Septembar 20, 2024, 09:16:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION  (Pročitano 12198 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #15 poslato: Novembar 30, 2010, 06:06:32 posle podne »
pa neznam dali si probao "sve ostale" tj neznam koje si probao
ali veliko je pitanje STA TEBI PRAVI PROBLEM
neznam iz kog razloga si zakljucio da ti smeta KONCNETRAT a da ce HIDROLZIAT da ti bude ok?
MOZDA TI SMETA npr aminogen,laktoza.sukraloza,bla bloa bla bla bla bla

kapiras??

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #16 poslato: Novembar 30, 2010, 06:16:27 posle podne »
Pa neznam druze moguce da  si u pravu , ali probao sam puno proteina i izolata , zeza me stomak uvek ( laktoza je verovatno problem ) , jedino ovo sto sam od tebe uzeo je OK Ultimate iz psenice , bez ikakvih problema . Hteo sam da probam i hydro i posle toga bi verovatno znao da vise nisam za tu vrstu proteina ,whey koncentrat , izolat . Prebacio bi se na biljne izvore i to je to .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #17 poslato: Decembar 01, 2010, 12:33:50 pre podne »
 ;D ma dobar je svaki whey!! kakav sebi mozes priustiti priustis;) najgori je whey nikakav...kakav god da imas super je;) sad ovisi sve o financiskoj moci... u svakoga nije ista...ja nekad znam piti  whey izolat nekad koncentrat,,,ovisi mi koliko imam bcaa i creatina:):)ako mi je kraju bcaa i creatin onda moram malo vise kupiti pa nemogu izolat bas priustiti:):)
nije tesko zakljuciti da imamo novaca sto bi ko uzeo...al vidis s cime raspolazes koliko cega mozes uzet pa razmislis;)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #18 poslato: Decembar 01, 2010, 09:47:20 pre podne »
;D ma dobar je svaki whey!! kakav sebi mozes priustiti priustis;) najgori je whey nikakav...kakav god da imas super je;) sad ovisi sve o financiskoj moci... u svakoga nije ista...ja nekad znam piti  whey izolat nekad koncentrat,,,ovisi mi koliko imam bcaa i creatina:):)ako mi je kraju bcaa i creatin onda moram malo vise kupiti pa nemogu izolat bas priustiti:):)
nije tesko zakljuciti da imamo novaca sto bi ko uzeo...al vidis s cime raspolazes koliko cega mozes uzet pa razmislis;)
Cini mi se da covek objasnjava da ima neke druge,a ne novcane probleme,tako da ovaj odgovor ne vidim kako mu pomaze uopste :)

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #19 poslato: Decembar 01, 2010, 10:02:26 pre podne »
;D ma dobar je svaki whey!! kakav sebi mozes priustiti priustis;) najgori je whey nikakav...kakav god da imas super je;) sad ovisi sve o financiskoj moci... u svakoga nije ista...ja nekad znam piti  whey izolat nekad koncentrat,,,ovisi mi koliko imam bcaa i creatina:):)ako mi je kraju bcaa i creatin onda moram malo vise kupiti pa nemogu izolat bas priustiti:):)
nije tesko zakljuciti da imamo novaca sto bi ko uzeo...al vidis s cime raspolazes koliko cega mozes uzet pa razmislis;)

svaki ne moze da bude dobar nikako, jer da nema razlike u robnim markama pusaci bi purnjali moravu bez filtera... ja sam jednom kod ortaka probao pola merice biotech whey i odma dobio proliv, tako da ne moze valja bilo koji...

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #20 poslato: Decembar 01, 2010, 12:29:32 posle podne »
Ja znam da od svakog imam problem krcanje creva i propratne aktivnosti koje idu uz to ..od nekog wheya  manje od nekog vise , ali problemi su tu .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Saidcg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #21 poslato: Decembar 01, 2010, 12:48:01 posle podne »
Ja znam da od svakog imam problem krcanje creva i propratne aktivnosti koje idu uz to ..od nekog wheya  manje od nekog vise , ali problemi su tu .
Ja sam te probleme imao dok sam pio dex, sad pijem pure muscle carbs i vise nemam problema :)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #22 poslato: Decembar 01, 2010, 03:21:40 posle podne »
ja sam jednom kod ortaka probao pola merice biotech whey i odma dobio proliv, tako da ne moze valja bilo koji...

