Jul 04, 2024, 09:13:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 190622 puta)

Van mreže Pavac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #585 poslato: Avgust 25, 2015, 01:22:11 posle podne »
Evo izjave jednog mog druga
Nemam nista protiv lika i dobar sam s njim ali njegovi biseri su za gym baju...  ::)
Kao u fazonu kaze on meni: ok su proteini,ako budem imao para kupicu ih na zimu
ja kazem sto na zimu?  :D
on: pa tad su kao tezi treninzi,gruva se masa pa ce mi protein pomoci da se nabildujem ali samo zimi,necu da leti pijem protein pa da izgledam kao balon
ja kazem: pa nije protein doping pa da je magicni napitak koji ti preko noci pomaze
on: jeste jeste,ali nemoj nikom pricati da cu kupiti na zimu,do leta cu se valjda ispumpati...  ;D
 8)

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #586 poslato: Avgust 25, 2015, 03:29:47 posle podne »
Zna li neko ko je ovaj bolesnik?

https://www.youtube.com/watch?v=eKMqBqWpeko

To je ovaj lik. Budaletina uglavnom, neki kobajagi kiropraktik, stručnjak, osuđen je ove godine na godinu dana zatvora jer je nekog klinca na seansi tukao i maltretirao.

Van mreže Dzoni99

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
  • Go hard or go home
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #587 poslato: Avgust 27, 2015, 12:33:55 posle podne »
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2015, 12:38:03 posle podne Dzoni99 »

Van mreže SasaLazic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
  • Youtube: https://www.youtube.com/user/SasaLazicTV
    • Youtube
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #588 poslato: Septembar 02, 2015, 11:52:28 pre podne »
U inbox mi stiglo: "edino sto me ne rvira je pirinac pise da uma u 100g do 400kcl al kad se skuva ima kao hedva do 200kcl u pm"  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #589 poslato: Septembar 02, 2015, 12:28:13 posle podne »
U inbox mi stiglo: "edino sto me ne rvira je pirinac pise da uma u 100g do 400kcl al kad se skuva ima kao hedva do 200kcl u pm"  :)

realno
hahahahahahahah

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #590 poslato: Septembar 02, 2015, 01:55:39 posle podne »
''Ја пијем креатин само два грама пред тренинг да бих мога' да га истрошим у току тренинга, не смијем преко тога, јер ће остат' у бубреге и нагрдит' ме. Не зову га џабе тихи убица.''

Нисам мога' да провалим пар минута спрда ли се или не за ово тихи убица.

А онда ''Не ваља ти да пијеш толико воде, много је два литра на тренинг, ено виђи мени оно, сасвим довољно. Можеш да добијеш притисак од тога.''


Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #591 poslato: Decembar 13, 2015, 04:43:42 posle podne »
Radim vjezbu za ledja i dolazi lik i pita me "za sta ti je ta vjezba?"
- Za ledja brate, za ovaj tu dio (pokazujem mu sto bi Nixa rekao LATS)
A ovaj odgovara "aaa, mora da je dobra vjezba. A znas li ti o cega sam ja dobio taj tu dio?"
- Odgovorih Od vratila? (pretpostavljam da ce to da odgovori jer je trenirao u parku prije nego je poceo sa teretanom), kad lik ni 5 ni 6, kaze mi: "Od sklekova brate. Od sirokih sklekova na propadanje (gestikulira mi pokret i pokazuje kako se to zateze). Obicno se ne smijem na necije neznanje ali taj put sam se okrenuo i imao sam da umrem :D

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #592 poslato: Decembar 25, 2015, 09:52:37 posle podne »
Dr Mr Moja Majka:
"Čitala sam ja te vještačke proteine to.. Kaže doktor jedan, to piješ da na silu dobiješ mišiće, i kad prestaneš piti, onda se sve naglo izduva, a srce je kaže najveći mišić pa onda ono stane isto"
*Donosi par suplemenata i pokazuje gostima koji zgraženo klimaju glavama uz blage uzdahe "E moj Miloše, šta će ti to.."

