Septembar 21, 2024, 07:45:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad  (Pročitano 36001 puta)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #75 poslato: Jun 03, 2010, 10:59:57 posle podne »
Postovani forumasi i svi drugi ljubitelji ovog sporta, evo red je bio da se i ja posle ovih komentara javim i da vam ispricam svoju pricu.Ne radi se vise o plasmanima i o tome ko je ostecen, a ko nije, vec o tome ko u zavezu igra "Prljavu Igru" koja traje vec godinama. Odmah na merenju, meni je Jovanovic Zoran (sekretar saveza), priredio "Iznenadjenje" tako sto su me hitno odveli na doping kontrolu, umesto Bugareke kojoj je ona bila namenjena. Normalno nista nije bilo u njegovoj moci, a mene su drzali satima u sobi poput najveceg kriminalaca i gledali me dok sam davala uzorak za kontrolu i skidali na golo. Jedini koji su tada bili uz mene i zaista sve ucinili su bili Goran Ivanovic, Strugarevic Ivan i Biserka Sipka, jer nisu mogli da poveruju kakva mi se radnja smesta. Nakon takmicenja ponovo me vuku na doping test! Zamislite drugi put!!! Jovanovic Zoran opet nista ne moze da ucini, ali ima Boga, Branka takodje izvlaci kuglicu i mora na doping kontrolu, ali se urin uzima iz publike, nakon neuspelog pokusaja da Ljuba Pantovic-Subotic to ucini (nije imala dovoljnu kolicinu uzorka) i cela ta situacija prolazi kod mladog laboranta, koji priznaje da je primio mito od Jovanovica(sekretara saveza) i sve prolazi glatko, na kratko vreme. Ostale takmicarke Srpske reprezentacije, koje su izvukle loptice za doping kontrolu su zadrzane u sobi za davanje uzoraka i na njih se budno motrilo, tako da su neke plakale od silnog ponizavanja i zauvek izgubile volju za takmicenjima. Ovo sto se desilo nasoj reprezentaciji, je do sada nevidjeno! Zalosno je sto savez jos uvek posle toliko godina nije ukapirao zbog takmicara, a nikako obrnuto!!! Drugo iznenadjenje, je bilo to da mora da se koristi "Specijalna" takmicarska boja, za koju su znale samo neke takmicarke, pretpostavljate vec koje. Nama koje nismo imale pojma, da ne mozemo vise koristiti standardnu boju receno je da u suprotnom mozemo biti diskavalifikovane! Sto se tice komentara Gorana Ilica, jako mi je zao sto se priljucio taboru Jovanovica, ali mi je jasno i zbog cega je to tako. Ko je meni kriv, sto sam ja samo takmicarka i nisam niko i nista u savezu! Zaista sam ga smatrala prijateljem, ali izgleda da to vise ne postoji i da svako gleda samo svoju korist.
Ovaj tekst vam saljem svima, da znate sta se sve radi savezu (ovo je samo jedan delic) i da se to ne moze tek tako zavrsiti. U subotu je sastanak u Novom Sadu u 12h, u hotelu Novi Sad, gde ce se izneti "Prljav ves", a ima ga mnogo i gde ce se insistirati na ostavci sekretara saveza Jovanovic Zorana a i na mnogim drugima. Ko zeli neka dodje,
Ja se necu boriti za njih, vec za takmicare, koji su zahvaljujuci njima poceli da mrze ovaj sport i izgubili motiv za daljnjim takmicenjima.Tako se ne promovise ovaj plemeniti i izuzetno tezak sport. Sramota je da su pustili nase momke na Evropsko prvenstvo u Holandiji, same bez ijednog sudije i delegata! Otisli su kao sirocici. Toliko za sada od mene. Ja sam pripremila interesantan prilog za medije (novine i tv) i necu se tako lako predati. Mislim da sam dovoljno dugo cutala i dovoljno dugo bila "dobra". Svima veliki sportski pozdrav od Milke Stankovic!!! P.S. javljam se posle sastanka u Novom Sadu, a sto se tice uzoraka za doping kontrolu oni jos uvek stoje kod nas tako je barem rekao sekretar Jovanovic Zoran.