Jeste....meni bubreg otkazao kako sam probao BIOTECH :D  daj ne preterujmo, ima razlike u kvalitetu i sastavima proteina ali to što si se ti npr pros.ao od BIOT a ja i 999 ljudi nismo ne znači da je on đubre. Ne branim BIOTECH ali mislim da je prenapumpano da je MNOGO loš...jbg nismo teretana.ba
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #23 poslato: Decembar 01, 2010, 03:23:58 posle podne »
I ja nesto mislim da je malo preseravanje oko biotecha, ne vjerujem da je bas toliko los...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #24 poslato: Decembar 01, 2010, 03:24:06 posle podne »
ja uvek kazem
NISTA NIJE LOSE samo ima BOLJE...sve je ok ali naravno kao u svemu imas bolje
kao kola i jugo ide jel tako,zavrsava posao ali mecka je mecka itd...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #25 poslato: Decembar 01, 2010, 04:09:01 posle podne »
xframe
buraz
pa treba onda da se ogranicis na ono sta ti je ok
ocigledno da imas neki problem sa SVIM OBLICIMA MIKROFILTRARNE surutke
tako da nesto ne verujem bas ni da ce ti HIDROLIZAT godititi,ali ti ga probaj.....
imam nekih uzoraka pa cu ti drage volje poslati da vidis mozda ti oni odgovaraju..

bebac
borac za pravdu( bitoecha)  :D :D :D 8) 8) 8) 8)
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2010, 04:11:34 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #26 poslato: Decembar 01, 2010, 04:27:42 posle podne »
bebac
borac za pravdu( bitoecha)  :D :D :D 8) 8) 8) 8)

Ma jok ja nego sam tako x puta čuo priče kako npr THE BCAA ne valja jer je jeftiniji a ULTIMAT ili DYMATIZE su mnogo bolji... razlog te tvrdnje je THE je jeftin a ovo skupo i samim tim više valja...E jbg ako je to jedini argument a izvor isti onda hebo taj argument ja ću da uzimam THE  ;)

Dužina i tradicija  NE MORA da znači OBAVEZNO kvalitetniji proizvod, jeste činjenica da tradicija tj. "ime" uliva poverenje ali ako je izvor i sastav određenog proizvoda isti ja ću terati po "svome" :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #27 poslato: Decembar 01, 2010, 04:36:36 posle podne »
Ja znam da od svakog imam problem krcanje creva i propratne aktivnosti koje idu uz to ..od nekog wheya  manje od nekog vise , ali problemi su tu .
ako mislis na gasove , i nadimanje , moguce je da zbog ishrane... jel to osecas odmah nakon sto pijes whey? probaj u ATP sportu da nabavis cini mi se da oni imaju uvek ON ... sad nisam siguran za Hydro ali pitaj telefonom imas na netu ... pazi sve je ok ukoliko nemas proliv... ja sam recimo izvalio da meni iz ne znam kog razloga ULT prostar ne odgovara... cak sam se prolipao jedno dva tri puta od njega i nadima bas do jaja... dok su ga drugi pili i nije im nista bilo , cak sta vise i sam sam ubedjen bio da je dobar ali za mene ne... popio sam bio na silu dve kutije , jbg radio je malo probiotik malo GASVAN pa sam pregurao nekako... mislim svi manje vise osecaju to nadimanje  jer je i takva ishrana koja ide uz celu ti pricu , posna bezmasna... sporo se vari... jbg bilo bi steta da se odviknes surutkinog proteina
@Bebac
ne znam za protein , znam da je ranije mnogo penio u sejkeru sto automatski ne valja iz gor epomenutih razloga :) mozda se popravio do sada ali onaj njihov kreatin jebeni nikad vise pa da je jedini  ,kao ni Scitecov glutamin , ono kao mikronizovano ma nema ni m od mikronizovanog ko pesak jbt

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #28 poslato: Decembar 01, 2010, 05:02:49 posle podne »
ja pijem weider musculetech i all stars...nisam na los nijedan naletio nit okusa nit ikakvih smetnji u stomaku

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: HYDRO WHEY - OPTIMUM NUTRITION
« Odgovor #29 poslato: Decembar 01, 2010, 06:19:55 posle podne »
xframe
buraz
pa treba onda da se ogranicis na ono sta ti je ok
ocigledno da imas neki problem sa SVIM OBLICIMA MIKROFILTRARNE surutke
tako da nesto ne verujem bas ni da ce ti HIDROLIZAT godititi,ali ti ga probaj.....
imam nekih uzoraka pa cu ti drage volje poslati da vidis mozda ti oni odgovaraju..




bebac
borac za pravdu( bitoecha)  :D :D :D 8) 8) 8) 8)

  Bilo bi odlicno ako mozes , mada i ja delim tvoje misljenje ali reko eto da probam hydrowhey zadnja stanica za mene , ako ne psenica ostaje  i boli me uvo . Ne verujem da je bas toliko losije od veja .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow