Septembar 20, 2024, 02:12:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg  (Pročitano 8732 puta)

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« poslato: Jul 15, 2010, 04:22:29 posle podne »
Prvo da se predstavim pa onda da postavim pitanje,ako nije problem?Ja sam Kosta imam 26 god i od skora sam usao u ove vode.E sad uzeo sam ovaj geiner jer na mojih 1.82 cm imam nekih 70-ak kg pa se pitam kako ga treba uzimati.Imao sam s njim jednu nus pojavu,sad mozda nije do njega mozda i mleko nesto nije bilo u redu.Ali kad sam prvi put razmutio 100gr ovog geijnera sa 300gr mleka nekako sam proso sa malom mucninom.Medjutim drugi put je bio koban isturio sam creva od povracanja.pa se pitam mozda sto pre toga nisam koristio ovakve preparate mozda treba da smanjim unos da stavim malo manje geijnera.Pomoc!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #1 poslato: Jul 15, 2010, 04:46:55 posle podne »
PRvu gresku si napravio sto si uopste uzeo gainer...

Nisam siguran, ali mozda postoji mogucnost da ti je preslatko pa da zao povracas.

Da nisi alergican na neki od sastojaka u gaineru?

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #2 poslato: Jul 15, 2010, 05:07:35 posle podne »
Kako podnosis laktozu?
Da li si ranije imao ikakvih smetnji kad pijes samo mlijeko?
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #3 poslato: Jul 15, 2010, 05:46:16 posle podne »
Nikad do sad nisam imao problema kad pijem mleko,e sad sto se tice toga da mi je bilo preslatko i jeste i hvatala me mucnina jos dok ga pijem.Medjutim ovaj lik u teretani sto mi je dao taj preparat reko mi je da stavljam samo 3-4 supene kasike, a ja sam stavio 100 gr kao sto pise u upustvu.Mozda je to previse za mene.E danas sam smanjio i stavio kao sto mi je on reko i popio sa vodom i evo hvala bogu nema nista.Nastavicu pa cu da vidim,e i neko rece da sam napravio gresku sto sam uzeo gejner .Zasto pa zar meni ne treba gejner bas sam mrsav za moju visinu?

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #4 poslato: Jul 15, 2010, 05:53:58 posle podne »
Bolje bi bilo da si uzeo  whey,dex i malto, a ne taj gejner koji je pun secera i tko zna koliko sadrzi proteina na jednu mjeru.

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #5 poslato: Jul 15, 2010, 06:06:33 posle podne »
Pa kroz jednu meru kolko sam ja procitao unosi se 40 gr proteina,pa pokusavao sam ranije i sa Wheyom haha ali nista.Nije dao nikakve rezultate.Neznam sta je to Mlato?E i pored ovoga koristim kreatin ultimate monohidrat,ali ne biva masa nece pa nece,a ubih se od jela?I opet nista.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #6 poslato: Jul 15, 2010, 08:19:35 posle podne »
Bolje da si uzeo mesa i jaja,krompira i rize!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #7 poslato: Jul 15, 2010, 08:39:06 posle podne »
E sad si me ubio nacisto,pa ja na vazduhu ne zivim!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #8 poslato: Jul 15, 2010, 09:05:20 posle podne »
Napisi kako se ubijas od jele,kako jedes?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže kostavr

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #9 poslato: Jul 15, 2010, 09:49:53 posle podne »
Pa ujutru kad ustanem pojedem vise od pola hleba znaci ceo hlebi sta ima u frizideru ali uglavnom tunjevinu jednu konzervu one od 170 gr.I uz to sve pojedem 100 gr sira i ponekad salamu neku dodam uz sve to.Pa posle izmedju rucka i i dorucka pojedem 3-4 banane neku jabuku.Pa za rucak uzmem nekad belo meso nikad nisam ispod 200 gr,ili svinjsko moze i telece ne biram.naravno uz sve to ubijem jedan hleb,pa neka salatica.Pa posle rucka cepam slatko kolace,neznam ni ja sam sta vise sta ne pojedem.I za veceru Isprzim 6-7 komada jaja i cepam i tu skoro jedan hleb ode.I da ne zaboravim uz sve ovo dodam svakog dana obavezno pirinac 200 gr .E to je to odprilike.I naravno uz to koristim i neke od preparata ranije sam kao sto sam reko koristio Whey,kreatin,glutamin.Ali nema pomoci.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #10 poslato: Jul 15, 2010, 10:07:56 posle podne »
Pa ujutru kad ustanem pojedem vise od pola hleba znaci ceo hlebi sta ima u frizideru ali uglavnom tunjevinu jednu konzervu one od 170 gr.I uz to sve pojedem 100 gr sira i ponekad salamu neku dodam uz sve to.Pa posle izmedju rucka i i dorucka pojedem 3-4 banane neku jabuku.Pa za rucak uzmem nekad belo meso nikad nisam ispod 200 gr,ili svinjsko moze i telece ne biram.naravno uz sve to ubijem jedan hleb,pa neka salatica.Pa posle rucka cepam slatko kolace,neznam ni ja sam sta vise sta ne pojedem.I za veceru Isprzim 6-7 komada jaja i cepam i tu skoro jedan hleb ode.I da ne zaboravim uz sve ovo dodam svakog dana obavezno pirinac 200 gr .E to je to odprilike.I naravno uz to koristim i neke od preparata ranije sam kao sto sam reko koristio Whey,kreatin,glutamin.Ali nema pomoci.
stvarno nema pomoci....uzas

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #11 poslato: Jul 15, 2010, 10:08:11 posle podne »
Mani se hleba sine. Drugo, gejner pij fino, ko normalan svet, sa vodom. Unosi kvalitetne UH i procitaj podforum o ishrani, probaj da sastavis neki jelovnik, jer ovo sto radis je katastrofa.

Van mreže Gringo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #12 poslato: Jul 15, 2010, 10:32:00 posle podne »
SMEĆE SMEĆE SMEĆE SMEĆE SMEĆE

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #13 poslato: Jul 15, 2010, 11:04:00 posle podne »
Sta ce ti toliko hljeba boze sacuvaj,


mi svi ludi sto pisemo malim slovima ???
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže casperbgd

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: BIOTECH Nitro Gain 2.5kg
« Odgovor #14 poslato: Jul 15, 2010, 11:06:06 posle podne »
hahahaha, cisto sumnjam da ti jedes sve to, a i ako jedes to je strasno. :)