Oktobar 06, 2024, 12:39:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.335 poruka u 18.768 tema - 20.975 članova - Poslednji član: SlolskaNd
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 195125 puta)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #45 poslato: Septembar 12, 2010, 09:34:22 pre podne »
uu ova je dobra :
Doso ja danas u GNC da uzmem neki blend, i pitam ovu sto radi koliko kosta protein sensation81 od ultimata, pita me ona jesam li dijabeticar, ja reko ne,a zasto ? pa kaze ovo su ti proteini za dijabeticare (misli na sensation81 i iso) ..ja je pitam zasto tako misli kaze pa zato jer nemaju secera :)) ja se nasmijao i trazio da mi naplati dvije kantice :)

a ima blesavih po tim radnjama,mom burazeru jedna nije dala da kupi animal cuts,kao mlad si,pocela jos da mu se dere,decko ima 18 god.....
ti si dobro proso mogla je nalaze da ti trazi... :D :D :D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #46 poslato: Septembar 12, 2010, 12:27:31 posle podne »
neki sam dan cuo da je covjek odradio kuru testosteron u kombinaciji sa kreatinom :D
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #47 poslato: Septembar 12, 2010, 12:28:25 posle podne »
uu ova je dobra :
Doso ja danas u GNC da uzmem neki blend, i pitam ovu sto radi koliko kosta protein sensation81 od ultimata, pita me ona jesam li dijabeticar, ja reko ne,a zasto ? pa kaze ovo su ti proteini za dijabeticare (misli na sensation81 i iso) ..ja je pitam zasto tako misli kaze pa zato jer nemaju secera :)) ja se nasmijao i trazio da mi naplati dvije kantice :)

a ima blesavih po tim radnjama,mom burazeru jedna nije dala da kupi animal cuts,kao mlad si,pocela jos da mu se dere,decko ima 18 god.....
ti si dobro proso mogla je nalaze da ti trazi... :D :D :D
X2  

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #48 poslato: Septembar 12, 2010, 01:29:09 posle podne »
Meni mnoge od ovih stvari nisu smesne. Iz vise razloga. Prvo...prodavci koji ne znaju sta prodaju, a jos gore ne znaju kako radi to sto prodaju (ni osnove tipa sta radi protein/uh/kreatin itd). Drugo...ima ljudi koji mesaju sta stignu bez da znaju sta kad da uzmu i u kolkoj kolicini. Trece...dosta ljudi im se smeje a nece da ih posavetuju...tako da meni onaj ko nece da da savet je isti ko onaj sto hoce da uvali nesto sto moze da steti coveku. Cetvrto...dosta ovoga me podseca ko na jednom forumu o psima gde je covek pricao o tome kako je neki prolaznik glup zato sto ga je za AST-a pitao da li je APBT.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Saidcg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #49 poslato: Septembar 12, 2010, 02:23:52 posle podne »
Kod mene neki lik u teretani juce izjavio da ce sve da pobije i da polomi teretanu, ako vidi da neko unese ''proteine, steroide i vitamine'' (misli da je to sve isto) :D :D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #50 poslato: Septembar 12, 2010, 03:00:26 posle podne »
Citam izjavu cini mi se Hrvatskog ministra sporta:"Dizao sam i 140 kg u teretani, a nisam nikada proteine uzimao"...

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #51 poslato: Septembar 12, 2010, 03:15:11 posle podne »
Kod mene neki lik u teretani juce izjavio da ce sve da pobije i da polomi teretanu, ako vidi da neko unese ''proteine, steroide i vitamine'' (misli da je to sve isto) :D :D
Kakav kralj podrzavam ga xaaxaxaxaxax

Van mreže Saidcg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #52 poslato: Septembar 12, 2010, 03:35:58 posle podne »
hahaha pitaju ga a od cega si ti toliki-kaze pa meni kad se digne ja radim sklekove, ne drkam ko vi :D

Van mreže NoLimit

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #53 poslato: Septembar 16, 2010, 02:12:01 posle podne »
Ne znam da li se ovo računa kao izjava, ali evo je:
"Hvala bogu što postoje tabletice plave boje".
Misli se na Plava Srca.  ::)
Što je najgore, likovi su moje godište tj. 94. I ne možeš im objasniti da metan nije za njih  :-\.
Samo um je granica, a kad ima volje ima i načina.

