Septembar 20, 2024, 12:39:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Napred u masi  (Pročitano 3556 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Napred u masi
« poslato: Jun 28, 2010, 12:24:20 pre podne »
Ovde se cilja na to sta treba dalje kada nema napredka u izgledu? Da li napredak dolazi sa povecanjem tezina? Vec sredjenom ishranom, koja bi bila pojacana? Promena treninga? Naravno, bez steroida. Molim iskusnije za savet, ja trenutno vezbam neke 2 godine, i jednostavno, obimi su isti. Hvala.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Napred u masi
« Odgovor #1 poslato: Jun 28, 2010, 12:45:54 pre podne »
Pa negde gresis..U ishrani verovatno, nacinu treniranja (split,vezbe,tempo,odmor,koncept treninga), odmor, supsi ?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Napred u masi
« Odgovor #2 poslato: Jun 28, 2010, 11:07:20 pre podne »
Malo cu oduziti, jer zelim da budem precizan.

Visina 175, tezina oko 75kg
Ishrana:
1. 50g ovsenih + 5 jaja + jogurt 0,2ml jogurt 0%masti
2. 100g ovsenih + 6 jaja + 100g ella + 0,2ml jogurt
3. krompir/pirinac/pasta + 150g mesa
4. isto kao br.4 + saka badema/lesnika
5.  konzerva tune + 150g ella + salata
6. isto kao br.6

Trening je jedna vezba - jedan dan. Treniram obicno 5 puta nedeljno, sreda i nedelje kao odmor. Pravilan rad znam, broj ponavljanja menjam, pokusam da stalno unesem druge vezbe.
Supse ne koristim iz par razloga. Prvi je to sto vezbam kod kuce (imam gotovo sve sto mi je potrebno, slobodne tegove, benc klupu, stalke, olimpijsku sipku, preko 100kg, vratilo...) i jedem odma posle vezbanja.
Drugi je to sto ja mogu da jedem vise od cele moje porodice, tako da mi treba nesto sto ce mi zatvoriti bar malo apetit.
I treci je, jer je moj burazer imao problema posle koriscenja wheya o kojima se uopste ne prica, sto i nije toliko bitno ( i ne, nism od onih protivnika suplemenata, znam dobro sta su suplementi, jednostavno njemu se desilo nesto sto nije vredno vezbanja ).
Ne znam sta jos da dodam.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Napred u masi
« Odgovor #3 poslato: Jun 28, 2010, 11:52:38 pre podne »
a sta mu se to desilo o cemu se ne prica ?

cisto pitam zato sto ja imam lika u teretani koji je odradio kuru sa dekom i naposimom zato sto nije informisan i uradio je sve na prvu, pa sada izgleda kao balon vode , i kada ga neko pita sta se desilo on kaze ma navuko sam vodu od wheya .. zbog toga pitam da nije jos neki mit koji se samo nekim ljudima desava :)))
« Poslednja izmena: Jun 28, 2010, 11:54:17 pre podne Nenad018 »
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Gluteus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Napred u masi
« Odgovor #4 poslato: Jun 28, 2010, 11:54:00 pre podne »

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Napred u masi
« Odgovor #5 poslato: Jun 28, 2010, 04:59:44 posle podne »
Hvala za link, obraticu paznju jos vise. A burazer ima problema sa erekcijom, i on misli da je od wheya, jer je problem poceo kad i uzimanje wheya. Nema nikakvih drugi problema, ima savrseno zdrav zivot. A ne ocekujem da neko o tome prica na forumu, jer jedostavno je stid o tome pricati...

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Napred u masi
« Odgovor #6 poslato: Jun 28, 2010, 05:13:38 posle podne »
Hvala za link, obraticu paznju jos vise. A burazer ima problema sa erekcijom, i on misli da je od wheya, jer je problem poceo kad i uzimanje wheya. Nema nikakvih drugi problema, ima savrseno zdrav zivot. A ne ocekujem da neko o tome prica na forumu, jer jedostavno je stid o tome pricati...

Bolje izbrisi ovo pre nego sto neko vidi xD

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Napred u masi
« Odgovor #7 poslato: Jun 28, 2010, 05:54:04 posle podne »
Hvala za link, obraticu paznju jos vise. A burazer ima problema sa erekcijom, i on misli da je od wheya, jer je problem poceo kad i uzimanje wheya. Nema nikakvih drugi problema, ima savrseno zdrav zivot. A ne ocekujem da neko o tome prica na forumu, jer jedostavno je stid o tome pricati...

Kao sto sam i mislio .....
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Napred u masi
« Odgovor #8 poslato: Jun 28, 2010, 06:17:14 posle podne »
moze od wheya da se ostane sterilan...
Beat the genetics!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Napred u masi
« Odgovor #9 poslato: Jun 28, 2010, 11:27:48 posle podne »
Hvala za link, obraticu paznju jos vise. A burazer ima problema sa erekcijom, i on misli da je od wheya, jer je problem poceo kad i uzimanje wheya. Nema nikakvih drugi problema, ima savrseno zdrav zivot. A ne ocekujem da neko o tome prica na forumu, jer jedostavno je stid o tome pricati...
Pitaj Naturalnog,on dugi niz godina pije whey :D :)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Napred u masi
« Odgovor #10 poslato: Jun 28, 2010, 11:51:14 posle podne »
Meni od wheya opala kosa i zubi :( nije whey za igru

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Napred u masi
« Odgovor #11 poslato: Jun 29, 2010, 12:15:38 pre podne »
ishrana je ok...

sta mislis da ti pokusas da malo promijenis split,..a samim tim i frekvenciju treninga.
Npr pon i uto treniras, srijeda odmor, cet. i pet. treniras. vikend odmor...  moguce da ti fali odmora.

Analiziraj malo svoj trening, jeli moguce da s volumenom pretjerujes..jer znam da mnogi koj tako rade, pertjeruju u volumenu, zato sto treniraju svaku skupinu ''samo jednom'' semicno.

i svakako obrati paznju na tempo, posebno ekscentricnio dio ponavljanja,..jer mnogi prelete seriju od 10-12 ponavljanja za 10-ak sekundi ...
Jer sumnjam da je do ishrane, niti si visok niti si tezak, ovo mi se cini sasvim ok sto jedes... zato malo ostatak analiziraj
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Napred u masi
« Odgovor #12 poslato: Jun 29, 2010, 12:54:03 pre podne »
Ok, momci, zbog otoga sam i rekao da se o tome nece pricati. To je periferna stvar sad, a svi ste se uvatili za to. Ostalima hvala na savetima, pokusacu sa izmenama u treningu.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Napred u masi
« Odgovor #13 poslato: Jun 29, 2010, 09:14:26 pre podne »
Aj sta sam sve cuo da moze biti od wheya, ali da mu utice na sexualnu (ne)moc... :D :D :D

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Napred u masi
« Odgovor #14 poslato: Jun 29, 2010, 09:38:28 pre podne »
Ok, momci, zbog otoga sam i rekao da se o tome nece pricati. To je periferna stvar sad, a svi ste se uvatili za to. .
Moramo zato sto ce on negde ici i pricati te gluposti.To je posledica nekog drugog problema,a ne koriscenja wheya sigurno.Uostalom,svi mi na forumu koristimo whey,neki duze neki krace,i niko nema nikakvih problema.