Meni je mnogo zao sto si iz mojih postova mogla da izvuces zakljucak da sam ja u bilo kakvom taboru. Prijatelj sam ti bio i bicu zauvek ma sta mislila.

Po sto puta ponavljam da ja nisam Savez, vec sam clan kao takmicar a ne kao funkcioner. Korist zbog svojih rezultata imam samo od mog grada, od Saveza imam kao i svi takmicari i to svi znaju, ali to nema veze sa ovim.

U Novi Sad sam dosao da pomognem i imao sam zaduzenje, sto mi nije bilo tesko, da punim onaj frizider sa vodom za takmicare. Tu sam i mogao da vidim kako su stranci odvajali devojke posle bine u stranu zbog izvlacenja kuglica. Tu i jesmo bili baksuzi kao ekipa jer su polovina nasih devojaka izvukle tamne loptice i odvodjene u prostoriju za test.

Ko je lud da voli sto je to tako.
Sta se desavalo tamo u sobi procitao sam iz tvog posta sada.
 I OK je ako su Bisa, Goran i Strugo pokusali sve kao sto kazes, pa tako i treba da bude.  Niko nije ni ocekivao da i jedna nasa devojka ode u tu sobu.

Ovo za boju je bezobrazluk. Video sam sve Ruskinje koje su morale da skidaju Dream tan pred nastup jer ni one nisu znale da moraju drugu boju.

U Novi Sad nisam mislio da idem ali cu zbog svega ovoga da dodjem i cujem od vas kako ce da se resi ovo o cemu si napisala.



« Poslednja izmena: Jun 03, 2010, 11:05:05 posle podne GORAN_ILIC »
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Milka Stankovic

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #76 poslato: Jun 04, 2010, 08:58:40 posle podne »
Branka, pre nego sto nesto izjavis, dobro razmisli! Mene nije dobro vuci za jezik, jer svih ovih godina, dok sam cutala, sakupila sam mnogo "keceva u rukavu". Kao prvo, istina boli! To svi znamo. Kao drugo, nema veze sto cemo spakovati bikini u orman, ali ce definitivno nesto da se izmeni u savezu, gde ce morati takmicari biti u prvom planu! Sto se tice bikinija, ja cu svoj nositi na plazi. Kao trece, ja sam tebe vec odavno razocarala, i jos od 2002. godine, kada je u domu sindikata licno Milos Sarcev izasao  na binu i izrekao za mene silne pohvale, a da be pricam o tome koliko podrsku publike vec imam godinama i koliki je broj devojaka i zena, ciji sam idol, sto ne moze da se kaze i za tebe. Zao mi je, ali to su cinjenice. Ja ne gazim tvoj rad i tvoje titule, ali sam "otrovna" kada me neko dira. Mi "mirni" smo takvi. Dok cutimo, cutimo, a kad puknemo, puca sve! Nemojte ti i Zoki da se sekirate zbog ostavke bice i vama i nama mnogo lakse, a ko-god da dodje umesto vas, nece nista bolje proci bude li vodio vasu "politiku" u to budite sigurni! Pozdrav od mene i zaista mi je zao sto je moralo sve ovako da ispadne jer ja nisam ni politicar ni clan saveza, vec naglasavam velikim slovima, SPORTISTA!
Dragi moji forumasi, sto se tice sastanka u Novom Sadu, on vise nije interesantan, jer glavni glumac Jovanovic Zoran, nece biti prisutan iz razumljivih razloga. Mene je bas stalo da mu sve ovo sto sam vama rekla i jos mnogo toga kazem u lice. Obzirom da on i Branka nece biti prisutni, smatracu da je priznao svoju krivicu, zbog koje zajedno samnom ispastaju i ostale neduzne takmicarke. Pozdrav od mene i mnogo vam hvala na ogromnoj podrsci!
P.S. Gorane Ilicu, ja bih volela da je to sto kazes istina i ako je to zaista tako, ja ti se JAVNO izvinjavam. Pozdrav tebi i Sonji!

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #77 poslato: Jun 04, 2010, 08:59:22 posle podne »
Ovo ce biti zanimljivo...
« Poslednja izmena: Jun 04, 2010, 09:04:35 posle podne Lubura »

Van mreže Branka

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #78 poslato: Jun 04, 2010, 09:54:30 posle podne »
Branka, pre nego sto nesto izjavis, dobro razmisli! Mene nije dobro vuci za jezik, jer svih ovih godina, dok sam cutala, sakupila sam mnogo "keceva u rukavu". Kao prvo, istina boli! To svi znamo. Kao drugo, nema veze sto cemo spakovati bikini u orman, ali ce definitivno nesto da se izmeni u savezu, gde ce morati takmicari biti u prvom planu! Sto se tice bikinija, ja cu svoj nositi na plazi. Kao trece, ja sam tebe vec odavno razocarala, i jos od 2002. godine, kada je u domu sindikata licno Milos Sarcev izasao  na binu i izrekao za mene silne pohvale, a da be pricam o tome koliko podrsku publike vec imam godinama i koliki je broj devojaka i zena, ciji sam idol, sto ne moze da se kaze i za tebe. Zao mi je, ali to su cinjenice. Ja ne gazim tvoj rad i tvoje titule, ali sam "otrovna" kada me neko dira. Mi "mirni" smo takvi. Dok cutimo, cutimo, a kad puknemo, puca sve! Nemojte ti i Zoki da se sekirate zbog ostavke bice i vama i nama mnogo lakse, a ko-god da dodje umesto vas, nece nista bolje proci bude li vodio vasu "politiku" u to budite sigurni! Pozdrav od mene i zaista mi je zao sto je moralo sve ovako da ispadne jer ja nisam ni politicar ni clan saveza, vec naglasavam velikim slovima, SPORTISTA!
Dragi moji forumasi, sto se tice sastanka u Novom Sadu, on vise nije interesantan, jer glavni glumac Jovanovic Zoran, nece biti prisutan iz razumljivih razloga. Mene je bas stalo da mu sve ovo sto sam vama rekla i jos mnogo toga kazem u lice. Obzirom da on i Branka nece biti prisutni, smatracu da je priznao svoju krivicu, zbog koje zajedno samnom ispastaju i ostale neduzne takmicarke. Pozdrav od mene i mnogo vam hvala na ogromnoj podrsci!
P.S. Gorane Ilicu, ja bih volela da je to sto kazes istina i ako je to zaista tako, ja ti se JAVNO izvinjavam. Pozdrav tebi i Sonji!
Slobodno mozes da izneses sve keceve koje imas u rukavu,jer stvarno za sve ove godine kolliko sam u ovom sportu nisam se zamerila ni sa kim,a pogotovo ne sa tobom o kojoj sam uvek imala reci hvale iako se zajedno takmicimo sto nije tipicno za ovaj sport da neko podrzava svog protivnika.To moze da potvrdi svako ko je samnom razgovarao.To da si ti idiol mnogima meni je drago jer i svako treba da vuce svoju publiku sa sobom da navija za njega i da zvizdi drugima iako nisu upravu,ali to nema veze,uvek toga ima.Ja sam ti uvek cestital na pobedi i od mene nikad nisi cula nista ruzno,niti moze neko da mi puni glavu necim zasta nisam sigurna.Tacno je da na prvom mestu treba da budu takmicari.I to sto te javno nahvalio Milos i to je extra,ali si ti to lose iskoristila jer je steta da takav izgled ne moze da istera formu do kraja i onda izgubi.Tu nema ljutnje.Ali necu da se mesam to je tvoja stvar.Sto se tice nas mi se ne brinemo,ali trebas ti i ostali takmicar da se zabrinete i postavite prave ljude koji ce da vode ovaj savez onako kako ti mislis da bi trebalo,a to nije lako,veruj mi.Zelim tebi i svima srecu u ovom poduhvatu i da ne bude vise ovakvih pljuvacina koje ostavljaju los utisak o ovom sportu.I u buduce moj ti je savet prvo proveri obe strane,pa onda napadni proverenim argumentima,jer one koje si ti iznela npr.o mitu,da bilo je ali od sasvim druge osobe, a i to je bilo kao jedan od pokusaja da se izvuku sve takmicarke,ne vidim nista lose u tome,jer cak sta vise to je uradjeno onog momenta kad si ti prvi put odvedena na doping.Ali ne bih stvarno vise da polemisemo o ovome,sta je bilo bilo je,nema nam pomoci,kazna nam sledi.E,sad ako postavite prave ljude u savezu mozda i uspes nesto da uradis pozitivno za sebe,jer za druge ne verujem da bi i pokusala,jer si iznela kolliko ti je drago sto sam i ja isla na doping,a to nije lepo za jednog velikog sportistu kakav si ti kako kazes.

