100e za supse za mjesec dana, ovaj put ce uz BCAA preci malo tu stotku al jbga sta da se radi izvukao sam maximum :)

Hvala Naturalni :)

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Trening + Ishrana (+Suplementi)
« Odgovor #32 poslato: Avgust 02, 2010, 11:46:23 pre podne »
Evo skoro 2 nedelje sam koristio Whey i Kreatin Monohydrat, i u poslednjih nedelju dana dodao BCAA i Glutamin..
Jutros sam poslije nuzde primijetio u WC sholji kao mrvice, bukvalno je izgledalo kao da sam prosuo malu dozu kreatina u mokracu.
U subotu i nedelju nisam nista koristio. Za vikend sam bio na moru, losha ishrana,malo alkohola itd.. ima li to kakav uticaj?

Kako god, zna li ko ishta o ovome?

Provjericu jos jednom pa cu da potvrdim je li tako, jer sam jutros ovo primijetio nakon sto sam povukao vodu pa mi chudno kako se zadrzalo.
« Poslednja izmena: Avgust 02, 2010, 12:05:48 posle podne FGeR »