Jul 04, 2024, 08:56:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 190619 puta)

Van mreže Dzoni99

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
  • Go hard or go home
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #600 poslato: April 29, 2016, 03:02:48 posle podne »
Ma jok, to na onom klipu gde Krile "stručnjak" priča o whey proteinu  :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #601 poslato: April 29, 2016, 03:23:23 posle podne »
Koliko sam se ovih nebuloza naslusao za 2 godine treniranja,i onda mi sine i nabijem sluske u usi napanjim do kraja i ko da novi dan svanuo.. :)


Toplo preporucujem :D

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #602 poslato: April 29, 2016, 04:26:04 posle podne »
Sad sam pogledao ovaj video sa Kristijanom, jest čovjek ljakse, malo je reći...

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #603 poslato: April 29, 2016, 08:32:24 posle podne »
To na yt je sarkazam, verovatno izazvan klipom nikša žužu
[/quote
Mislim da trebaju svi malo da olade od Nixe, bar sad dok je u bolnici, nije da ga podrzavam ali covek ne zna da li ce vise ikad stati na noge a pljuju ga vise nego ikad (kazem nije da podrzavam ono sto prica ali..)
« Poslednja izmena: April 29, 2016, 08:35:05 posle podne Lazar018 »

Van mreže Dzoni99

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
  • Go hard or go home
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #604 poslato: April 29, 2016, 11:07:47 posle podne »
Ništa ja nemam protiv njega kao čoveka, čuo sam šta se desilo i iskreno mu želim brz oporavak. Samo govorimo o tome da dečko preusmerava omladinu na loš put.

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #605 poslato: April 30, 2016, 09:53:20 pre podne »
Ništa ja nemam protiv njega kao čoveka, čuo sam šta se desilo i iskreno mu želim brz oporavak. Samo govorimo o tome da dečko preusmerava omladinu na loš put.
:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #606 poslato: April 30, 2016, 10:11:31 pre podne »
To na yt je sarkazam, verovatno izazvan klipom nikša žužu
[/quote
Mislim da trebaju svi malo da olade od Nixe, bar sad dok je u bolnici, nije da ga podrzavam ali covek ne zna da li ce vise ikad stati na noge a pljuju ga vise nego ikad (kazem nije da podrzavam ono sto prica ali..)

zasto je u bolnici?
i kakve veze ima to sto je u bolnici sa glupostima koje prica kao sto rece Dzoni?
u svakom slucaju..brz opravak,sta god da je

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #607 poslato: April 30, 2016, 10:15:33 pre podne »
zasto je u bolnici?


Saobracajka cini mi se..

Objavilo je pola balkanskih bb portala,stranica itd..

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #608 poslato: April 30, 2016, 10:57:24 pre podne »
To na yt je sarkazam, verovatno izazvan klipom nikša žužu
[/quote
Mislim da trebaju svi malo da olade od Nixe, bar sad dok je u bolnici, nije da ga podrzavam ali covek ne zna da li ce vise ikad stati na noge a pljuju ga vise nego ikad (kazem nije da podrzavam ono sto prica ali..)
Pogledao sam njegov fb, samo ću reći - to dobiješ kad navučeš 200 000 dječurlije da te prate. Samo oni mogu da budu tako bezobrazni. Da mu je ciljna publika bila malo ozbiljnija, bez da priča bajke i gluposti, sad ne bi morao to da trpi. Ali onda bi bilo 2000 subova a ne 200 000

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #609 poslato: April 30, 2016, 11:01:04 pre podne »
Nije on druze hteo da navuce decurliju,to se jednostavno desava kada deckov opseg znanja ne prelazi nebuloze koje samo deca mogu da popu*e...

Jer ko ce normalan da poslusa da je idealan dorucak u blenderu whey,jogurt,banana,plazma i sta sve jos ne doda tu...