Van mreže Milka Stankovic

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #79 poslato: Jun 04, 2010, 10:00:42 posle podne »
Glupo je Branka da se ti i ja ovako dopisujemo, najbolje je da ti i Zoki dodjete sutra na sastanak, da rascistimo sve nesuglasice! Pozdrav od mene!

Van mreže Branka

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #80 poslato: Jun 04, 2010, 10:16:31 posle podne »
Glupo je Branka da se ti i ja ovako dopisujemo, najbolje je da ti i Zoki dodjete sutra na sastanak, da rascistimo sve nesuglasice! Pozdrav od mene!
To je tacno da je glupo jer ja uvek kazem u lice ono sto imam.A sto se tice sastanka ja nisam nista u savezu nego takmicar kao i ti i nemam sta da trazim tamo,a nevidim sta bi to trebalo da se rascisti,kakve to nesuglasice ima koje bi trebala ja sa nekim da rasciscavam, jer je sve jasno kao dan,bar meni.Pozdrav i srecno.

Van mreže Pedja_ars

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #81 poslato: Jun 05, 2010, 12:24:31 pre podne »
 ??? ??? ??? bas steta sto smo izgubili sekretara saveza, bio je jako dobar za pojedince  ::)

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #82 poslato: Jun 05, 2010, 08:25:36 pre podne »
Ma bice to tresla se gora ,rodio se mis, na Zoranovo mesto ce da postave nekog "zasluznog" i nastavice po starom.
Nije tu problem samo Zoran Jovanovic,tamo svako gura nekog svog,svako gleda svo jjadni i bedni interes i svi oni misle da su bogom dani i da ovaj sport postoji zbog njih, da su takmicari tu zbog saveza,a ne savez zbog takmicara. Nista se tu nece promeniti odlaskom Zorana Jovanovica, cak sta vise ima tu mnogo njih koji bi trebali pre njega da se sklone iz saveza da bi se nesto promenilo na bolje.
« Poslednja izmena: Jun 05, 2010, 08:30:09 pre podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Branka

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #83 poslato: Jun 05, 2010, 01:56:15 posle podne »
Ma bice to tresla se gora ,rodio se mis, na Zoranovo mesto ce da postave nekog "zasluznog" i nastavice po starom.
Nije tu problem samo Zoran Jovanovic,tamo svako gura nekog svog,svako gleda svo jjadni i bedni interes i svi oni misle da su bogom dani i da ovaj sport postoji zbog njih, da su takmicari tu zbog saveza,a ne savez zbog takmicara. Nista se tu nece promeniti odlaskom Zorana Jovanovica, cak sta vise ima tu mnogo njih koji bi trebali pre njega da se sklone iz saveza da bi se nesto promenilo na bolje.
Samo da te pozdravim jer se znamo i da ti kazem da bih i ja sigurno tako razmisljala kao i ti i ostali takmicari i ljubitelji ovog sporta da ne znam kako sve funkcionise u savezu.Ne znam kako neko moze da ima neki interes, u kom smislu,jer novac koji savez dobije od drzave je bedan i ne moze da pokrije sva takmicenja na koje bi trebalo da idu takmicari i da plati antidopong agenciju,zavod za sport-testiranje sportista,vodjenje sportista na pripreme,sve one stvari koje su obavezne da se izmire inace nema dalje dobijanja sredstava.To govorim o nasem savezu jer on spada u trecu grupu sportova ima pravo samo na pet stipendista i na mali budzet u odnosu na druge saveze.Uvek ce neko biti nezadovoljan,ali mislim da svako ko je osvojio medalju je adekvatno nagradjen za to.Ljudi sve to povrsno posmatraju i uglavnom se bune oni koji nemaj rezultat i misle da uvek da ih je neko ostetio.Naravno da uvek i svuda ima nekih propusta,ali u ovom slucaju nevidim potrebu za dizanjem prasine.I opet ponavljam nema veze sto je Zoran moj muz,moze svako da potvrdi da od celog upravnog odbora ovog saveza jedini je on radio u interesu takmicara,ali i to ce izaci na videlo.Zato bih volela da se oglasi neki takmicar koji je licno ostecen od njegove strane i kako.

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #84 poslato: Jun 05, 2010, 03:13:27 posle podne »
Pozdrav i tebi Branka. Znam ja da je budzet jako mali,ali takodje znam da se tu desavaju i neke druge stvari. Kakav je savez koji jedne godine nema para da bilo ko ode na svetsko,a onda se dovlaci za masne pare Roni Kolman?
Stipendije i pripreme finansira ministarstvo,a ne savez na svu srecu,mada i ovako ima muljanja oko podele novca od stipendija.
Kad nije bilo novca da reprezentacija putuje,neki su odlazili na svako takmicenje koje se organizovalo, samo na jednog takmicara je jedne od prethodnih godina potroseno novca vise nego na celu reprezentaciju. Megalomanski se uzima organizacija svakog takmicenja koje niko drugi nece,a nasi takmicari ama bas nikakvu korist nemaju od toga.
Jedan od ljudi iz saveza se hvalio u Novom Sadu da je dao 500 evra za najavu takmicenja na RTS-u( a kakva je najava bila vec sam negde opisao,da covek ne pozeli da dodje da gleda),a takmicarke nisu imale trenerke reprezentacije i pola ih je na bini izgledalo ko da imaJU zuticu jer su po nekoliko njih delile kutiju farbe.  
KAKAV JE TO SAVEZ I CEMU SLUZI KADA NI NAJOSNOVNIJE NE MOZE DA OBEZBEDI TAKMICARIMA, KOJI DAJU GOMILE SVOJIH PARA I UNISTAVAJU ZDRAVLJE ZA PRIPREME, DA LI JE MOGUCE DA NE MOZE DA SE OBEZBEDI NI 5-6 TRENERKI ZA REPREZENTACIJU, KO MOZE DA POVERUJE DA SE NI TOLIKO PARA NE DOBIJE IZ MINISTARSTVA?
Stvarno ne bih dalje sirio temu,jednostavno hocu da kazem da savez ne radi ono zbog cega postoji, A TO JE BRIGA O TAKMICARIMA,A NE O FUNKCIONERIMA SAVEZA, a Zoran Jovanovic sigurno nije najveci problem i krivac za sve u savezu i kao sto vec rekoh ima ih mnogooooooooo koji bi trebalo pre njega da se najure zauvek iz ovog sporta i njegovom smenom se ama bas nista nece promeniti,bar ne na bolje.
Od mene toliko,ja vise necu siriti i nastavljati ovu raspravu
« Poslednja izmena: Jun 05, 2010, 03:29:12 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #85 poslato: Jun 05, 2010, 06:38:22 posle podne »
Sto se lepo ne objavi sa koliko novca savez raspolaze i  koliko je za sta utroseno?

Van mreže Pedja_ars

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #86 poslato: Jun 06, 2010, 02:00:43 posle podne »
xaxxaxa ko je budala to da objavi???

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #87 poslato: Jun 06, 2010, 02:47:02 posle podne »
Šta je bilo na sastanku?
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_ars

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: 2010 IFBB European Women’s and Men Fitness Championships-Novi Sad
« Odgovor #88 poslato: Jun 06, 2010, 09:27:22 posle podne »
evo zakasnela slika od mene

Slika uklonjena jer je bila prevelika!
« Poslednja izmena: Jun 07, 2010, 09:40:46 pre podne EXTREME »