Jul 07, 2024, 02:44:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.252 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 190791 puta)

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #555 poslato: Jul 19, 2013, 12:17:12 posle podne »
Ne znam kako je kod vas ali ovamo u jednoj teretani su ljudi ubedjeni da ce od proteina postati "zver" a naravno oni svi znaju da je to dodatak ishrani i onda idu price " samo da skupim pare za protein pa cete da vidite kad se napucam" :)
Dao sam cak jednom da proba protein cisto da vidi da nijje nista posebno i on je nakon 5 min rekao kako vec oseca da ima vecu snagu nego pre :D  a kad sam mu rekao da umislja i da to na mene tako uopste ne deluje..onda je usledio odgovor" pa organizam ti se navikao i sad moras malo da prestans sa proteinom " :)
isto tako je u mma klubove,znam posto mi burazer trenira tamo
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #556 poslato: Jul 19, 2013, 12:21:48 posle podne »
Ne znam kako je kod vas ali ovamo u jednoj teretani su ljudi ubedjeni da ce od proteina postati "zver" a naravno oni svi znaju da je to dodatak ishrani i onda idu price " samo da skupim pare za protein pa cete da vidite kad se napucam" :)
Dao sam cak jednom da proba protein cisto da vidi da nijje nista posebno i on je nakon 5 min rekao kako vec oseca da ima vecu snagu nego pre :D  a kad sam mu rekao da umislja i da to na mene tako uopste ne deluje..onda je usledio odgovor" pa organizam ti se navikao i sad moras malo da prestans sa proteinom " :)
isto tako je u mma klubove,znam posto mi burazer trenira tamo

Kako u kom
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #557 poslato: Jul 19, 2013, 08:38:48 posle podne »
Ne znam kako je kod vas ali ovamo u jednoj teretani su ljudi ubedjeni da ce od proteina postati "zver" a naravno oni svi znaju da je to dodatak ishrani i onda idu price " samo da skupim pare za protein pa cete da vidite kad se napucam" :)
Dao sam cak jednom da proba protein cisto da vidi da nijje nista posebno i on je nakon 5 min rekao kako vec oseca da ima vecu snagu nego pre :D  a kad sam mu rekao da umislja i da to na mene tako uopste ne deluje..onda je usledio odgovor" pa organizam ti se navikao i sad moras malo da prestans sa proteinom " :)
isto tako je u mma klubove,znam posto mi burazer trenira tamo

Kako u kom
e ako je tako onda sam veoma srecan :D
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Ardžuna

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #558 poslato: Avgust 10, 2013, 12:29:06 posle podne »
Evo jedna, ali posle teretane :)... vraćam se s komšijom iz teretane, i kažem mu da treba da svratim u Maxi i Matijević da nakupujem pileće belo za jedno 3 dana, pirinač, ovsene i ostale namirnice iz standarnog repertoara, a on meni kaže: "Ma ti si bre lud... nisi ti profesionalac pa da se hraniš tako. Mislim, dobra je ta ishrana, hrani mišiće, ali mi smo rekreativci i jedemo pre svega šta nam se nađe na stolu- pa i pasulj, hleb, viršle, pljeske, sir, krompir, ma sve što ti padne pod ruku. Veruj mi brate, sve je to masa, masa. Raskrsti već jednom u glavi i shvati da nisi profesionalac... ne znači ti ta ishrana mnogo. Lako je ovim profi bilderima kad imaju hemiju."  ;D.

Moram da priznam da sam pao u polutrans haha :)
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2013, 12:30:46 posle podne Ardžuna »
"Lepota nije lepota zarad toga da se bude voljen. To je lepota snage, zarad toga da se izbegne obeščašćenje. Kad osoba počne da se trudi da bude lepa da bi bila voljena, tada počinje feminizacija." - Jukio Mišima

Van mreže YoungStrong

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 59
  • Clear your mind of can’t.
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #559 poslato: Septembar 13, 2013, 08:43:37 posle podne »
"Jaoo nagrdices se od te hemije, to je sve vjestacko, evo i glas ti je postao dublji od kad pijes to!" Inace, ta "hemija" je Olimp Whey Protein Coplex  ;D  ;D

Van mreže Pecha

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
  • Don't count days,make the days count !
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #560 poslato: Novembar 05, 2013, 11:33:31 posle podne »
Meni je jedan lik sto je kao stalak za infuzije koji je posle 4 meseca teretane,po onome koliko prica o BB-u,doktorirao teretanu i ishranu,kada sam ga pitao kako ima tako mali biceps rekao da on kada radi pregib za biceps spusta ruku skroz do dole pa je dize gore kako bi mu biceps bio sto duzi(kaze da ga tako razvlaci i tera da raste duzinski),a nece da mu biceps bude sto veci
Inace lik je popio 2,3kg whey-a i 500g kreatina za 10 dana i kada je kupio to pakovanje whey-a i kretaina rekao da kada on to popije izbacivace 10kg na becu(a tada je izbacivao 1x50kg) :D

