Oktobar 06, 2024, 06:14:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 195334 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #315 poslato: Decembar 01, 2011, 01:06:37 posle podne »
Ovde gde ja vezbam ujutru nema niti jedan cudan tip, svi cute i rade , eventualno komunikacija za KK partizan i Ligu sampiona u fudbalu. Ljepota bozja. A mp3 je neizostavan za kardio napolju meni, mogao bi 2 dana da trcim uz muzikicu
Men sana in corpore sano !

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #316 poslato: Decembar 01, 2011, 01:31:54 posle podne »
Citat
A mp3 je neizostavan za kardio napolju meni, mogao bi 2 dana da trcim uz muzikicu
Takodje...

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #317 poslato: Decembar 01, 2011, 01:44:14 posle podne »
 Priča i trening je baš loša kombinacija. Ok je razmeniti po koju rečenicu,ali sve više od toga mi promeni ritam i nekako se usporim sa treningom... Još kad mi kaže nešto smešno drugar pa se smejem pola treninga, bolje da odem odmah kući :D A on sreća ne dolazi više u mom terminu...

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #318 poslato: Decembar 01, 2011, 02:06:45 posle podne »
Priča i trening je baš loša kombinacija. Ok je razmeniti po koju rečenicu,ali sve više od toga mi promeni ritam i nekako se usporim sa treningom... Još kad mi kaže nešto smešno drugar pa se smejem pola treninga, bolje da odem odmah kući :D A on sreća ne dolazi više u mom terminu...
najgore je kad te jaran nasmijava, onda se jos toga sjetis u pola ponavljanja, pa ne mozes ni da se skoncentrises :D ode sve u qr*c
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #319 poslato: Decembar 01, 2011, 02:30:23 posle podne »
Priča i trening je baš loša kombinacija. Ok je razmeniti po koju rečenicu,ali sve više od toga mi promeni ritam i nekako se usporim sa treningom... Još kad mi kaže nešto smešno drugar pa se smejem pola treninga, bolje da odem odmah kući :D A on sreća ne dolazi više u mom terminu...
najgore je kad te jaran nasmijava, onda se jos toga sjetis u pola ponavljanja, pa ne mozes ni da se skoncentrises :D ode sve u qr*c

 Pa to...A ovaj lik je jako smešan i dovoljno je da stane pored mene dok vežbam i da me gleda a ja puknem od smeha :D

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #320 poslato: Decembar 01, 2011, 11:25:13 posle podne »
Ja i ortak danas u teretani pricamo nesto i ubaci se jedan decko ok je lik samo se nerazume zesce u sve ovo i kaze nam kako bilderi piju vodu jedan dan obicnu a drugi dan je kuvaju i time postizu da se koza stanji bas bas,inace ako jedes ujutru med ali pazi sa sacem onda dobijas nenormalnu snagu za trening,i ako pijes protein posle sve se to skine kad prekines svi misici koje dobijes od njega :) hahaha e a ti pijes kreatin ja reko da uf i ja da pijem te hemije proteine itd...izbacivao bi :) e i na kraju uzme i pije mleko posle treninga ali pazi 2.8% mm :)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #321 poslato: Decembar 02, 2011, 12:16:49 pre podne »
Drugu je u prodavnici suplemenata receno da nikako ne pije tecne aminokiseline u toku treninga, jer nema nikakve svrhe :)

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #322 poslato: Decembar 02, 2011, 12:54:27 pre podne »
e to je vrhunac svega :D
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #323 poslato: Decembar 02, 2011, 01:14:55 pre podne »
Drugu je u prodavnici suplemenata receno da nikako ne pije tecne aminokiseline u toku treninga, jer nema nikakve svrhe :)

e to je vec ozbiljno los savet...cesto rade neznalice po tim radnjama

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #324 poslato: Decembar 02, 2011, 06:00:30 pre podne »
Drugu je u prodavnici suplemenata receno da nikako ne pije tecne aminokiseline u toku treninga, jer nema nikakve svrhe :)

pa to je odlican savet ako se gleda PRODAJA
jer  u toku treninga ti treba 10-20 ml tecnih amino dok ako ces ih koristiti po savetu tog prodavca ,verovatno treba ih uzimati STALNO
i jos ak su mu zalihe pune i odavno mu prodaja tecnih stoji-onda je savet vise nego na mestu...

jbt ne mogu da veurjem

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #325 poslato: Decembar 04, 2011, 11:23:19 posle podne »
BCAA su 4 amino kiseline,.
Postoje 2 vrste proteina, whey i gainer.
Od tribulusa se ostaje impotentan jer je to steroid.............

Plako sam od smeha


Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #326 poslato: Decembar 04, 2011, 11:28:06 posle podne »
Citiram moju majku danas na rucku: "taj mali je skroz poludeo,nabildovao se i ima visok pritisak stalno-mora da je pio te proteine sto piju bilderi":-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže perke91

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #327 poslato: Januar 27, 2012, 01:23:25 posle podne »
Drugu je u prodavnici suplemenata receno da nikako ne pije tecne aminokiseline u toku treninga, jer nema nikakve svrhe :)

haha, letos otisli drugar i ja do jedne prodavnice suplemenata da on kupi amino fuel, reko mu neki trener, i bas to isto kaze prodavac, tako da je moguce da je ista u pitanju :D

Van mreže B3nj0

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #328 poslato: Februar 27, 2012, 06:25:35 posle podne »
Ulazim danas u radnju da vidim cijene wheya i gleda mene prodavac kad kaze kolko ti imas godina momak  ? Reko 15 a on meni : necu  ti prodavati, ispod 18 godina ne smiješ proteine piti . Reko vec sam pio, kaze znajul' ti roditelji da si pio xD . Reko znaju, kaze lazes  . Da nije smješno bilo bi zalosno  ;D
« Poslednja izmena: Februar 27, 2012, 06:34:48 posle podne B3nj0 »

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #329 poslato: Februar 28, 2012, 10:07:30 pre podne »
Srećem ortaka u kraju, piči ulicom sav zaduvan...
- Gde si matori šta ima?
- Ništa bio u teretani
- I kako ide?
- U full-u matori,baš dobro, samo još da nagruvam majmune (trapeze), ima da budem ko dekster Đekson!

 :D
Bez čučnjeva u kavezu za biceps!