Septembar 17, 2024, 04:38:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: potisak s cela Z-W stangom  (Pročitano 7055 puta)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Re: potisak s cela Z-W stangom
« Odgovor #15 poslato: Jul 15, 2006, 10:30:49 pre podne »
znas sta, dosta mi njih kaze da napravim pauzu, i shvatam ja da bi to bilo najbolje. sad jos malo pa palim na more pa moram da cepam jos malo, al posle 10 dana nema nikakvog opterecenja, valjda kad se vratim bice bolje. A kako to da se ti nisi oporavio, i jel si bio kod doktora?

i samo me zanima, posto vidim da si imao bukvalno isti problem, kako to da u prvoj seriji kad se radi boli bez obzira na koju kilazu stavim, a da posle i ne boli toliko?

zato ja povecavam posle, jer vidim da mogu, al kazes da ni to ne radim znaci... ajde onda da se drzim toga, hvala ti.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: potisak s cela Z-W stangom
« Odgovor #16 poslato: Jul 16, 2006, 03:03:03 posle podne »
Predpostavljam da je zato sto se taj deo zagreje posle odredjenog broja serija i tada nista ne osecas. Ja sam tako radio i posle svakog treninga mi je bilo sve gore. Kod doktora nisam isao jer predpostavljam da bi mi rekao da batalim treninge neko vreme... Mislim da problem nastaje kada se rade vezbe od tri do sest ponavljanja. Mislim da je to najveca greska koju ljudi skloni povredama mogu da naprave!

Zoka

  • Gost
Re: potisak s cela Z-W stangom
« Odgovor #17 poslato: Jul 18, 2006, 06:29:56 pre podne »
..

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: potisak s cela Z-W stangom
« Odgovor #18 poslato: Jul 18, 2006, 07:10:50 pre podne »
Mislim da potisku sa cela nema ravne vezbe, ali zato laktovi... :?
Ja nisam mogao ni jednu vezbu sem sajle da radim, boli oci ispadaju! Samo ja sam forsirao Dorianovu skolu do god nisam upropastio pola zglobova, tetiva, iskidao sam sve zivo, sve dok nisam promenio teretanu... :D  Sada ispod 10 ponavljanja ne radim nista. Triceps mi se polako vraca, jedino sto nikako da me prodje pripoj na bicepsu, u donjem delu... Deset ponavljanja je majka!!!

Zoka

  • Gost
Re: potisak s cela Z-W stangom
« Odgovor #19 poslato: Jul 18, 2006, 07:14:54 pre podne »
..

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: potisak s cela Z-W stangom
« Odgovor #20 poslato: Jul 18, 2006, 07:21:30 pre podne »
Jeste, jako je dobar. Ja sam ga ranije uvek radio i meni se prilicno priblizio ravnom. Bez obzira na sve mislim da ozbiljnijeg napredka bez potiska sa cela nema. Mozda je predrasuda i ja je gajim zato sto sam potisak sa cela radio bas puno, tada mi je triceps bio odlican, kada su krenule povrede i kada sam krenuo da radim samo sajle, uski i propadanja... cini mi se da mi triceps stagnira ili napreduje neznatno. Mada sam imao disproporciju triceps-biceps, a ruka je ruzna kada je triceps mnogo jaci, pa mi to i nije lose palo...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: potisak s cela Z-W stangom
« Odgovor #21 poslato: Jul 18, 2006, 09:27:08 pre podne »
Probajte triceps ne kosoj klupi(malo ostriji nagib nego kad se radi kosi bench) nadlaktice su pod 90 stepeni u odnosu na pod(kao i na ravnoj klupi,samo sto je sada telo pod nagibom)...extra vezba,Milos je takodje predlaze na svom dvd-u :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: potisak s cela Z-W stangom
« Odgovor #22 poslato: Jul 18, 2006, 09:50:46 pre podne »
Probao sam. Olicna je vezba i manji je pritisak na lakat...