Oktobar 07, 2024, 04:14:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.978 članova - Poslednji član: JessieTwent
X3MShop banner

Autor Tema: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!  (Pročitano 12245 puta)

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #15 poslato: Jun 16, 2011, 01:15:35 posle podne »
radio jedan dan i zajebi
@pirate mnogi su zasnovali porodicu i imali su sve na pocetku a sad nemaju nista pa su presli na virsle i salame

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #16 poslato: Jun 16, 2011, 03:21:53 posle podne »
Baš me interesuje šta bi jeli,dobiješ 35000din platu,platiš sve dažbine,a gde je ostatak porodice deca i supruga koja neće moći da se zaposli za još 17 miliona godina.....LAKO JE TATINIM I MAMINIM SINOVIMA

Nemas uslove, nemoj da pravis decu. Prosto ko pasulj. A ovi sto se kote, pa posle mole za pomoc...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #17 poslato: Jun 16, 2011, 03:33:54 posle podne »
A zamisli imas decu, ti i zena imate ok poslove. Dodje kriza, zena ostane bez posla, ti dobijas neku sicu. Treba skolovati decu, ishraniti ih itd.

Ko da ste na drugoj planeti -.-
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #18 poslato: Jun 16, 2011, 04:36:12 posle podne »
Vecini se to i desilo...mada ne razumijem ove sto imaju po 7-8 djece, da me ne shvati neko pogresno volim i ja djecu i nadam se da cu imati, ali 2-3 i to je to...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #19 poslato: Jun 16, 2011, 04:41:42 posle podne »
Znas kako se kaze...sex je zabava siromasnih.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #20 poslato: Jun 16, 2011, 04:51:23 posle podne »
Baš me interesuje šta bi jeli,dobiješ 35000din platu,platiš sve dažbine,a gde je ostatak porodice deca i supruga koja neće moći da se zaposli za još 17 miliona godina.....LAKO JE TATINIM I MAMINIM SINOVIMA
u tom slucaju ces jesti to! osecam veliku tenziju u ovom komentaru,ne znam da li si ti mozda u slicnoj situaciji...
onaj koji je napisao tekst o kobajama i virslama ,je skroz u pravu i to je tesko smece ,bas kao i fast food i ostala brza hrana. i taj koji je to napisao je samo preventivno rekao da je stetna i da bi se trebalo kloniti od nje ali neces umreti ako je uneses PONEKAD. sve ima svoju cenu. imas pare - imas zivot. nemas pare - tezak zivot. a o ovima sto prave copor dece necu ni da komentarise,to su zatucani i ekstra nisko obrazovani ljudi.
Jedi Master

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #21 poslato: Jun 16, 2011, 05:08:59 posle podne »
A zamisli imas decu, ti i zena imate ok poslove. Dodje kriza, zena ostane bez posla, ti dobijas neku sicu. Treba skolovati decu, ishraniti ih itd.

Ko da ste na drugoj planeti -.-

Pretpostavio sam da ce neko i na ovo da pomisli. A jel ne mislis mozda da i o tome treba razmisljati, osigurati se i za gubitak posla? Pa ako onda imas kako da prezivis kad dobijes otkaz, ti pravi decu.

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #22 poslato: Jun 16, 2011, 05:11:19 posle podne »
lako je pricati ko nema decu i moze da sernja ovde do sutra
otisla tema u drugi pravac

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #23 poslato: Jun 16, 2011, 05:34:20 posle podne »
A zamisli imas decu, ti i zena imate ok poslove. Dodje kriza, zena ostane bez posla, ti dobijas neku sicu. Treba skolovati decu, ishraniti ih itd.

Ko da ste na drugoj planeti -.-

Pretpostavio sam da ce neko i na ovo da pomisli. A jel ne mislis mozda da i o tome treba razmisljati, osigurati se i za gubitak posla? Pa ako onda imas kako da prezivis kad dobijes otkaz, ti pravi decu.

Pa ljudi misle o tome, osiguraju se...rade i budu uspesni. E a onda dodje svetska ekonomska kriza koju nisi mogao da planiras bas lako. Al da se ne lazemo...BB nije sport za siromasne
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #24 poslato: Jun 16, 2011, 06:01:00 posle podne »
Znas kako se kaze...sex je zabava siromasnih.
Ljubav je izmislio siromah da bi imao redovno pi*ke.
-ima i ta varijanta

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #25 poslato: Jun 16, 2011, 06:14:59 posle podne »
Dajte ljudi malo  razmislite koliko kosta kilo virsli a koliko pileceg belog!!! Virsle i slicna sranja SU SKUPLJI jbt!!!! Totalno je druga stvar sto "normalan" narod nema muda malo da zategne kais pa da barem svaki drugi dan jede isto,nego mora jedan dan pasulj,drugi sarma,treci sunka...e to je problem.

35 iljada,pa ako racunamo da prosecna osoba unese 2iljade kcal dnevno,apsolutno se moze proci sa "zdravijom" ishranom a ne zabadati nos u splacine i "ukusnije" varijante,e to tvrdim.


p.s. mislim mene licno nervira kada mi kazu nesto tipa' E pa brate nemam ja ko ti 300jevra na hranu" Al jbt ja treniram dvaput dnevno,imam 110 kila,cilj mi je da povecam misice,unosim duplo vise od normalnih ljudi hrane...ne treba prosecan covek sa kancelarijskim poslom koji fakticki nema fiizcke aktivnosti da zdere 300gr proteina ili pola kile pirinca.250gr mesa dnevno,200gr pirinca,par kasika maslinovog uz malo salate i eto za prosecnog coveka...pa jel to izadje 30 iljada mesecno jebem mu leba??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Spartak

  • Gost
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #26 poslato: Jun 16, 2011, 06:46:34 posle podne »
ma brate ne vrijedi pricat.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #27 poslato: Jun 16, 2011, 06:49:55 posle podne »
ma znam,mislim kad devojci svojoj ne mogu da objasnim onda jbg.Nema se para,al se jedu lazanje,cevapi i strudle...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #28 poslato: Jun 16, 2011, 07:13:40 posle podne »
Ima jos jedan problem. Ljudi ne umeju da kuvaju tako da su virsle/pastete itd najbrzi nacin da se dodje do dorucka/vecere.

Ima dosta vegeterijanskih jela koja ljudi mogu da pojedu za rucak i da budu siti ali niko to ovde ne bi jeo zato sto je to bez mesa. Sta je tesko...400g graska, luk, sargarepa, kockica od supe i imas potaz za rucak. Ako hoces isprzis uz to i 2 snicle i razbio si se.

Nama je generalno kultura ishrane vrlo ogranicena
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.618
Odg: Pažnja, pažnja: Salame, kobasice i viršle izazivaju rak!
« Odgovor #29 poslato: Jun 16, 2011, 07:29:49 posle podne »
@Pocetnik993

a ti imas dece a ? :) 

ne generalno sto se tice hrane , zdrava hrana nije toliko skupa(pogotovo ako govorimo o normalnim kolicinama) e sad stvar je u tome sto se oko nje treba mnogo vise cimati da se spremi , takodje da je monotono jbg jeste, ali ne moze hrana da ti bude predmet uzivanja , ako u tome neko nalazi lek za raspolozenje ili sta vec onda stvarno ima problem... ok je nekad pojesti ukusno za svoju dusu sto bi rekli , ali sto kaze Filip odvaljivati se stalno od lazanja , cevapa , kolaca, palacinki , pivo i ostale zajebancije to je cista stvar hedonizma...