Jul 07, 2024, 03:38:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.253 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 190831 puta)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #570 poslato: Jul 03, 2014, 04:06:48 posle podne »
Samo kad bi hteli da ukinu onaj SVEMOGUCI Herbalife, znaci u Mitrovici su ljudi poludeli za tim.

Mozak mi probijaju oni likovi sto hoce da uvuku u to sranje. Vrbuju raju po teretanama, na faceu, na ulici. Strasno.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #571 poslato: Jul 03, 2014, 05:19:27 posle podne »
Samo kad bi hteli da ukinu onaj SVEMOGUCI Herbalife, znaci u Mitrovici su ljudi poludeli za tim.

Mozak mi probijaju oni likovi sto hoce da uvuku u to sranje. Vrbuju raju po teretanama, na faceu, na ulici. Strasno.

pa kad ona riba i po ana marija reklamira :D

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #572 poslato: Jul 05, 2014, 12:13:52 posle podne »
Sky

Ma to su neki mladji momci, mozda prvi - drugi srednje skole. Nema tu price o hemiji.

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #573 poslato: Februar 21, 2015, 02:53:59 pre podne »
Frendica mi ide u med skolu, i tamo je od 7-7, i prakticki ako misli jest, mora od kuce nosit ili jest junk u najblizem fast foodu.

I tako ona pozelila hranit se zdravo, spremat kod kuce i nosit, i pita me sta da pojede, tj kakav meduobrok da si slozi.
Ja joj kazem, uzmi 100-150g posnog sira i tunu, zamisaj to skupa i odlicno. Jednostavno, jeftino i brzo.

E tu na scenu nastupa lik iz njenog razreda, koji navodno ide vec dugo u teretanu i bavi se sa tim, kako on kaze sa sebe, ''Zna sve o tome''  :D
Kaze on njoj, PA JESI LI TI NORMALNA ?! Kakav posni sir, kakva tuna, jel ti zelis MASU ili smrsavit ? Pa dali znas da ces od sira i tune narast, jel zelis bit ko one nabildane i napuvane ? To dvoje se jede kad zelis MASU, a tebi to ne treba.

I ona jadna isprepadana mene zove da jel to istina. Al eto on je ostatak razreda uvjeria u to.  ;D
« Poslednja izmena: Februar 21, 2015, 03:13:36 pre podne Pulss »
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.

Van mreže Dzoni99

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
  • Go hard or go home
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #574 poslato: April 16, 2015, 12:57:05 posle podne »
I tako, danas se našao jedan pametnjaković iz mog razreda koji trenira fudbal da mi priča kako ne smem nikako da se bavim bodibildingom jer ću da ostanem mali  :) Sedi on sa drugom i oni se krste dok im pričam šta ja radim. Počeo tamo da  mi priča nešto u fazonu tako nikad nećeš nabaciti masu, više trošiš nego što pojedeš, ja podignem majicu i kažem mu da imam 72kg on kaže nije to dovoljno , treba da imaš bar 80kg da bi se bavio bodibildingom hahahah ja ga gledam i prosto ne znam kakav komentar da dam, reko ajde ti idi pa pametuj nekom drugom... jbt počnem sa 63kg i nabacim kvalitetnu masu i uz to me svi u familiji pitaju kako sam se popravio za tako kratko vreme i neko će da dođe da mi pametuje ko nema ni dana provedenog u teretani  >:(
« Poslednja izmena: April 16, 2015, 12:59:11 posle podne Dzoni99 »

Van mreže Dzordze

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #575 poslato: Maj 28, 2015, 08:07:27 posle podne »
Lik u svlacionici pored mene dok ja muckam sejk posle terninga kaze ortaku do njega - ma tu hemiju nikad necu piti pa makar umro samo cisto idemo.. ja ga pogledam i kazem ukusni ovi steroidi :D

Van mreže Bolo Yeung

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #576 poslato: Jul 13, 2015, 04:20:28 posle podne »
Sa jednog zenskog foruma o uticaju steroida na misicni rast.

To nije misicna masa, to je voda koju hemija dovodi do misica. Nakon nekog vremena to vise nije misic nego voda koja ce splasnuti kad stane sa treningom.

Dakle ukoliko uzimate steroide u cilju povecanja misicne mase gresite jer od njih necete dobiti misice vec vodu a misici ce vam se posle izvesnog vremena pretvoriti u vodu.   :D
« Poslednja izmena: Jul 13, 2015, 04:26:46 posle podne Bolo Yeung »

Van mreže theanimal

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #577 poslato: Jul 13, 2015, 04:47:45 posle podne »
Naidjem na ovo jutros ,malo je reci da sam izvristao,inace raspravka je o tome da li su suplementi stetni na sajtu koji nema veze sa time. Izjava je sledeca:"Znam jednog momka sto umalo nije umro jer je pio whey i ugljene hidrate.Samo se vi trujte time,dzaba vam ti misici kad ce nestati cim prestanete pit"

Van mreže Dzoni99

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
  • Go hard or go home
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #578 poslato: Jul 15, 2015, 11:29:48 posle podne »
Debila kol'ko 'oćeš, baš pre neki dan naleteh na nekog "stručnjaka" na Internetu koji je bio u fazonu 'čim se to sintetiše u labu ne može biti dobro'. Čak lik negira opsežna ispitivanja sprovedena nad whey proteinom, pa šta onda više da pričamo... Budala ostaje budala :D

Van mreže Dzoni99

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
  • Go hard or go home
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #579 poslato: Avgust 21, 2015, 03:32:56 posle podne »

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #580 poslato: Avgust 22, 2015, 02:30:26 posle podne »

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #581 poslato: Avgust 22, 2015, 09:58:21 posle podne »

Van mreže Dzoni99

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
  • Go hard or go home
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #582 poslato: Avgust 22, 2015, 10:23:36 posle podne »
^ gledao sam i komentarisao dole, lik nema pojma o životu! Koga sve danas slušaju ovi klinci to je neverovatno.

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #583 poslato: Avgust 22, 2015, 10:34:28 posle podne »
Баш одгледах ово са Никсом... Невјероватно је колико је маркетинг данас и медији једна јака сила која може да ради што год.
Једноставно је потпуно, могуће је управљати масом само помоћу медија, видим народ слуша све што му се сервира по твима и интернетима...

Приспало ми се док откуцах ово, идем да скрцам калцијум и поједем глутамин да ме опушти пред спавање.

Van mreže Dzoni99

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
  • Go hard or go home
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #584 poslato: Avgust 25, 2015, 01:11:27 posle podne »
Zna li neko ko je ovaj bolesnik?