Kakva crna starija publika kakvi bakraci,covek je predmet ismevanja,a da stvar bude gora on misli da nesto zna i da to sto prica ima smisla... Ali kad pogledas opet,daje mu subove,preglede,dok se pare vrte sta ima veze sto pravi od sebe budalu,nije ni prvi ni poslednji kome to u ovoj zemlji uspesno ide od ruke.. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #610 poslato: April 30, 2016, 11:08:50 pre podne »
Citat
Pogledao sam njegov fb, samo ću reći - to dobiješ kad navučeš 200 000 dječurlije da te prate. Samo oni mogu da budu tako bezobrazni. Da mu je ciljna publika bila malo ozbiljnija, bez da priča bajke i gluposti, sad ne bi morao to da trpi. Ali onda bi bilo 2000 subova a ne 200 000

upravo tako

pre neki dan sam slusao jedan webinar u vezi adverstisinga,marektinga na drustvenim mrezama bla bla bla bla,a izmedju ostalog sam odlusao i deo oko fenomena YT.
Naime
to sto se desilo sa Nixom,je samo jedna kap u moru jer tada i pre nekih 4-5 godina kada taj yt i nije bilo toliko popularan,sam logoritam tog sajta ili sam program su gurali bilo sta da se objavi,kako bi pridobili na popularnosti.
Tako se desilo npr da jedna engleskinja je objavila kako maze nokte pre 8 god,yt je izgurao njen klip na neznam koliko mil pregleda,ona je nastavila sa objavljivljem glupoti,koje je yt gurao i danas devojka zaradjuje 90 000 funti od objavljenja gluposti (tipa,kako da zasije hailjinicu na lutki imao 500 000 pregleda ?!?!??!)
Yt na zalost vise na te STARE usere nije u mogucnosti da utice i na polavu njihovih objava,posto sada,sto god da objave,u startu ce da imaju min 100 00 pregleda (objasnenjo je i kako,i da se tih 100 000 ne moze menjati).
dok npr,sada da bilo ko i bilo sta objavi,sam program ce da gusi objavu,ukoliko se NE PLATI advertising,ili ukoliko sama objava nema toliko sherova/pregleda da jednostavno sam logoritam nije u mogcunosti da je ugusi,ali i tada nesto sto danas ima tj i treba da ima np 500 000 prelgeda,u ono vreme bi imalo 5 mil....
Tako da je to sve skupa jedna velika tuga,ali stvari stoje tako kako stoje i to se vise nikada (sto se tice njega konrketno) nece izmeniti..

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #611 poslato: April 30, 2016, 11:23:49 pre podne »
Nije on druze hteo da navuce decurliju,to se jednostavno desava kada deckov opseg znanja ne prelazi nebuloze koje samo deca mogu da popu*e...

Jer ko ce normalan da poslusa da je idealan dorucak u blenderu whey,jogurt,banana,plazma i sta sve jos ne doda tu...

Kakva crna starija publika kakvi bakraci,covek je predmet ismevanja,a da stvar bude gora on misli da nesto zna i da to sto prica ima smisla... Ali kad pogledas opet,daje mu subove,preglede,dok se pare vrte sta ima veze sto pravi od sebe budalu,nije ni prvi ni poslednji kome to u ovoj zemlji uspesno ide od ruke.. :)
Pa dobro desilo mu se ali on je prihvatio igru i sam napravio monstruma. I sad mora da trpi da ga tamo neki balavci od 10 godina vrijeđaju, mislim kome to treba... ALi to izgleda da moraš da prihvatiš ako ćeš da ganjaš subove jer ta mlađa publika dominira na yt. Pogledaj u svijetu, uspješni gaming kanali imaju po 50 miliona subova dok recimo uspješan fitness kanal ako ima milion dobro je.

@Peđa
Totalno si u pravu. Sjećam se prije se moglo na yt poredati video uratke po gledanosti svih vremena. Koliko je tu gluposti bilo, to je smiješno.

Van mreže Dzoni99

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
  • Go hard or go home
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #612 poslato: April 30, 2016, 04:02:16 posle podne »
Liku su više pomogle parodije (Nemušti jezik) i inserti iz domaćih filmova da prikupi toliki broj pregleda i pretplatnika, a tek nakon toga "bb" klipovi i "old school" nebuloze. Malo je falilo da i sam poverujem u gluposti koje je pričao pre dve godine kad sam tek počinjao da ulazim u ovu priču, ali sreća pa sam naišao na ovaj forum i uvideo da su to sve priče za decu i da lik nema pojma o čemu govori. Ako tome dodamo i faktor društvenih mreža, deljenje sadržaja i slabu zastupljenost foruma, razume se zašto ga toliki klinci prate i dive mu se. A i taj Fejs polako gubi popularnost, matorci krenuli da masovno otvaraju naloge, a klinčurija pobegla na Twitter, Instagram, Snapchat ...

