Septembar 20, 2024, 12:57:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 193875 puta)

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #405 poslato: Februar 15, 2013, 04:35:26 posle podne »
,kad kreatin spomenem tu nastaje opsta panika

Pa kako da ne bude panika , od toga otkazuju bubrezi i navlaci se ogromna kolicina vode :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #406 poslato: Februar 15, 2013, 09:56:59 posle podne »
,kad kreatin spomenem tu nastaje opsta panika

Pa kako da ne bude panika , od toga otkazuju bubrezi i navlaci se ogromna kolicina vode :D

Da stoput zdravije je pusit 2 kutije cigara na dan,svako vece opijanje :D Najace mi kad mi kaze osoba koja duva narkomanu zbog kreatina,tu vec umirem :D

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #407 poslato: Februar 15, 2013, 10:20:13 posle podne »
,kad kreatin spomenem tu nastaje opsta panika

Pa kako da ne bude panika , od toga otkazuju bubrezi i navlaci se ogromna kolicina vode :D

Da stoput zdravije je pusit 2 kutije cigara na dan,svako vece opijanje :D Najace mi kad mi kaze osoba koja duva narkomanu zbog kreatina,tu vec umirem :D

Hahaha , ma uzas , ja sam cuo i kako ti od kreatina biceps postaje kao balon i moze da pukne ako ga pretreniras :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #408 poslato: Februar 15, 2013, 11:05:15 posle podne »
@The Animal najace mi kad kazu da ja uzmem taj tvoj protein dosao bi 2 puta veci no ti...ljudi ne prave razliku izmedju proteina,kreatina i npr. anadrola,dianabola,za njih je sve to isto :D a najsmejsnije mi je gledam jedog lika ide samnom u odeljenje oce momak radi masu,nikad ti ne doruckuje kad smo 1. smjena niti kad smo 2. smjena (znaci ne jede od 12:30 do 20 dok stigne kuc) i naravno rezultati posle 4 mjeseca su...cek koji rezultati :D

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #409 poslato: Februar 15, 2013, 11:15:26 posle podne »
@The Animal najace mi kad kazu da ja uzmem taj tvoj protein dosao bi 2 puta veci no ti...ljudi ne prave razliku izmedju proteina,kreatina i npr. anadrola,dianabola,za njih je sve to isto :D a najsmejsnije mi je gledam jedog lika ide samnom u odeljenje oce momak radi masu,nikad ti ne doruckuje kad smo 1. smjena niti kad smo 2. smjena (znaci ne jede od 12:30 do 20 dok stigne kuc) i naravno rezultati posle 4 mjeseca su...cek koji rezultati :D

Pa neki misle da su popili svu pamet sveta i ne mozes im dokazati suprotno .

Sta je tu je , ima nas raznih :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #410 poslato: Februar 16, 2013, 12:11:15 pre podne »
@The Animal najace mi kad kazu da ja uzmem taj tvoj protein dosao bi 2 puta veci no ti...ljudi ne prave razliku izmedju proteina,kreatina i npr. anadrola,dianabola,za njih je sve to isto :D a najsmejsnije mi je gledam jedog lika ide samnom u odeljenje oce momak radi masu,nikad ti ne doruckuje kad smo 1. smjena niti kad smo 2. smjena (znaci ne jede od 12:30 do 20 dok stigne kuc) i naravno rezultati posle 4 mjeseca su...cek koji rezultati :D

Pa neki misle da su popili svu pamet sveta i ne mozes im dokazati suprotno .