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #593 poslato: Decembar 26, 2015, 12:17:04 pre podne »
Dr Mr Moja Majka:
"Čitala sam ja te vještačke proteine to.. Kaže doktor jedan, to piješ da na silu dobiješ mišiće, i kad prestaneš piti, onda se sve naglo izduva, a srce je kaže najveći mišić pa onda ono stane isto"
*Donosi par suplemenata i pokazuje gostima koji zgraženo klimaju glavama uz blage uzdahe "E moj Miloše, šta će ti to.."
Hhaha, jebena klasika, keva kao nesto nacula pa se tripuje a gosti u fazonu evridzi razbijaju se od junka i pametuju :D

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #594 poslato: Decembar 26, 2015, 12:25:29 pre podne »
Сјећам се ја кад сам мутио НО ИКСПЛОД прије тренинга, има томе једно двије године, ја га ћушнуо у шејкер и мућкам, излази ми мајка испред куће, ја јој се обрћем:
- А, Рајка, здравина се пије, погледај.
- Ела, сине, ела, само ти пиј здравину, па кад  буде да идемо по болница што не можеш да имаш ђецу, биће ти здравина.

Реко' тако је :Д

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #595 poslato: Decembar 26, 2015, 12:30:16 pre podne »
Pa to, da se zaprepastiš kako svi sve znaju, nego nisam mogao da se raspravljam.. Horor je šta se nađe kad se ukuca baš to: "vještački proteini"

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #596 poslato: Decembar 26, 2015, 09:41:57 pre podne »
Ja sam zbog stare na njen zahtjev, izvadio nalaz krvi. Uvjerila se da mi nije ništa i od tad me ne gnjavi. A prije mi je znala prigovoriti npr, kako svaki dan jedem bijelo meso. A bilo je u redu kad sam prije svaki dan jeo salamu, to nije bio problem. To mi nikako nije bilo jasno, i užasno me nerviralo.

Van mreže pseudomonas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #597 poslato: Decembar 26, 2015, 10:31:50 posle podne »
Баш одгледах ово са Никсом... Невјероватно је колико је маркетинг данас и медији једна јака сила која може да ради што год.
Једноставно је потпуно, могуће је управљати масом само помоћу медија, видим народ слуша све што му се сервира по твима и интернетима...

Приспало ми се док откуцах ово, идем да скрцам калцијум и поједем глутамин да ме опушти пред спавање.
Tako je! I obavezno se preseli u neku zgradu, koja ima dobra i teska vrata, da bi mogao da razvijes "LATS"

Van mreže Dzoni99

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
  • Go hard or go home
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #598 poslato: April 29, 2016, 12:58:22 posle podne »
Juče u busu pričaju trojica likova:

1: Brate, a da uzmem ja kreatin kad potrošim ovaj whey?
2: Pa nemoj, gledaj tamo kad budeš oko 80kg da uzmeš , kad vidiš da ne dobijaš više masu
3: Ma j*beš kreatin, jedi govedinu!
1: Pa ne mogu brate 5 kila mesa na dan da jedem
2: E jbg, ko te pita. (par minuta posle priča šejk kako pravi, a la Nixa) ubacim bananu, plazmu, neskvik, mleko, whey i sutra k'o nov
1: A šta misliš brate, jel' će mene kreatin s ovim whey-om duplo da odradi?
2: E to ne znam, moraš da probaš. On ti je inače jači od whey-a

 ;D

Komentar na YT:

Citat
moj surak iz  male trnave je jednom popio protein i onda mu je pozlilo i bilo mu je muka a na hitnoj su mu rekli da je malo kasnije dosao da bi mu jetra progorela ... nemoj te nikada piti te proteine kristijan je u pravu samo napred burazeru !!!1

???
« Poslednja izmena: April 29, 2016, 01:12:00 posle podne Dzoni99 »

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #599 poslato: April 29, 2016, 01:46:50 posle podne »
To na yt je sarkazam, verovatno izazvan klipom nikša žužu