@Peđa, upravo tako, uskoro će čini mi se uvesti i pretplatu na pojedine kanale za posebne sadržaje. Jbg, može im se, ne postoji nijedna ozbiljna alternativa YouTube-u pa se Google malo više bahati.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #613 poslato: April 30, 2016, 04:55:46 posle podne »
Sto je najveci problem i najveca tuga,kad je vec bb forum da spomenemo,danas bodibilder vredi onoliko koliko pratilaca,subskrajbera i prijatelja ima na fb/instagram/tviter/jutjub a ne kakav je potencijal,kvalitet,ili uspehe koje je do sada postigao...

Pitaju ljudi za sponzorstvo,a ljudi iz kompanije prvo sta ti traze je link do instagram naloga..
Ajde i to stoji,dobar si im koliko si sposoban da reklamiras proizvod,ali je malo tuzno sto "cernobilci" sa par stotina hiljada pratilaca na instagramu dobiju sponzorstvo,a likovi koji bi cuda napravili sklapaju kraj sa krajem jer imaju 2 hiljade pratilaca na instagramu..

To je Rich Piana objasnio u jednom klipu,sto je bukvalno tako,da danas bilder koliko vremena ulozi u trening,ishranu,suplementaciju,odmor i sve,mora DUPLO vise vremena da posveti drustvenim mrezama ako zeli bilo sta da postigne.. I to je najgore od svega.. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #614 poslato: April 30, 2016, 05:01:38 posle podne »
Liku su više pomogle parodije (Nemušti jezik) i inserti iz domaćih filmova da prikupi toliki broj pregleda i pretplatnika, a tek nakon toga "bb" klipovi i "old school" nebuloze. Malo je falilo da i sam poverujem u gluposti koje je pričao pre dve godine kad sam tek počinjao da ulazim u ovu priču, ali sreća pa sam naišao na ovaj forum i uvideo da su to sve priče za decu i da lik nema pojma o čemu govori. Ako tome dodamo i faktor društvenih mreža, deljenje sadržaja i slabu zastupljenost foruma, razume se zašto ga toliki klinci prate i dive mu se. A i taj Fejs polako gubi popularnost, matorci krenuli da masovno otvaraju naloge, a klinčurija pobegla na Twitter, Instagram, Snapchat ...

@Peđa, upravo tako, uskoro će čini mi se uvesti i pretplatu na pojedine kanale za posebne sadržaje. Jbg, može im se, ne postoji nijedna ozbiljna alternativa YouTube-u pa se Google malo više bahati.

pa vidi
FB nikada nece izgubiti to sto ima
INSTA je u stvari FB tj ista kompanija,tako da je to uradjeno sa namerom
Sto se tice yt
mozes ti da otvaras chanal svaki dan,ali nece imati prodju
jednostavno stvari tako stoje i oni guse dok NE PLATIS,
kada platis,pitanje je targetiranja
ili
da imas srece da sinmis kako vanzemaljci slecu,i da onda to sheruje 1 mil ljudi a saim tim imati ces 5 mil pregleda
drugacije -ne postoji sansa
imam drugara koji radi savrsene stvari sto se tice treninga,objasnjavanja,sve je tip top
ali je sada pokrenuo kanal i kada ima 2000 pregleda to je VRH VRHOVVA sto je sramota jer jednostavno on nema novca da plati,a yt gusi,jer je zagtrpan sa takvim stvarima
fb ce uvek da postoji,i moze da bude samo u vecem obliku
svaki dan menjaju nesto,igraju se sa ljudskim umovima,a da ne pricam o tome koliko se drzavnim instutaicjiama fb olaksao neke stvari
npr imam drugara koji je imao saboracajku u austarliji
trazio ostetu itd itd
socijalno aus ga je pratilo putem drstuvenih mreza i nadju mu neku glipost,zbog koje su ga odbili za to osigranje koja ga je sledilo
a da ne ulazim u jos vece i krupnije stvari koje se rade na fb ;)

tako da...