Septembar 20, 2024, 12:41:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 193856 puta)

Van mreže Kamasan_94

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #420 poslato: Mart 09, 2013, 09:31:21 posle podne »
Bese to kad sam krenuo u teretanu, odlucio da uzmem neki protein i odem u jednu prodavnicu suplemenata(necu da imenujem),pazarim ja lepo protein i pitam prodavca za savet kako se uzima dextroza,i on mi kaze to ti je kao gorivo,mozes slobodno da uzmes pre treninga i u toku mozes oko 20g u pola litre vode i cepas.. sreca pa ga nisam poslusao :D

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #421 poslato: Mart 10, 2013, 02:47:44 pre podne »
Bese to kad sam krenuo u teretanu, odlucio da uzmem neki protein i odem u jednu prodavnicu suplemenata(necu da imenujem),pazarim ja lepo protein i pitam prodavca za savet kako se uzima dextroza,i on mi kaze to ti je kao gorivo,mozes slobodno da uzmes pre treninga i u toku mozes oko 20g u pola litre vode i cepas.. sreca pa ga nisam poslusao :D

Prodavac ti je rekao ono sto pise na pakovanju dekstroze. Medjutim, ne mora uvek da znaci da je ispravno to sto na pakovanju pise. :)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #422 poslato: Mart 10, 2013, 02:55:18 pre podne »
Ne mora uvek da znaci ni da je to prodavac  :D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #423 poslato: Mart 10, 2013, 04:23:04 pre podne »
Није баш извала, али је ситуација страва...

Дошао лик у теретану први пут. Старији неки човек, висок, мршав, веровато мало шенуо, приђе ми... - Брате, ај ми помози овамо на бенчу...

Ја гледам у бенџ, па у њега, па опет у бенџ, па у њега... Човек ставио 80-90 килограма, а да ставиш на кантар њега и његов каиш била би жестока борба

- Немој човече, немој молим те, нећеш моћи, скини мало...
-Ма ајде стани ту иза и помажи, ово ти је за мене исто ко кад товарим угаљ, тако ја. Ај, хух хух јендватри оп..

Диже, одржа је секунд, паде шипка на груди, он исколачи очи, брунда, стење, прди паприкаш из вртића, дере се -Дижииии, дижиии!!
Вратим оне тегове, он онако блед, шокиран, видео Св.Петра на тренутак, устаје са клупе и каже ми - Јеси ли ти нормалан, ош ти да поубијаш овде вежбаче?

брате, ја нисам крив, слажете ли се?  :(
Beat the genetics!

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #424 poslato: Mart 10, 2013, 03:15:47 posle podne »
Najjaca izjava-Bendz.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #425 poslato: Mart 10, 2013, 03:39:29 posle podne »
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #426 poslato: Mart 12, 2013, 01:33:16 posle podne »
Није баш извала, али је ситуација страва...

Дошао лик у теретану први пут. Старији неки човек, висок, мршав, веровато мало шенуо, приђе ми... - Брате, ај ми помози овамо на бенчу...

Ја гледам у бенџ, па у њега, па опет у бенџ, па у њега... Човек ставио 80-90 килограма, а да ставиш на кантар њега и његов каиш била би жестока борба

- Немој човече, немој молим те, нећеш моћи, скини мало...
-Ма ајде стани ту иза и помажи, ово ти је за мене исто ко кад товарим угаљ, тако ја. Ај, хух хух јендватри оп..

Диже, одржа је секунд, паде шипка на груди, он исколачи очи, брунда, стење, прди паприкаш из вртића, дере се -Дижииии, дижиии!!
Вратим оне тегове, он онако блед, шокиран, видео Св.Петра на тренутак, устаје са клупе и каже ми - Јеси ли ти нормалан, ош ти да поубијаш овде вежбаче?

