Jul 05, 2024, 05:48:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Surutka i mleko????  (Pročitano 4330 puta)

Van mreže mvp_032

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Surutka i mleko????
« poslato: Jul 11, 2010, 04:54:32 posle podne »
Mozda je cesto puta postavljano pitanje ali me zanima da li konzumiranje surutke u prahu moze koristiti prilikom dobijanja misicne mase, i to kolko je COKOLADNO mleko korisno posto sam cuo da je najbolje za posle treninga???

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Surutka i mleko????
« Odgovor #1 poslato: Jul 11, 2010, 04:58:14 posle podne »
Ne i ne
citaj forum i ukapiraces koliko je dubre  i cokoladno mleko i surutka
For me , life is continously being hungry.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Surutka i mleko????
« Odgovor #2 poslato: Jul 11, 2010, 05:02:39 posle podne »
napravi sejk od pet kasika surutke , pola litre cokoladnog, 3 celih jaja , plazme naravno i meda , banane ako ti nije dovoljno slatko dodaj jos malo secera , nece da skodi ... i zovi obavezno vodoinstalatera da ti promeni wc solju , trebace ti nova ....  :)

citaj forum i ne slusaj dzabu strucnjake ...

Van mreže mvp_032

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Surutka i mleko????
« Odgovor #3 poslato: Jul 11, 2010, 05:12:20 posle podne »
Znaci ne valja...?!?!? :) pa trazim po forumu al treba mi jelovnik koji nece mnogo da odudara od obicnog jer nemam bas mnogo vremena , i da ne udara mnogo po dzepu...od junk food-a sam se odvikao kao i od slatkisa,sokova... to mi nije problem. znaci nekih par osnovnih stvari koje treba da uzimam...jer ne bacam poentu samo na BB...vec mi je u kombinaciji malo jaca kondiciona priprema,povecavanje odraza itd...i stvarno nisam upoznat sa ovim rezimima ishrane...tako da mi je svaka pomoc dobrodosla...hvala unapred...

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Surutka i mleko????
« Odgovor #4 poslato: Jul 11, 2010, 05:42:26 posle podne »
Mozda je cesto puta postavljano pitanje ali me zanima da li konzumiranje surutke u prahu moze koristiti prilikom dobijanja misicne mase, i to kolko je COKOLADNO mleko korisno posto sam cuo da je najbolje za posle treninga???

drugar tesko da ces od surutke napredovati u misicnoj masi,nisam neki strucnjak,ali tesko...
ako vec gledas da ishrana ne udara mnogo po dzepu gde se uvati za cok. mleko...
umesto 4 ta cokoladna mleka uzmi kg pileceg belog,moj savet...
samo klopaj,citaj forum,treniraj i bice sve ok...

napravi sejk od pet kasika surutke , pola litre cokoladnog, 3 celih jaja , plazme naravno i meda , banane ako ti nije dovoljno slatko dodaj jos malo secera , nece da skodi ... i zovi obavezno vodoinstalatera da ti promeni wc solju , trebace ti nova ....  :)

citaj forum i ne slusaj dzabu strucnjake ...

pirat jel nece ovaj sejk,naravno ako svaki dan konzumira,da mu navuce nepotrebno salo... ???


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Surutka i mleko????
« Odgovor #5 poslato: Jul 11, 2010, 05:45:25 posle podne »
napravi sejk od pet kasika surutke , pola litre cokoladnog, 3 celih jaja , plazme naravno i meda , banane ako ti nije dovoljno slatko dodaj jos malo secera , nece da skodi ... i zovi obavezno vodoinstalatera da ti promeni wc solju , trebace ti nova ....  :)

citaj forum i ne slusaj dzabu strucnjake ...

pirat jel nece ovaj sejk,naravno ako svaki dan konzumira,da mu navuce nepotrebno salo... ???

 :D  :D zeza ga Nenade  :D
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže mvp_032

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Surutka i mleko????
« Odgovor #6 poslato: Jul 11, 2010, 05:50:19 posle podne »
Jesu OK tunjevina,jogurt,jaja,kikiriki(cuo da ima proteina),bademi,...voce i povrce i neogr. kolicinama???

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Surutka i mleko????
« Odgovor #7 poslato: Jul 11, 2010, 05:54:25 posle podne »
"...... i zovi obavezno vodoinstalatera da ti promeni wc solju , trebace ti nova ....  .."
x2 ;D

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Surutka i mleko????
« Odgovor #8 poslato: Jul 11, 2010, 05:56:38 posle podne »
napravi sejk od pet kasika surutke , pola litre cokoladnog, 3 celih jaja , plazme naravno i meda , banane ako ti nije dovoljno slatko dodaj jos malo secera , nece da skodi ... i zovi obavezno vodoinstalatera da ti promeni wc solju , trebace ti nova ....  :)

citaj forum i ne slusaj dzabu strucnjake ...

pirat jel nece ovaj sejk,naravno ako svaki dan konzumira,da mu navuce nepotrebno salo... ???

 :D  :D zeza ga Nenade  :D

a brate sad sam ustao,slogiran sam sav :D :D :D izvinjavam se na glupavom pitanju... :D :D :D


Jesu OK tunjevina,jogurt,jaja,kikiriki(cuo da ima proteina),bademi,...voce i povrce i neogr. kolicinama???

da,al moras da razgranicis sta je od toga sta,u kojim delovima dana i u kojim obrocima ti je potrebno........mislim da ne serem sad mozda i znas...


                               www.fitnessclubvladica.com