"No bulking, no cutting, no bullshit. Just training for being a motherfucker."

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #54 poslato: Septembar 16, 2010, 02:23:42 posle podne »
pita mene jedan lik u teretani...ej brate jel si ti bese uzimao trenbolit i sustamol...hahhahha
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Spartak

  • Gost
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #55 poslato: Septembar 16, 2010, 04:32:45 posle podne »
moze to bolje :) !

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #56 poslato: Septembar 16, 2010, 05:22:21 posle podne »
napisi to bolje da se smejemo malo....
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #57 poslato: Septembar 29, 2010, 12:10:41 posle podne »
ja danas u teretani pijem amino kiseline i gledaju me likovi kao da se drogiram, a ja namjerno sve jednu po jednu, i tako 15 komada sa po gutljaj vode.Gledam  okrene se lik prema drugima i govori, uzecu i ja hemije vidjece te me za mjesec dana kakav cu biti, samo dok uzmem kreatin i proteine, a nema 70 kg a 2 metra visok...Svaki put kad zavrse sa treningom skinu majice i stanu pred ogledalo i govore da vidimo sta smo danas postigli sa treningom :D :D :D

Mene na poslu gledaju kao da imam rogove na glavi dok pijem guaranu, hahhaa. Najobičniju guaranu (Knjaz Miloš). A još kad sam pre neki dan iz torbe izvadila Guaranu Strong - ajoooj ;) Krenulo ispitivanje: a kako ja to uzimam (malo mi je falilo da kažem "intravenski"), koliko pre treninga, kakav je efekat...
Hahahha

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #58 poslato: Septembar 29, 2010, 12:18:30 posle podne »
Citam izjavu cini mi se Hrvatskog ministra sporta:"Dizao sam i 140 kg u teretani, a nisam nikada proteine uzimao"...

Da, ali zbog takvih likova koji su na žalost u većini, ljudi koji ih slušaju zaista misle da je to tako. I onda moraš da se "ubiješ" od pričanja i objašnjavanja da je protein samo - protein.

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #59 poslato: Septembar 29, 2010, 01:19:29 posle podne »
lik: koliko treniras?
drugi: 5 godina
lik :au dobar si,jesi pio sta?
drugi: ponesto
lik: a one proteine i kreatine?
drugi: pa to
lik: jel istina da se od njih qurac ne dize,mozes li da j....s normalno?
drugi: mrs budaletino!
xaxaxaxaxaxaxa
a onda jedan koji 'trenira sprave' citav zivot i jako je 'spreman' 
kaze: sta to pijete,jeste li normalni?
ovi: protein brate
spremni: samo nastavite pa vam se nece dizati vise,izdusicete... ja bi prije heroin brata mi!
ovi: daj ne mlati,sta se sprdas!
spremni: brata mi svi vi sto pijete proteine ste truli iznutra,pa oni bilderi sto se mrste ka dizu tegove to im je sve od proteina.
                  zapamti danasnji dan pokajaces se za godinu dana sto si ih pio pa ces se sjetiti sta sam ti pricao.

onda jedan pametni: koliko dizes na bench?
ovaj: 80 al treniram tek 3 mjeseca. ne mogu da ga pojacam nesto...
pametni: a trcis li?
ovaj: ne vala
pametni: e moj brat dize ko lud. pa je i mene naucio kako cu. ako svaki dan trcis ujutro po 10 km povecaces benc za 20 kg najmanje.
                 a on ne pije proteine nego sve prirodna snaga.
Κύριε ἐλέησον