Oktobar 06, 2024, 12:36:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.335 poruka u 18.768 tema - 20.975 članova - Poslednji član: SlolskaNd
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 195119 puta)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #75 poslato: Oktobar 19, 2010, 10:36:25 posle podne »
ulazi lik danas u teretanu nema ga nigde,50kg sa patikama i sad to ne bi bilo toliko bitno da nije on kod prve vezbe rekao onako naglas da ga svi cuju ma nisam ja za ovo,al zato sam za tucu ufffff... :D :D :D

dobro przac...i bedak mu sto je mali...al ja se ne bih smejao...jedan od najboljih boxera kojeg sam upoznao i koji je mnogo zajeban je u svojoj takmicarskoj kilazi imao izmedju 67 i 71kg...a ne zelis da te takav udari ;)
govoris o liku sa Fontane?

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #76 poslato: Oktobar 19, 2010, 11:43:13 posle podne »
ne :) neibtno je ime
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #77 poslato: Oktobar 20, 2010, 12:03:08 pre podne »
ne :) neibtno je ime
pa ne bih te ni pitao javno za ime, sve i da me interesuje ;)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #78 poslato: Oktobar 20, 2010, 12:44:22 pre podne »
 @sleepy hahah kakav moze biti udarac coveka od 67 kila :D pa ja garantujem ti da kad bi on postavio blok da bi mu dzabe popucale ruke ako bi ga udario neki teshkash.. pusite te ubice od 50 kila :D cuj samo sta je rekao i sve ti je jasno.. decko debil
jak je, jeste , ali u kategoriji od 50 kg lol :D BIje se sa cetvrtacima osnove :D

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #79 poslato: Oktobar 20, 2010, 12:46:52 pre podne »
ulazi lik danas u teretanu nema ga nigde,50kg sa patikama i sad to ne bi bilo toliko bitno da nije on kod prve vezbe rekao onako naglas da ga svi cuju ma nisam ja za ovo,al zato sam za tucu ufffff... :D :D :D

dobro przac...i bedak mu sto je mali...al ja se ne bih smejao...jedan od najboljih boxera kojeg sam upoznao i koji je mnogo zajeban je u svojoj takmicarskoj kilazi imao izmedju 67 i 71kg...a ne zelis da te takav udari ;)

ma ovaj nije jak,ne moze zgib da uradi,lozana neka,ja mu kazem zagrej se,on udara u zid,budala neopevana... :D


ne :) neibtno je ime
pa ne bih te ni pitao javno za ime, sve i da me interesuje ;)

ja bi ga bas pitao... :D :D :D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #80 poslato: Oktobar 20, 2010, 11:12:32 pre podne »
@sleepy hahah kakav moze biti udarac coveka od 67 kila :D pa ja garantujem ti da kad bi on postavio blok da bi mu dzabe popucale ruke ako bi ga udario neki teshkash.. pusite te ubice od 50 kila :D cuj samo sta je rekao i sve ti je jasno.. decko debil
jak je, jeste , ali u kategoriji od 50 kg lol :D BIje se sa cetvrtacima osnove :D

ovo je klasicna prica bildera...tako je bilo i kad sam trenirao...udje decko od 90kg u salu...hoce da radi sparing...nema problema udjem ja sa njim od 77 kg na 188cm...baca on mene levo-desno al nista mi ne radi :) cak me ni ne zadrzma...onda padnu 2-3 udarca i decko se vise ne pojavi ;) zato kazem da ne treba podcenjivati momke koji nemaju velike misice...zato sto nikad ne znas sta se krije u takvom coveku :)

mogu ja da navedem smesne izjave sa kickbox-a bas vezane za ljude koji samo dizu tegove pa hoce da postanu fajteri za par treninga :)

"brate bolje nekog da ne udarim ubicu ga na mestu"
"ne volim ja da me udaraju, onda popizdim pa ce da bude svasta"
"brate koj ti je zasto udaras tako jako"
"e brate previse se kreces ne mogu da te stignem"
"moze taj lowkick malo slabije?"

