Septembar 20, 2024, 12:42:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Najjace izjave u teretani!?  (Pročitano 193857 puta)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: :D
« Odgovor #390 poslato: Oktobar 24, 2012, 09:28:02 pre podne »
Krivo im je cim neko izgleda bolje od njih pa se vade na te price... dosta je takvih likova nazalost. Svaki iole ozbiljniji vezbac ima takvih problema ako se mogu nazvati tako uopste. Ja uopste ne ulazim u dalju diskusiju sa takvima, samo se nasmejem ili ih ignorisem potpuno, ili ima kazem, pa uzmi i ti onda  ;)

inace "Lik(decko 16- 71god)" hehe :D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #391 poslato: Oktobar 24, 2012, 03:38:44 posle podne »
Samo kazem:"Nemoj mene ili prah kriviti sto izgledas kao govno"...

Mada moja prica u teretani se svodi da kazem "hvala" kada platim trening i to je to, ovako mp3 i dovidjenja, nemam ja vremena trositi na balavce...

Van mreže Laki mne

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #392 poslato: Oktobar 24, 2012, 05:43:30 posle podne »
Nedje sam davno na forumu procitao neko je rekao da ne vidi svrhu treninga i dovodjenja krvi u misic ako se posle toga ne nahrani odredjenim nutricientima, sto je naravno istina. Ali to 70-80% ljudi koji treniraju u teretani ne razumije. Tako je kod mene, mogu reci slobodno i 90 % njih..
"Um je granica" A.Schwarzenegger

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #393 poslato: Novembar 27, 2012, 08:24:51 pre podne »
Ima za par min na rts 1 uticaj streroida na rekreativne sportiste pa ko moze da gleda izvolte...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Borko_Savic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #394 poslato: Decembar 01, 2012, 08:29:26 posle podne »
Ja izbjegavm da postavim sta se sve radi kod mene jer se bojim banovanja zbog zagovaranja :D

Ima jedan momak 95. godiste, ide skoro dve god u teretanu i EXTRA gradjen. Stvarno ima vrhunske predispozicije. Ledja su mu ogromna, krila tako reci, ogromna ledja...
Naravno, za svaku grupu misica radi 5-7 vjezibi, ogromne tezine, vecini je i uzor itd. itd.
Ishrana mu je veliki shit. dobvoljno je reci da u skoli svaki veliki odmor tuce pola litre cokoladnog mlijeka za masu.
E sad, on pre par sedmica ode i kupi dosta preparata, oko 200evra je potrosio na njih. Svega je uzeo. I kaze mu ,,najjaci'' bileder u Banja Luci kako da radi plan za masu.
Ovako ide:
ponedeljak- prsa
ravni benc pres 5-6 serija i svaka serija do otkaza osim prve.
utorak- ledja
zgibovi i mrtvo dizanje, svaka serija do otkaza osim prve
utorak noge
iskorak i cucanj sa ogromnim teszinama do otkaza
sreda ramena
pitisak sipkom izpred brade i letenje, do otkaza naravno. I nikako ne smije da radi potisak iza vrata jer ta vjezba ne valja za ramena.....
cetvrtak ruke
jedan vjezba za biceps i jedna vjezba za triceps, naravno do otkaza kao sve do sada.
petak kruzni trening za sve grupe micia. Po jedna vjezba i po 5-6 serija do otkaza kao sve prethodno....
Subotom i nedeljom odmara i ta dva dana samo jede, jede.
Decko je uzor vecini drugih momaka koji vjezbaju u toj teretani i on im je ispricao svima taj plan i prati ga najmanje 10 ljudi. ludilo jedno sta se desava

Dalje,
drugi lik, 96.godiste. Skoro on radio samnom u mom terminu i kaze, radi benc pres sa malom kilazom 15-20 puta. Vjezba da moze vece kilaze izbaciti, kako rece, vjeza za izbacaj ???

Pisao sam prije kako mi je mama prosula Whey kad je nasla prosle godine i cak mi zabranila da idem teretanu 20 dana. ja sam to zanemario nakon 2 mjeseca i opet sebi kupovao i krio. Nekidan mi opet nasla i opet ja u problemima. Kaze, jesi ti normalan, bacas pare, hoces da se otrujes. A otac govori, covjece otice ti bubrezi, jetra.....al dobro je, nisu mi ovaj put zabranili da idem u gym :D

Otac mog druga kaze za protein: nista to ne valja. Isto kao kada pile hranis koncentratom, zakoljes ga pa meso ninasta ne lici, nikakvog ukusa....

Stariji momak, citav zivot sportista nagovorio jednog lika da kupi NoExploud(tako se zove ja msm) i rekao mu da je od njega dobio 10kg. Nevjerovatno ti se projede, dizes duplo vece kilaz.......ima 2% dopinga u sebi.  ::) Taj lik sto ga jenagovrio kupi ga sebi,  prvi trening uzme 3 mjerice i pozli mu u teretani.

Ludilo sta se sve radi. ;D
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2012, 08:30:59 posle podne Borko_Savic »
Train hard or die trying

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #395 poslato: Decembar 02, 2012, 09:23:21 pre podne »
Ko je taj najjaci bilder u Banjaluci?

Je li rekao ime?

Mislim to mi zvuci kao klasicna klinacka loziona...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #396 poslato: Decembar 02, 2012, 09:40:51 pre podne »
Ko mu sastavljo trening Dorian licno :).
NO explode by bsn je bio zvanicni ufc preparat i ne bi trebao da bude zagadjen dopingom odnosno bilo kojom nedozvoljenom ssupstancom.

Van mreže Borko_Savic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #397 poslato: Decembar 02, 2012, 10:48:15 pre podne »
Pitacu ga ko mu je rekao...
Train hard or die trying

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #398 poslato: Decembar 06, 2012, 02:23:00 posle podne »
Otac mog druga kaze za protein: nista to ne valja. Isto kao kada pile hranis koncentratom, zakoljes ga pa meso ninasta ne lici, nikakvog ukusa....
ovo je extra :D
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #399 poslato: Decembar 09, 2012, 06:04:05 posle podne »
"Bench press utice na rast"
"Ako ti iskoci ovo na ramena (mislio je na trapezius valjda) prestajes sa rastom"

Van mreže nosmoking95

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #400 poslato: Decembar 10, 2012, 06:33:20 posle podne »
Prije 7 dana slusam lika koji ispravlja druge o tome kako se rade vjezbe.
Taj lik koji ih ispravlja je bas sila gradjen... Jedan od boljih u mom mjestu... Malo kasnije je poceo pricati kako je piletina za definiciju... kao piletina nije za masu :O

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #401 poslato: Decembar 10, 2012, 06:36:32 posle podne »
Piletina je odlicna i za masu i za definiciju...

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #402 poslato: Decembar 10, 2012, 06:42:29 posle podne »
Protein za masu i definiciju, ovo je vec pre zalosno nego smesno, no kao i vecina izvala.
Cim se pametan stidi, budala se ponosi, a u ovom sportu na svakom koraku(teretani) mozes naici na 'suv kvalitet' !
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #403 poslato: Decembar 13, 2012, 06:12:23 posle podne »
Pilece grudi su za definiciju a batci za masu :)

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Najjace izjave u teretani!?
« Odgovor #404 poslato: Februar 08, 2013, 02:07:40 pre podne »
Najvise mi smeta posebno kad mi "drug" kaze kao a lako je tebi takav da si "pucas" se kreatinima i proteinima...onda pocne da mi prica protein je hemija...pa mi kaze da ja to pijem nateka bi...
inace jedan off al moram ovo napomenut greote gledam danas ulazim u shop za suplemente pitam normalno za kreatin oce li stizat od jedne firme poce covjek sve da mi prica vidim covjek istraumiran od mojeg godista  :D
edit:plazam i mlijeko su ti za masu najbolji
surutka u prahu ti je bolja nego to sranje "whey"
itd ne mogu sve da nabrojim sto slusam svaki dan,vi biste poludjeli,kad kreatin spomenem tu nastaje opsta panika
« Poslednja izmena: Februar 08, 2013, 02:09:28 pre podne Booster »