Septembar 09, 2024, 06:25:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Pomozite pocetniku  (Pročitano 4417 puta)

Van mreže OtoLeoBenHaker

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Pomozite pocetniku
« Odgovor #15 poslato: Jun 17, 2010, 07:38:41 posle podne »
pa sada ispade da je sve u klopi ... Pa i ja sam pocetnik, al ne bih sad celu klopu da promenim ... Ipak, ja pizzu mnogo volim, a sad to vishe ne moze... Nije fer .. :)
Citav svet, menja se, zashto ne bih mogao ja !

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Pomozite pocetniku
« Odgovor #16 poslato: Jun 17, 2010, 10:06:42 posle podne »
pa sada ispade da je sve u klopi ... Pa i ja sam pocetnik, al ne bih sad celu klopu da promenim ... Ipak, ja pizzu mnogo volim, a sad to vishe ne moze... Nije fer .. :)

Pa koliko si spreman da zrtvujes toliko ces i da dobijes... nije da ne mozes bez pizze i ostalog junk fuda sve je to samo navika.
Temelj ovog sporta je ishrana kada skapiras  kako i sta.. mozes da zidas spratove dalje :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Pomozite pocetniku
« Odgovor #17 poslato: Jun 20, 2010, 03:37:51 pre podne »
pa sada ispade da je sve u klopi ... Pa i ja sam pocetnik, al ne bih sad celu klopu da promenim ... Ipak, ja pizzu mnogo volim, a sad to vishe ne moze... Nije fer .. :)

ne brini se ti nista,zavoleces i ostale stvari,a te zaboraviti,sve je u glavi...
pa niko ti ne brani da jedes pizzu,al gledaj da to bude jednom u 15-20 dana ako bas ne mozes da izdrzis,mada mislim da je to glupost,ne moze se izdrzati glad,a ovo,ovo je samo prelazak na drugu vrstu hrane...BOLJU...
pocetnik takodje ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Pomozite pocetniku
« Odgovor #18 poslato: Jun 20, 2010, 08:47:41 posle podne »
pa sada ispade da je sve u klopi ... Pa i ja sam pocetnik, al ne bih sad celu klopu da promenim ... Ipak, ja pizzu mnogo volim, a sad to vishe ne moze... Nije fer .. :)
ili jesi ili nisi :D
moras da imas SNAGU VOLJE(tako nekako) ,meni kuci stoji 5 kg cokoladne torte od sestrinog rodjendana a nisam je ni lizno (u sebi kazem jaci sam od torte necu da je pojedem ) ,tako mozes da izmislim npr necu sad da jedem iako sam kvalitetno jeo dobro trenirao necu sad da se sj**em.....
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Pomozite pocetniku
« Odgovor #19 poslato: Jun 21, 2010, 12:36:46 pre podne »
ili jesi ili nisi :D
moras da imas SNAGU VOLJE(tako nekako) ,meni kuci stoji 5 kg cokoladne torte od sestrinog rodjendana a nisam je ni lizno (u sebi kazem jaci sam od torte necu da je pojedem ) ,tako mozes da izmislim npr necu sad da jedem iako sam kvalitetno jeo dobro trenirao necu sad da se sj**em.....

moj covek ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com