брате, ја нисам крив, слажете ли се?  :(

Kriv si. Pokaj se i pročitaj par puta Jevanđelje po Isusu prije spavanja i sve će ti biti oprošteno.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #427 poslato: Mart 13, 2013, 10:49:57 pre podne »
Od jutros- Brate danas cu da uradim samo 20 serija bendza po 20 ponavljanja , imam veceras 18ti neki...
Men sana in corpore sano !

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #428 poslato: Mart 13, 2013, 11:11:23 pre podne »
tako petkom svi dodju da rade ruke malo pred grad :D
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #429 poslato: Mart 13, 2013, 11:19:22 pre podne »
tako petkom svi dodju da rade ruke malo pred grad :D

Koja je svrha? Mislim i najveći zaostali retard ako ima barem mjesec dana iskustva sa teretanom, doći će do zaključka da mu ta ''pumpa'' na rukama traje 20 max 30 min. Nakon toga izgledaju još gore nego li prije početka treninga ruku. Sjutradan je već druga priča kada se mišić hrani i uz adekvatno okruženje - raste, pa se shodno tome osjeća blaga pumpa i zategnutost.

Ovakve stvari mi nikad nijesu ulazile u glavu i ta zabluda kod naroda koja i dan danas traje.

..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #430 poslato: Mart 13, 2013, 11:22:10 pre podne »
tako petkom svi dodju da rade ruke malo pred grad :D

Koja je svrha? Mislim i najveći zaostali retard ako ima barem mjesec dana iskustva sa teretanom, doći će do zaključka da mu ta ''pumpa'' na rukama traje 20 max 30 min. Nakon toga izgledaju još gore nego li prije početka treninga ruku. Sjutradan je već druga priča kada se mišić hrani i uz adekvatno okruženje - raste, pa se shodno tome osjeća blaga pumpa i zategnutost.

Ovakve stvari mi nikad nijesu ulazile u glavu i ta zabluda kod naroda koja i dan danas traje.



Probao sam brate,radice i dalje  :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #431 poslato: Mart 13, 2013, 11:28:11 pre podne »
tako petkom svi dodju da rade ruke malo pred grad :D

Koja je svrha? Mislim i najveći zaostali retard ako ima barem mjesec dana iskustva sa teretanom, doći će do zaključka da mu ta ''pumpa'' na rukama traje 20 max 30 min. Nakon toga izgledaju još gore nego li prije početka treninga ruku. Sjutradan je već druga priča kada se mišić hrani i uz adekvatno okruženje - raste, pa se shodno tome osjeća blaga pumpa i zategnutost.

Ovakve stvari mi nikad nijesu ulazile u glavu i ta zabluda kod naroda koja i dan danas traje.



Probao sam brate,radice i dalje  :)

Da, na veliku žalost. Tješim se time što sam možda i ja mogao biti jedan od tih. Pa zahvaljujem što nijesam naslijedio taj neki ''gen'' nezdravog mozga.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #432 poslato: Mart 13, 2013, 11:50:38 pre podne »
Koja je svrha? Mislim i najveći zaostali retard ako ima barem mjesec dana iskustva sa teretanom, doći će do zaključka da mu ta ''pumpa'' na rukama traje 20 max 30 min.

Mozda su na roidsima pa ta pumpa itekako vise traje :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #433 poslato: Mart 13, 2013, 11:57:11 pre podne »
Koja je svrha? Mislim i najveći zaostali retard ako ima barem mjesec dana iskustva sa teretanom, doći će do zaključka da mu ta ''pumpa'' na rukama traje 20 max 30 min.

Mozda su na roidsima pa ta pumpa itekako vise traje :D

Pumpa njima 24 h u glavi. Otud i slične ideje. :)
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #434 poslato: Mart 13, 2013, 01:00:37 posle podne »
Koja je svrha? Mislim i najveći zaostali retard ako ima barem mjesec dana iskustva sa teretanom, doći će do zaključka da mu ta ''pumpa'' na rukama traje 20 max 30 min.

Mozda su na roidsima pa ta pumpa itekako vise traje :D

Pumpa njima 24 h u glavi. Otud i slične ideje. :)

Hahaha da da :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !