Jun 26, 2024, 11:10:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Skidanje masnih naslaga  (Pročitano 12408 puta)

Van mreže locko

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #15 poslato: Jun 15, 2010, 12:37:37 posle podne »
Pozz ljudi,

Imam problem koji ce mozda biti smesan ali jbg sta da se radi. Imam problem sa grudima tj kad pogledam oko bradavica nekako mi je spicasto pa me interesuje da li bi mi mozda pojas za mrsavljenje pomogao kad bi ga stavio visoko na grudi i tako skinuo taj visak masnih naslaga ako je uopste to do masnih naslaga...
ne bi ti pojas pomogao
djeta bi ti pomogla;)


A da ne znas mozda da li bi taj problem nestao kasnijim vecim razvijanjem grudnih misica?
koliko godina imas?
mada ne znam ni sto sam te to pitao.....

20 god...nemam neki problem sa viskom kilograma, imam stomacic ali nisam uopste debeo...cak sta vise jurim masu

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Skidanje masnih naslaga
« Odgovor #16 poslato: Jun 15, 2010, 02:36:40 posle podne »
Cao,ja imam 32 godine,u trudnoci sam se mnogo ugojila,ali je ostalo 10 kilograma viska,to se nesto extra i ne primecuje,jer sam visoka,ali kada sednem obavezno mi se i stomak ocrta i to me izludjuje,i imam jos jedan problem,njega sam imala i pre nego sto sam ostala u drugom stanju,a to je vrlo malo sala na unutrasnjim butinama,znaci i kada sam bila najmrsavija imala sam salo na unutrasnjim butinama...Sta vi meni predlazete od treninga,sem odlaska u teretanu,pokusala sam jednom i strasno mi je bilo neprijatno,jer tu imas najmanje posto devojaka i zena,ali imam sobnu biciklu i da hranu sam svela na minimum,a slatkise ne okusam,ali vrlo cesto kriziram...
Pozdrav od Natase
P.S.ako je neophodna slika poslacu je.
Ne bi bilo lose neku sliku da okacis :)