Septembar 20, 2024, 05:51:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: NxLabs Methyl Test  (Pročitano 9337 puta)

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
NxLabs Methyl Test
« poslato: Maj 24, 2010, 05:13:28 posle podne »
Iskustva vasa sa ovim proizvodom?


Ja danas poceo ali sam procitao da kao naduva stomak i da skuplja malo vode i to a to mi ne treba nikako jel mi se stomak od kreatina naduo kao da sam trudan tako da tek sam ovo otvorio i popio sam 4 komada tako da bih ostatak mozda gurnuo za 2800 mada otkud znam..

dajte malo vasa iskustva ako je neko koristio pa da vidim jel stvarno skuplja vodu i to,,

Hvala



Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2010, 05:14:56 posle podne »
ako nije frka nek samo ispisu ovi koji su koristili, a sto se tice upotrebe ljudi koji su kupili treba da znaju da na pakovanju ima velika greska i da se ne pije posle treninga nego npr. ako trenirate u 3 popodne onda da se oko 9ujutru popije pa posle jedno 25mina pred trening jos 2 kapsule!!

:-))

Spartak

  • Gost
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #2 poslato: Maj 24, 2010, 05:22:10 posle podne »
nema nikakve veze sa nakupljanjem vode

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #3 poslato: Maj 24, 2010, 05:24:40 posle podne »
TI si me pitao na pm,ali te nisam dobro razumeo.Ja sam shvatio da me pitas za metiltestosteron koji inace nema veze sa ovim suplementom.

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #4 poslato: Maj 24, 2010, 05:26:13 posle podne »
TI si me pitao na pm,ali te nisam dobro razumeo.Ja sam shvatio da me pitas za metiltestosteron koji inace nema veze sa ovim suplementom.

ne ne druze za methyl test sam te pitao mozda me nisi razumeo bas najbolje :-)

a ovo za vodu sam procitao sad negde a posto mi je stomak vec kao da sam 8i mesec trudnoce radije ne bih da navlacim jos vode tako da bih mozda gurnuo ovo i uzeo tribulus ili nesto.

4. How much should be taken? Are there any side effects?

Typical side effects of anabolic steroid use include: Gynocomastia, water retention, disruption of the testicular axis, distended stomach, male pattern baldness, and acne. Users of Methyl-1-Tesosterone have reported none of these commonly seen side effects. This is, in part, due to the fact that Methyl-1-Tesosterone will not convert to estrogen.

A common side effect of taking Methyl-1-Tesosterone is lethargy. Increased aggressiveness has also been noted, as has an increase in blood pressure and decreases in appetite. Typically, these side effects are dose related.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #5 poslato: Maj 24, 2010, 05:36:22 posle podne »
pre ce biti da ti se stomak naduo od zderenja ko zna cega a ne od creatina a pogtovo ne od ovog producta
ja sam ga licno koristio oko 4 nedlje i VISE SAM NEGO ZADOVLJAN SA EFEKTIMA ISTOG JER odgovrno mogu da tvrdim da spada u jednu zestoku kategoriju kada su sagorevaci u pitanju

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #6 poslato: Maj 24, 2010, 05:43:11 posle podne »
pre ce biti da ti se stomak naduo od zderenja ko zna cega a ne od creatina a pogtovo ne od ovog producta
ja sam ga licno koristio oko 4 nedlje i VISE SAM NEGO ZADOVLJAN SA EFEKTIMA ISTOG JER odgovrno mogu da tvrdim da spada u jednu zestoku kategoriju kada su sagorevaci u pitanju

ok Pedjoni onda cu da nastavim pa cemo da vidimo sta kako nego mi je psihijatar prepisao xanax da pijem pa me zanima kako sad da ukombinujem sa ovim i zanime me jer se stvarno povecava nervoza i to , posto to ne bi bilo dobro hahaha

:-))

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #7 poslato: Maj 24, 2010, 05:46:12 posle podne »
Pedja, mislim da si pomesao Methyl test i Methyl RIPPED® ADRENALINE, ovo drugo je sagorevac, a prvo stimulator hormona... slicna im je kutija :)
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30000
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30135

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #8 poslato: Maj 24, 2010, 06:01:40 posle podne »
da u pravi si mico
malo sam bio OUT jer sam ja uzimao obadva producta i vise sam nego zadovljan
pa sam permutovao stvari oko methil ripeda i metyol testa.
izivanjenje..
ali bez obzira stoji ovo da metyhl test nema nikakve veze sa navlacanjenm vode ii bilo cega drugog

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #9 poslato: Maj 24, 2010, 06:06:30 posle podne »
da u pravi si mico
malo sam bio OUT jer sam ja uzimao obadva producta i vise sam nego zadovljan
pa sam permutovao stvari oko methil ripeda i metyol testa.
izivanjenje..
ali bez obzira stoji ovo da metyhl test nema nikakve veze sa navlacanjenm vode ii bilo cega drugog

 nego mi je psihijatar prepisao xanax da pijem pa me zanima kako sad da ukombinujem sa ovim i zanime me jer se stvarno povecava nervoza i to , posto to ne bi bilo dobro hahaha

:-))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #10 poslato: Maj 24, 2010, 06:21:05 posle podne »
nerovazu povecava ali samo ako ne izbacis na treningnu sve iz sebve
ako das na trneingu sve od sebe on te gura i dalje i tu onda nema mesta niti nerovzi niti bili cemu..niravna je mala rec posle treninga
a sto ti je prepisao xanac/?

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #11 poslato: Maj 24, 2010, 06:23:24 posle podne »
nerovazu povecava ali samo ako ne izbacis na treningnu sve iz sebve
ako das na trneingu sve od sebe on te gura i dalje i tu onda nema mesta niti nerovzi niti bili cemu..niravna je mala rec posle treninga
a sto ti je prepisao xanac/?

pa zbog nervoze u sustini, da malo iskuliram, tako da sta mislis da li da pijem i miksujem to zajedno ili da prodam ovo pa da uzmem Novedex XT?

Van mreže belgrado

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #12 poslato: Maj 25, 2010, 12:09:27 pre podne »
u sustini mozda bi mogao da smanjim dozu na 5-10mg a da ne pijem 20-40 tako da sad nisam pametan , bacio sam peglu 2 puta danas posle toga mada sam ga i pogresno iscepao danas jer sam procitao da treba ujutru i posle treninga a razmak mi je bio izmedju ta da manji od 2,5h ili 3h :-)


ako nekoga zanima ovo da mu gurnem nek baci pm!!

poz i ajde pomagajte..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #13 poslato: Maj 25, 2010, 06:20:45 pre podne »
koliko godina imas?

Van mreže Dejan-siki

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: NxLabs Methyl Test
« Odgovor #14 poslato: Maj 25, 2010, 02:25:36 posle podne »
da u pravi si mico
malo sam bio OUT jer sam ja uzimao obadva producta i vise sam nego zadovljan
pa sam permutovao stvari oko methil ripeda i metyol testa.
izivanjenje..
ali bez obzira stoji ovo da metyhl test nema nikakve veze sa navlacanjenm vode ii bilo cega drugog
KAo sto je @Pedja vec rekao nema nikakve veze sa navlacenjem vode i ne bi bilo lose da ga probas uzeti zajedno sa Nitro T3 koji se pije pre spavanja.Licno sam probao ;)