Septembar 25, 2024, 08:18:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Cesto bolestan...  (Pročitano 14831 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #30 poslato: Maj 21, 2010, 07:51:59 pre podne »
Ja pisam ko konj, al i pijem vode ko zedna krava...

Van mreže daka pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #31 poslato: Maj 21, 2010, 12:47:38 posle podne »
sad mi je lakse kad znam da nisam jedini.

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #32 poslato: Maj 21, 2010, 02:47:20 posle podne »
sad mi je lakse kad znam da nisam jedini.

ja shoram i nocu, hebem ti ...

nego dobro sto se olaksavas toliko, bilo bi lose da je suprotno, koliko ja znam nema nicega loseg da izadje iz toga, samo pichi he he eh
Samsung NX1000

Van mreže daka pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #33 poslato: Maj 21, 2010, 08:07:52 posle podne »
sad mi je lakse kad znam da nisam jedini.

ja shoram i nocu, hebem ti ...

nego dobro sto se olaksavas toliko, bilo bi lose da je suprotno, koliko ja znam nema nicega loseg da izadje iz toga, samo pichi he he eh
   

bolje sto sam se obratio vama,nego da sam posao kod privatnog dokt koji bi mi uzeo 30e i rekao to ti je od wheya i od mesa sto ga jedes u tolikim kolichinama,a nalazi ok.

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #34 poslato: Maj 22, 2010, 12:13:41 pre podne »
prvo da pohvalim forum odavno vas pratim,al ovo je moj prvi post.posto vidim da je @igor postavio pitanje vezano za zdravlje,htio bih da se  i ja nadovezem jednim pitanjem.od kad idem u teretanu i pravilno se hranim(ima jache od godinu dana) desi mi se bukvalno jedno 5dana u nedelju da na svakih sat satipo moram da mokrim. e sad bio sam kod doktora opste prakse radio analize sve ok(nisam im pominjao da uzimam whey znam sto bi mi odmah rekli).nekako sam se i bio navikao da idem svaki chas u vc.medjutim zadnjih dva mjeseca se pogorsalo kad krenem da spavam dva puta redovno ustajem da bih isao u vc,a ne mogu da spavam preko 7sati jer me redovno bol u beshiki probudi tako da odmah trcim u vc.citao sam na raznim forumima za bodybuilding da mi koji treniramo treba minimum 3l vode dnevno.zadnjih nekoliko dana pokusav da smanji unos tecnosti al i dalje imam probleme.treba ovih dana da podjem kod speialiste za to.e sad me zanima je li imao ko slicne probleme?plasim se da nisu bubrezi oslabili,svasta mi pada na pamet.ne bih volio sad da prestanem sa ovom ishranom kad ovoliko dugo se hranim kako treba a ko je to problem.znam da ce te reci da ovo nije forum za zdravlje al eto zanima me dal je neko jos imao problema.juche sam npr 1ipo chasu jogurta sa ovsenim,3chase vode u toku dana i skoro 1l na teening.hvala unaprijed na odg mnogo ce mi znaciti jer mi svasta pada na pamet.


jedes pirinac??? on je DIURETIK, a drugo povecaj malo unos SOLI slobodno, javi sta si uradio...
a mozda si oslabio i sa cinkom (znojenje), on ojacava prostatu.
« Poslednja izmena: Maj 22, 2010, 12:15:25 pre podne Bare »

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #35 poslato: Maj 22, 2010, 07:49:00 pre podne »
I tako ja zavrsio u bolnici :D. Krenuo da izbacujem krv da ne duzim sad zadrzace me bar do srede...bolnicka hrana :D. Proteini 20g, uh 150 gr dnevno. Bas me zanima s kolko cu kila izaci...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #36 poslato: Maj 22, 2010, 10:29:20 pre podne »
I tako ja zavrsio u bolnici :D. Krenuo da izbacujem krv da ne duzim sad zadrzace me bar do srede...bolnicka hrana :D. Proteini 20g, uh 150 gr dnevno. Bas me zanima s kolko cu kila izaci...
skoliko god da izdjes nije bitno samo da se oporavis... to ti je sad najbitnije... jel to bio neki virus kako si rekao ili nesto deseto?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #37 poslato: Maj 22, 2010, 11:16:21 pre podne »
Citat
jedes pirinac??? on je DIURETIK
::)

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #38 poslato: Maj 22, 2010, 03:44:20 posle podne »
Bakterijska infekcija je. U principu ne znaju sta je od 2 stvari. Ili je nesto trenutno od cega cu se za par dana oporaviti, ili je neka bolest koju cu imati dy kraja zivota i za koju cu morati da pijem lekove. Ne bi ja ceo zivot imao simptome vec bi morao da pazim kad imam proliv i da pazim dal cu imati krvave stolice itd. Bilo kako bilo, ovi simptomi ce nestati uskoro i ici cu kuci oko srede, samo od nekih testova zavisi dal cu morati da pijem nesto i pazim u buducnosti.

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #39 poslato: Maj 22, 2010, 08:06:48 posle podne »
Moras da pijes dosta tecnosti , mlijeko ne smijes ni primirisat , luk(uz ajkulin protein , ovo ti je Bog sto se tice antioxidansa), sto se tice proliva malo rizu pojacaj te dvopek...
Ti si se izgleda mnogo prepao, a ustvari to je nista...Imas slab imunitet i moras da multivitamine pijes(centravit najbolji) ....kakvo ti je zeljezo???Ako ti je manje ili na donjoj granici Feroglobin uzmi(inace ga preporucujem svakom ko se bavi sportom , ja sam ustao iz mrtwih kad sam ga poceo piti)...Samo nemoj ga piti u isto vrijeme kad i centravit...Tek ces tada da vidis kako stomak zna da boli...Ovo govorim sto iz mog sto iz Ocevog iskustva...
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže daka pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #40 poslato: Maj 22, 2010, 09:39:12 posle podne »
prvo da pohvalim forum odavno vas pratim,al ovo je moj prvi post.posto vidim da je @igor postavio pitanje vezano za zdravlje,htio bih da se  i ja nadovezem jednim pitanjem.od kad idem u teretanu i pravilno se hranim(ima jache od godinu dana) desi mi se bukvalno jedno 5dana u nedelju da na svakih sat satipo moram da mokrim. e sad bio sam kod doktora opste prakse radio analize sve ok(nisam im pominjao da uzimam whey znam sto bi mi odmah rekli).nekako sam se i bio navikao da idem svaki chas u vc.medjutim zadnjih dva mjeseca se pogorsalo kad krenem da spavam dva puta redovno ustajem da bih isao u vc,a ne mogu da spavam preko 7sati jer me redovno bol u beshiki probudi tako da odmah trcim u vc.citao sam na raznim forumima za bodybuilding da mi koji treniramo treba minimum 3l vode dnevno.zadnjih nekoliko dana pokusav da smanji unos tecnosti al i dalje imam probleme.treba ovih dana da podjem kod speialiste za to.e sad me zanima je li imao ko slicne probleme?plasim se da nisu bubrezi oslabili,svasta mi pada na pamet.ne bih volio sad da prestanem sa ovom ishranom kad ovoliko dugo se hranim kako treba a ko je to problem.znam da ce te reci da ovo nije forum za zdravlje al eto zanima me dal je neko jos imao problema.juche sam npr 1ipo chasu jogurta sa ovsenim,3chase vode u toku dana i skoro 1l na teening.hvala unaprijed na odg mnogo ce mi znaciti jer mi svasta pada na pamet.


jedes pirinac??? on je DIURETIK, a drugo povecaj malo unos SOLI slobodno, javi sta si uradio...
a mozda si oslabio i sa cinkom (znojenje), on ojacava prostatu.
   

naravno da jedem pirinach i to u velikim kolichinama,posto mi je to jedan od glavnih izvora uh u toku dana pored ovsenih.za so cu te poslusati..

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #41 poslato: Maj 22, 2010, 11:34:01 posle podne »
Bakterijska infekcija je. U principu ne znaju sta je od 2 stvari. Ili je nesto trenutno od cega cu se za par dana oporaviti, ili je neka bolest koju cu imati dy kraja zivota i za koju cu morati da pijem lekove. Ne bi ja ceo zivot imao simptome vec bi morao da pazim kad imam proliv i da pazim dal cu imati krvave stolice itd. Bilo kako bilo, ovi simptomi ce nestati uskoro i ici cu kuci oko srede, samo od nekih testova zavisi dal cu morati da pijem nesto i pazim u buducnosti.

rekoh ja jos na prvoj strani... bakterijska infekcija .... ;) i to putem CRP-a koji je protein C koji se stvara u plucima , meni je bio 18.9 a opseg je izmedju 0-5
samo sam promenio lekara i objasnio mu sta radim i sve je bilo ok  na sledecem vadjenju krvi  ;) Ne boj se bices ok...
« Poslednja izmena: Maj 22, 2010, 11:35:59 posle podne Nenad018 »
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #42 poslato: Maj 23, 2010, 09:35:17 pre podne »
pa cekaj malo , gde ste to navatali , sta ste radili ? ako je bakterijska infekcija malo ce cepati antibiotike i gotova stvar , ne?
Igore , ne znam da li su ti rekli da pijes supe iz kesice jer one su bogate elektrolitima tako ces unos soli povecati...

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #43 poslato: Maj 24, 2010, 09:25:42 pre podne »
pa cekaj malo , gde ste to navatali , sta ste radili ? ako je bakterijska infekcija malo ce cepati antibiotike i gotova stvar , ne?
Igore , ne znam da li su ti rekli da pijes supe iz kesice jer one su bogate elektrolitima tako ces unos soli povecati...

ja u vojnoj bolnici dok smo cistili magacin :) prasina je cudo :P
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Cesto bolestan...
« Odgovor #44 poslato: Maj 24, 2010, 10:47:31 pre podne »
ako decko samo pisa u velikim kolicinama uz bledu mokracu, to je  OK

e sad ,da ga pecka, da ima bol u predelu bubrega, da ga boli zadnji deo ledja, da ima isprekidano mokrenje, da oseca da se nije neizmokrio, i u najgorem slucaju da pisa krv (mada se ona nekad i ne vidi, zato je bolje uraditi lab. analize da se utvrdi prisutnost krvi, jer jedino tako i moze) ... e to je vec druga stvar
"na daljinu" i mozes da odredis odprilike sta je, ali radi precizne terapije mora da ide kod lekara opste prakse, pa i ako on ne moze da da dijagnozu , uputice ga kod urologa koji ce odraditi i labaratorijske analize ... stim ce i dati odgovarajucu terrapju ...
Samsung NX1000