Septembar 19, 2024, 08:27:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 193842 puta)

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #465 poslato: Mart 25, 2013, 05:08:54 posle podne »
Ma da im Kemis patku da probaju, nije taj whey na ulici pronadjen pa da svako gura njusku u sejker. :) Ne treba se pravdati nikome, posebno ne pacijentima i to da bih se i ja prikljucio drustvu istih. Ima par ljudi sa kojima se moze pricati i to je to, ostali koji su spremni za prosvecenje mogu da se prikljuce, oni koji nisu, njihov problem. ;) Fazon je u tome sto su ljudi ljubomorni na ono sto oni nemaju, a zeleli bi da imaju pa se onda prave da to sto drugi ima nije dobro iz razloga sto oni to nemaju. Psihologija je jedno veliko cudo.
Tacno tako,bas prije 2-3 nedelje pricam sa drugom oce da pocne da trenira i rekoh oces da uzmes ne sjecam se sta je tacno bilo mislim protein,kreatin i kaze pa moze,i pita me kolko ti je to ja rekoh pa moze se srediti obadvoje za 60e,a on mi na to odgovori: makse necu ja da pijem tu hemiju.To je problem ili mi pocnu pricati kako je bolja surutka u prahu nego whey,i zdravija i da je zato koriste...gluposti kao sto je i Pedja u jednom od njegovih klipova rekao ne znaci da nesto ne radi ako to ne mozete priustiti,isto tako kao sto ja jbg eto nemam para za neki NO pa ne govorim to je sranje ne radi :)

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #466 poslato: Mart 25, 2013, 05:48:58 posle podne »
Evo sad slusam jednu osobu koja mi prica kako moram da pijem dosta vode kad pijem proteine,da mi se ne bi zadrzavali  u bubrezima...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #467 poslato: Mart 25, 2013, 05:54:39 posle podne »
Ok, treba dosta vode piti, to stoji...

Ja uvijek imam flasu od 0.75 ili 1 l iz koje tokom dana pijuckam...

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #468 poslato: Mart 25, 2013, 05:57:22 posle podne »
Ok, treba dosta vode piti, to stoji...

Ja uvijek imam flasu od 0.75 ili 1 l iz koje tokom dana pijuckam...

Pijem ja dosta vode,kao i svako ko se donekle da kazem bavi bb-om.Ali ne vidim da ako ne popijem dovoljno vode da ce mene ostati protein u bubrezima...

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #469 poslato: Mart 26, 2013, 06:59:38 posle podne »
E al' me je danas iznervirao jedan lik u busu,gledao me kao seljaka kad sam mu rekao da radim grudi zasebno,ledja zasebno...i na kraju mi kaze ne valja ti to meni je  glupo da odem u teretanu i da radim jedan misic nego radim triceps,biceps,grudi,ramena,ledja,noge...rekao mu neki tzv. istrenirani koji trenira godinama da ne valja kao da dok jedan misic radi da ti drugi odmara  :o nema vecih pacijenata nego u Pg

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #470 poslato: Mart 26, 2013, 07:21:33 posle podne »
E al' me je danas iznervirao jedan lik u busu,gledao me kao seljaka kad sam mu rekao da radim grudi zasebno,ledja zasebno...i na kraju mi kaze ne valja ti to meni je  glupo da odem u teretanu i da radim jedan misic nego radim triceps,biceps,grudi,ramena,ledja,noge...rekao mu neki tzv. istrenirani koji trenira godinama da ne valja kao da dok jedan misic radi da ti drugi odmara  :o nema vecih pacijenata nego u Pg

Previše se ti ovim glupostima opterećuješ.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #471 poslato: Mart 26, 2013, 10:55:31 posle podne »
E al' me je danas iznervirao jedan lik u busu,gledao me kao seljaka kad sam mu rekao da radim grudi zasebno,ledja zasebno...i na kraju mi kaze ne valja ti to meni je  glupo da odem u teretanu i da radim jedan misic nego radim triceps,biceps,grudi,ramena,ledja,noge...rekao mu neki tzv. istrenirani koji trenira godinama da ne valja kao da dok jedan misic radi da ti drugi odmara  :o nema vecih pacijenata nego u Pg

Previše se ti ovim glupostima opterećuješ.

I ja mislim tako , iskuliraj brate i uzivaj :D !
Kad bi svi sve krenuli da pricamo sta smo sve culi tema bi imala 3000 strana , a ne 30  ;D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #472 poslato: Mart 27, 2013, 01:31:58 posle podne »
E al' me je danas iznervirao jedan lik u busu,gledao me kao seljaka kad sam mu rekao da radim grudi zasebno,ledja zasebno...i na kraju mi kaze ne valja ti to meni je  glupo da odem u teretanu i da radim jedan misic nego radim triceps,biceps,grudi,ramena,ledja,noge...rekao mu neki tzv. istrenirani koji trenira godinama da ne valja kao da dok jedan misic radi da ti drugi odmara  :o nema vecih pacijenata nego u Pg

Previše se ti ovim glupostima opterećuješ.

I ja mislim tako , iskuliraj brate i uzivaj :D !
Kad bi svi sve krenuli da pricamo sta smo sve culi tema bi imala 3000 strana , a ne 30  ;D

Vazi necu vise :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #473 poslato: Mart 27, 2013, 03:38:07 posle podne »
Prasetina od mangulice je dobra na dijeti 3,4 puta nedeljno:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #474 poslato: April 23, 2013, 12:21:53 posle podne »
treba piti puno kiselog mleka, ako hoces biti velik i misicav.. hahaa umiro sam kad sam to cuo..a likovi pricaju da uzimaju BCAA

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #475 poslato: April 23, 2013, 09:50:49 posle podne »
Evo moj razgovor na diskusije .net sa 2 lika...
Tema je inace proteini za maloljetne :).
Ja:.Poenta je da moze slobodno da pije proteine  i bilo koje druge suplemente i nek ide u teretanu...
osoba 1:Konzumiranje steroida sa 15 godina nikako ne moze biti zdravo, tako da, ne lupaj gluposti.
Informisi se kod bilo kog lekara.
osoba 2:Neka ih daje svom detetu (ako ga uopšte bude imao).
Sta reci,nmg vjerovati da ovo jos postoji kod nas :(
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #476 poslato: April 24, 2013, 03:56:56 posle podne »
hhahah tako otprilike izgleda razgovor sa mojim roditeljima kada ih molim za proteine :D

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #477 poslato: April 24, 2013, 08:13:43 posle podne »
Neki lik sa 25% bf-a na solo Dbolu sto jede 1kg banana u toku treninga:

"Ujak ce mi doneti sledece nedelje iz Slovenije caj za razvijanje"

 :(

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #478 poslato: April 24, 2013, 10:57:12 posle podne »
Ovo je nesto najgluplje sto sam cuo,dok sam pricao sa drugom oko suplemenata nesto nebitno,i kaze mi pa da je protein zdrav doktorica bi mi ga preporucila

Van mreže Mali_Marko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #479 poslato: April 28, 2013, 01:05:48 posle podne »
Kad cujem razloge zasto ljudi ne rade noge najezim se. Tipa:
Ma gde cu da ih radim da ne mogu da se uvucem u farmerke.
Sta ce ti ista bolje za noge od trcanja jebes cucnjeve.
A smesno je to sto svi imaju manje noge od mene a ja i dalje cepam noge k'o lud :D
Jednom kad mi je lik rekao da ne radi noge jer ima jake od fudbala, ja sam mu odgovorio pa brate imam i ja jake od stonog tenisa pa opet radim :D