Septembar 23, 2024, 08:28:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor napokon u kavezu  (Pročitano 12774 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #60 poslato: Jul 07, 2010, 12:24:14 pre podne »
sta fedor ima od toga sto gubi,nista..covek je zaradio pare..samo tim gubi legacy..uvek postoji prvi put za sve...pre se cupao jer se oznoji i lakse mu se bude iscupati.a sada ga je werdum zakljucao vrat i ruku,cak i da se hteo cupati nije mogao zato sto bi werdum odma presao na arm bar!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #61 poslato: Jul 07, 2010, 08:34:04 pre podne »
Sta ima od toga ??? Pa ima pare, mnogo mnogo para ako se kladio na drugog, mnogo vise para nego sto je dobio za taj mec. Cela poenta price je da Feodr nikad tako olako ne upada u  polugu, a sad je upadao vise puta, on se dvaput izvukao a treci put mislim nije, samo sam jednom gledao mec nisam imao zivaca da ga gledam ponovo :)

Spartak

  • Gost
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #62 poslato: Jul 07, 2010, 12:10:39 posle podne »
pa onda je i  carwin vs lesnar namjesten mec

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #63 poslato: Jul 07, 2010, 01:49:42 posle podne »
400000 je dobio fedor,ne verujem da je on takav covek da bi namestao i gubio sve sto je do sada stekao!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #64 poslato: Jul 07, 2010, 01:56:48 posle podne »
O cemu vi? Oo

Covek ima para da otvori ovako nesto i sad ce da namesta mec? Oo







I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #65 poslato: Jul 07, 2010, 01:59:27 posle podne »
ljudi, i on je covek :) sto ne bi mogao da izgubi :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #66 poslato: Jul 07, 2010, 05:44:57 posle podne »
Ljudi nisam paranoik po prirodi, i ne verujem u teorije zavere. Ali sam ubedjen da je ovaj mec namesten. Jaka kvota bila na ovog drugog verovatno se i Fedor kladio na njega :) Gde on da upada tri puta u polugu ma daj bre izvuce se jednom pa ponovo upadne jos jednom pa ponovo......smesno mogli su malo bolje da nemeste ovo je bas ocigledno :P
jeste. i obaminoj babi su platili da umre bas kad su izbori bili.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #67 poslato: Jul 07, 2010, 05:47:46 posle podne »
jeste. i obaminoj babi su platili da umre bas kad su izbori bili.

Hhahahaha  ;D :D
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #68 poslato: Jul 07, 2010, 08:48:00 posle podne »
Ljudi nisam paranoik po prirodi, i ne verujem u teorije zavere. Ali sam ubedjen da je ovaj mec namesten. Jaka kvota bila na ovog drugog verovatno se i Fedor kladio na njega :) Gde on da upada tri puta u polugu ma daj bre izvuce se jednom pa ponovo upadne jos jednom pa ponovo......smesno mogli su malo bolje da nemeste ovo je bas ocigledno :P
jeste. i obaminoj babi su platili da umre bas kad su izbori bili.
Zemljace svako ima pravo na svoje misljenje, ovo ironicno podjebavanje ti nije bas na mestu........ovo nije samo moje misljenje, dosta drugih ljudi koji stalno prate Fedora misle isto....tako da ako nemas neki razumniji argument ne vidim nikakvu potrebu za tako debilnim komentarima....

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #69 poslato: Jul 07, 2010, 09:31:11 posle podne »
Ljudi nisam paranoik po prirodi, i ne verujem u teorije zavere. Ali sam ubedjen da je ovaj mec namesten. Jaka kvota bila na ovog drugog verovatno se i Fedor kladio na njega :) Gde on da upada tri puta u polugu ma daj bre izvuce se jednom pa ponovo upadne jos jednom pa ponovo......smesno mogli su malo bolje da nemeste ovo je bas ocigledno :P
jeste. i obaminoj babi su platili da umre bas kad su izbori bili.
Zemljace svako ima pravo na svoje misljenje, ovo ironicno podjebavanje ti nije bas na mestu........ovo nije samo moje misljenje, dosta drugih ljudi koji stalno prate Fedora misle isto....tako da ako nemas neki razumniji argument ne vidim nikakvu potrebu za tako debilnim komentarima....

Opušteno Bane, zeza se čovek :)

p.s: a fora mu je VRH, čuj Obamina baba hahaha  :D
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #70 poslato: Jul 07, 2010, 11:10:40 posle podne »
Ljudi nisam paranoik po prirodi, i ne verujem u teorije zavere. Ali sam ubedjen da je ovaj mec namesten. Jaka kvota bila na ovog drugog verovatno se i Fedor kladio na njega :) Gde on da upada tri puta u polugu ma daj bre izvuce se jednom pa ponovo upadne jos jednom pa ponovo......smesno mogli su malo bolje da nemeste ovo je bas ocigledno :P
jeste. i obaminoj babi su platili da umre bas kad su izbori bili.
Zemljace svako ima pravo na svoje misljenje, ovo ironicno podjebavanje ti nije bas na mestu........ovo nije samo moje misljenje, dosta drugih ljudi koji stalno prate Fedora misle isto....tako da ako nemas neki razumniji argument ne vidim nikakvu potrebu za tako debilnim komentarima....

Opušteno Bane, zeza se čovek :)

p.s: a fora mu je VRH, čuj Obamina baba hahaha  :D
U pravu si tezak dan danas  bio sorry :):):):):)

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Fedor napokon u kavezu
« Odgovor #71 poslato: Jul 08, 2010, 02:13:17 posle podne »
rilaks druze :)
vidi, ne verujem da bi za bilo koje pare fedor iscenirao gubitak.  da mu je do novca, mogao bi da gubi ili dobija meceve kod dane.
ima jos kojekakvih misljenja, na primer da je namerno izgubio kako bi odradio jos revans i na taj nacin izbegao overima.
fedor je covek. ljudi padaju pa ustaju opet, to im je u prirodi.
ako si dobro gledao, videces tacno kako ga je sjebao verdum. krenuo je na polugu na ruci, a fedor je instiktivno krenuo da ruku vuce ka sebi, i ovaj ga je onda uhvatio u triangl.  verovatno je fedor sto hiljada puta bio u slicnoj poziciji na treninzima, ali verdum je trenutno borac broj jedan u parteru u svetu. pritom je prilicno visok za parterasa, i upravo su njegove dugacke nozurde odlucile o pobedniku. da je imalo nizi, tojest kraci bio, fedor bi se izvukao bez sumnje.
gubitak ko gubitak, ako je covek ko sto svi mislimo da jeste, vratice se jaci. ima 34 godine, moze jos barem 5 godina da nastupa. a da se ne lazemo, u proteklih par borbi svakako nije bio u vrhuncu forme, rekao bih da se opustio. protiv arlovskog, a protiv rodzersa pogotovo. da je neki udarac tokom bretovog gnp pogodio recimo koren nosa ili otvoreno oko, mogao je i onda da izgubi.
mozda glupo zvuci, ali poraz je dosao u pravom trenutku.