Van mreže thedelbooyy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #561 poslato: Novembar 06, 2013, 01:02:37 posle podne »
Meni je jedan lik sto je kao stalak za infuzije koji je posle 4 meseca teretane,po onome koliko prica o BB-u,doktorirao teretanu i ishranu,kada sam ga pitao kako ima tako mali biceps rekao da on kada radi pregib za biceps spusta ruku skroz do dole pa je dize gore kako bi mu biceps bio sto duzi(kaze da ga tako razvlaci i tera da raste duzinski),a nece da mu biceps bude sto veci
Inace lik je popio 2,3kg whey-a i 500g kreatina za 10 dana i kada je kupio to pakovanje whey-a i kretaina rekao da kada on to popije izbacivace 10kg na becu(a tada je izbacivao 1x50kg) :D
AHAHAHAHHAHAHAHH cuj ovog majko mila hahahah, da mu biceps bude sto duzi hehe

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #562 poslato: Novembar 06, 2013, 04:48:45 posle podne »
Pola kila kreatina za 10 dana? Da to nije malo mnogo.

Van mreže YUGO BOSS

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #563 poslato: Novembar 11, 2013, 11:16:38 posle podne »
Evo jedan biser,mislim da imam najglupljeg druga na svetu :)

Lik je nasao nekog privatnog trenera(kojeg tek treba da upoznam) i lik mu je slozio neku pricu kako niko ne radi vezbe pravilno,rotiranje zglobova i neke takve stvari :)

Da predjemo na glavni deo,ishranu :D Onako ja se ne razumem u bb i te stvari oko ishrane ali drug je malo nizi i malo masniji.Na sve to "licni trener" mu je rekao da jede sto vise crnog hleba,pirinca i da kupi srpsku kobasicu u Matijevicu :D Ja kad sam to cuo bukvalno sam pao na dupe,inace isti drug na svoju inicijativu pored svega toga pije ~ 2 litre mleka sa malo neskvika i ko zna sta jos

I glavna fora je u tome sto "slepo" slusa trenera pre trenera je krenuo i malo da se razvija a sad mu nestaje misic(6 treninga nedeljno) a salo mu se povecava.Ono pokusao sam par puta da mu kazem da stvari nemaju logike al ne slusa jer u "treneru" vidi nekog idola zato sto je lik nabildovan :)

Van mreže nmcTL

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #564 poslato: Novembar 15, 2013, 12:48:10 posle podne »
Juce sam saznao da je sleganje ramenima sa bucicama "vise za masu trapeza".

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #565 poslato: Maj 12, 2014, 11:01:01 posle podne »
Razgovor sa jednom drugaricom iz Amerike danas (zamislite iritantni američki akcenat:)

"Do you take pre-workouts?"

"No, I just take my protein shake afterwards."

"Oooohh, you want to gain muscles, you do weights and stuff..yees..well me not, nooo way, I avoid protein, I want to get rid of my muscles."
suck it up, buttercup

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #566 poslato: Maj 13, 2014, 05:28:12 posle podne »
sad ide na OBN tv neka babetina u rozem duksu satro kuvar,zavrsila medicinu i kaze, "treba unositi 7-10gr porteina po KG telesne tezine" jos ponavlja tu recenicu dva puta mrtva ozbiljna, pa ja ne mogu da verujem

hahahahahahaahhahahahah

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #567 poslato: Maj 13, 2014, 06:16:27 posle podne »
Auuu, ma BiH je to hahahahaha.  ;D :o  :-X

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #568 poslato: Jun 30, 2014, 05:53:44 posle podne »
Sad mi prolaze neki likovi ispod prozora i komentarisu o teretani. Kaze jedan intelektualac drugom:" Vidi, u teretanu se ne krece na leto. Imas taj program sto traje 4 meseca , pa krenes u decembru. 2 meseca masa, 2 definicija. Do leta ces ekstra izgledati. " :D

Van mreže sky

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 560
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #569 poslato: Jul 01, 2014, 01:07:21 pre podne »
Sad mi prolaze neki likovi ispod prozora i komentarisu o teretani. Kaze jedan intelektualac drugom:" Vidi, u teretanu se ne krece na leto. Imas taj program sto traje 4 meseca , pa krenes u decembru. 2 meseca masa, 2 definicija. Do leta ces ekstra izgledati. " :D

Pazi nekome je nemoguce na drugi nacin objasniti neke stvari, tako da u nekim slucajevima osoba A je "upravu".

Dok osoba B misli da nista nije moguce bez "hemije" (jedva da razaznaje kreatin od hemije, i to cak u najboljim slucajevima).

Tako da ako se upeca na neku ispravnu pricu dobro po nju.

Naravno ako ta 4 meseca ne podrazumevaju rokanje pravom hemijom u NN kolicinama vec 4 meseca dijetarenja.