Sta je tu je , ima nas raznih :D

Ne stvarno mogu da popustim kad ne mogu nekoga da ubijedim da je npr. whety zdrav,ali kad vec neko pocne da me uci koji nikad nije usao u teretanu da je to hemija koji misli da je zdravija surutka u prahu koja ima 1000 masti,a kreatin mislim ne daj boze da im kazem da su ga unijeli 1000 puta do sad slogirali bi se :) Ali kao sto kazes ima nas raznih,da ne idemo u off

Van mreže S.Z.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #411 poslato: Februar 16, 2013, 11:40:25 posle podne »
Muckam protein posle treninga i lik mi odmeri sejker pogledom i kaze "protein, a? kolko stavis unutra", ja reko "mericu - mericu ipo", a lik mrtav ladan onako sa neodobravanjem kaze: "pa pazi treba da se pije 2g/kg, a pocetnik bar 1g/kg ako oces neke rezultate"..:D :D

Van mreže Floper

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #412 poslato: Februar 17, 2013, 12:01:35 pre podne »
Pricam sa likom u teretani, kaze na masi je, pitam ga sta jedes, kaze: "cepam brate samo salate, uglavnom paradajz, cuo sam da se od toga goji najvise"  :-[ :-[ :-[

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #413 poslato: Februar 17, 2013, 12:35:45 pre podne »
Pricam sa likom u teretani, kaze na masi je, pitam ga sta jedes, kaze: "cepam brate samo salate, uglavnom paradajz, cuo sam da se od toga goji najvise"  :-[ :-[ :-[

Pa da opste je poznato da su vegeterijanci za masu zakon :D Mora da ce kad bude na defki da se prebaci na jagnjetinu i pivo

Van mreže Floper

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #414 poslato: Februar 17, 2013, 02:33:58 posle podne »
Pricam sa likom u teretani, kaze na masi je, pitam ga sta jedes, kaze: "cepam brate samo salate, uglavnom paradajz, cuo sam da se od toga goji najvise"  :-[ :-[ :-[

Pa da opste je poznato da su vegeterijanci za masu zakon :D Mora da ce kad bude na defki da se prebaci na jagnjetinu i pivo

Upravo to, oni iskusniji uzmu pa cepaju rakiju za definiciju :)

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #415 poslato: Februar 17, 2013, 11:08:13 posle podne »
@Flooper naravno casica rakije na praznas stomak,mislim to uopste ne steti jetri,stetniji je kreatin

Van mreže Aleksandar-

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #416 poslato: Februar 18, 2013, 04:58:13 posle podne »
Danas pitam druga koji je nedavno poceo da vezba,pitam da li je poceo sa koristi suplemente(whey itd.) ne,ne necu ja to, ja samo dekstrozu u toku treninga i posle treninga, ja:zasto to? kaze on : pa za vise energije i brzi oporavak misica, naravno pokusao da ga naucim kako i sta valja al ne on je tako cuo od ne znam ni ja koga.....sta reci.

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #417 poslato: Februar 27, 2013, 12:21:49 posle podne »
nije iz teretane ali sam nasao na jednom domacem forumu na temu metana decko od 18g hoce da se roka pa pita za savete i neki lik mu odgovara: "ma kakav metan e  nikad ne koristi jedan steroid  i metan je bezveze imas se nadujes i dobices vodu i imas to ispisas   ja kad se budem odlucio za steroide uzecu  winstrol masteron  i danabol "

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #418 poslato: Februar 27, 2013, 12:24:13 posle podne »
nije iz teretane ali sam nasao na jednom domacem forumu na temu metana decko od 18g hoce da se roka pa pita za savete i neki lik mu odgovara: "ma kakav metan e  nikad ne koristi jedan steroid  i metan je bezveze imas se nadujes i dobices vodu i imas to ispisas   ja kad se budem odlucio za steroide uzecu  winstrol masteron  i danabol "

Iskusan covjek,vidi se :D

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #419 poslato: Mart 02, 2013, 01:15:58 posle podne »
Nije iz teretane ali moram okaciti:
Radio bi definiciju ali se plasim da ne izgubim kg ili obim ruku
Moram uzeti neko cokoladno mleko Da pijem u toku treninga
Ocu sve da pokupujem i kad roknem za mesec dana cu biti azdaja (sad je kupio whey,pa nece da pije dok ne skupi pare i za BCAA,jer kad popije obadvoje u isto vrijeme kao sto vidite postaje azdaja)
Dobro uzecu ga iako sam na dijeti (Whey protein)