mislim ne treba se smejati ljudima...treba im uvek pokusati pomoci
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2010, 11:17:16 pre podne sleepy »
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #81 poslato: Oktobar 20, 2010, 11:42:46 pre podne »
@sleepy hahah kakav moze biti udarac coveka od 67 kila :D pa ja garantujem ti da kad bi on postavio blok da bi mu dzabe popucale ruke ako bi ga udario neki teshkash.. pusite te ubice od 50 kila :D cuj samo sta je rekao i sve ti je jasno.. decko debil
jak je, jeste , ali u kategoriji od 50 kg lol :D BIje se sa cetvrtacima osnove :D

jbg neki amater od 57-67 kg verovatno nista ne bi uradio ali zato neki profi boxer sa ovom kilazom...to bi bilo isto kao kad bi se neki lik od 90 kg koji trenira rekreativno smejao da cuje da postoje dizaci tegova od 55-60 kg a ovamo kad bi video njihove kilaze ne bi mu bilo bas svejedno...sve us svemu odosno u off :)))
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #82 poslato: Oktobar 20, 2010, 11:55:20 pre podne »
Ko koliko kilograma ima ponekad je nebitna stvar,ponekad... 8)


http://www.youtube.com/watch?v=Dy9xOyNDCoM

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #83 poslato: Oktobar 20, 2010, 12:01:45 posle podne »
Ko koliko kilograma ima ponekad je nebitna stvar,ponekad... 8)


http://www.youtube.com/watch?v=Dy9xOyNDCoM
Kaoklaki srbin, zipa boja oko struka... :D :D :D

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #84 poslato: Oktobar 21, 2010, 06:52:57 posle podne »
mozda najjaca izjava:

radio neku vezbu lik..i neki mali mu non stop smetao,zapitkivao.."savetovao" kako da radi itd..i ovaj na kraju,kad mu pukao film,
okrene se vec polubesno ka njemu i kaze:"Decko,imas ti svoje tegove!"

hahahahhah :D

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #85 poslato: Oktobar 21, 2010, 06:57:58 posle podne »
HIHIHI

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #86 poslato: Oktobar 22, 2010, 02:01:22 pre podne »
ulazi lik danas u teretanu nema ga nigde,50kg sa patikama i sad to ne bi bilo toliko bitno da nije on kod prve vezbe rekao onako naglas da ga svi cuju ma nisam ja za ovo,al zato sam za tucu ufffff... :D :D :D

dobro przac...i bedak mu sto je mali...al ja se ne bih smejao...jedan od najboljih boxera kojeg sam upoznao i koji je mnogo zajeban je u svojoj takmicarskoj kilazi imao izmedju 67 i 71kg...a ne zelis da te takav udari ;)

ma ovaj nije jak,ne moze zgib da uradi,lozana neka,ja mu kazem zagrej se,on udara u zid,budala neopevana... :D


ne :) neibtno je ime
pa ne bih te ni pitao javno za ime, sve i da me interesuje ;)

ja bi ga bas pitao... :D :D :D

Ja bih ga odmah izbacio iz teretane.. Takvima nije mesto u teretanama..

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #87 poslato: Januar 27, 2011, 12:05:40 pre podne »
Kaze mi jedan papak, "Ma trcanje je keva, tako najbolje skidam masti.. .Trcim uvek i po kisi, tako mast izlazi kroz znoj" :D
Ili ja pitam jednog jednako pametnog zasto ne radi noge, a on mi kaze da ih radi tako sto igra kosarku...
Ili me pita sto ja ne trcim na masi...
Ovaj iz prvog primera kaze "je*o tegove, meni pomazu samo zgibovi"
Ili isto on kaze "Pa ja gledam da jedem nesto proteinski" i trci u prodavnicu i vraca se sa kikirikejem i kaze "u brate vidi sto kikiriki ima proteina, do jaja je"
Vidim ja status na fb, "Najbolja kombinacija za masu su: Palacinak, banana, kikiriki, bademi i euro krem" e tu kad se nisam slogiro..  :D :D :D

Kaze mi jedan stari bilder kao, "ja kad sam bio mlad trenirao sam dosta, mogao sam da dignem traktor, ali jbg nije to zdravo.. .Sad me zato hvata svaka bolest, neznam dal se isplati" hahah :D
« Poslednja izmena: Januar 27, 2011, 12:08:17 pre podne StefanCira »

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #88 poslato: Januar 27, 2011, 09:34:25 pre podne »

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #89 poslato: Januar 27, 2011, 10:19:05 pre podne »
dodje skoro u jedan klinac,rvač,mali je juniorski reprezentativac,lakaš građen kao Brus Li :-)
i tako hvaleći svoje snažnije kolege rvače govori kako je jedan Toliki i toliki ali da on uzima svasta da se dopinguje kao trener mu nabavlja...
pitam ja klinca čime se dopinguje taj njegov a mali veli AMINOKISELINAMA ZA KONJE I BIKOVE trener mu rekao xaxaxaxaxa
Κύριε ἐλέησον